Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:49:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета Юли,Август,Септември!  (Прочетена 55292 пъти)
 
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 06, 2013, 13:38:37 »

rady17 ти къде ще раждаш,къде искат такива чаршафи?Всъщност аз незнам от къде си,извинявай за глупавия въпрос  blush  pardon
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #166 -: юни 06, 2013, 13:53:04 »

От София съм. В Окръжна б-ца ще раждам, там си ми е и моя док. smile Той ми каза да си нося (нз дали е по негова преценка или по принцип ги искат..)
« Последна редакция: юни 06, 2013, 13:55:51 от rady17 » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 07, 2013, 14:43:07 »

днес си взех още 2 бабешки гащи, та сега официално имам 4 броя за болницата...поръчах си и превръзки за родилки ама то имало различни номера...та ми поръчаха от по-големите 5ти номер...имало и 2ри номер каквото и да значи това smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 09, 2013, 18:56:27 »

Здравейте, момичета, чета че обсъждате бельо за болницата и превръзки. От опит мога да ви кажа, че памучните безшевни бикини ще са ви много удобни особено първите три-четири дни в болницата. Има такива и ластични с висока талия за прибиране на корема.
Аз си купих нощници за бременни и кърмачки и се надявам да ми свърши добре работа. Има различни варианти като рокля и с панталон. Взех си и от двата вида, за по-голям комфорт.
От дамските превръзки след раждането ползвах тези

Съветът ми е като избирате да гледате да са с по-мека повърхност, защото първите дни създават дискомфорт. Поне при мен беше така.

Иначе при мен след цяла седмица предстой в болницата новините са сравнително добри. Нашата девойка показа завидни мерки и тонове. Успяваме до някъде да се справим и с проблема с високата кръвна захар, но засега остава варианта раждане секцио.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 11, 2013, 16:03:55 »

Здравейте и аз да се отчета от днешната консултация.Правихме запис на тонове,лекаря каза,че много е подскачала бебка и е била неспокойна,затова иска утре пак да отида на контролен запис.А според лекарката, при която ще раждам всичко е напълно нормално и естествено по-добре така отколкото да се наблюдава слабо движение.Но аз всеки случай утре ще отида пак на контрола.Взеха ми влагалищен секрет за изследване,дадоха ми обменната карта и направленията за хоспитализация.Бебка незнам колко е голяма,защото се оказа, че на този видеозон, на който ме гледат на консултации неможе да се определи  crazy.
Рени браво,че при вас нещата се подобряват.Това с кръвната захар е много ковти.Аз съм с инсулинова резистентност и фамилна обремененост от диабет и доста се притеснявах да не развия гестационен диабет,но изследванията бяха добри и с малко ограничения съм в норма.Макар,че тези дни нещо понаруших режима blush.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 12, 2013, 09:07:56 »

момичета влизам само да се отчета че съм добре, правим ремонт в момента къртят се баня и тоалетна, ремонтираме и пренареждаме стаи, абе пълен хаос е всичко в къщи, та затова рядко влизам smile

При нас има развитие на последния преглед не се видя пъпна връв около врата та може и да ми разрешат за нормално раждане. Утре съм пак на преглед и ще пуснем и едно 4д да погледаме та ще видя пак за пъпната връв smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 13, 2013, 09:13:52 »

Да споделя за превръзките и гащите.Аз си взех нощни на Always за в болницата ,а те самите там си имаха такива за родилки.Тези които ще са секцио ще е доста по оскъдно течението,при мен беше доста по слабо от цикъл ,а вече съм си с обикновените дамски превръзки и освен че е неприятно с превръзки в тези жеги не е като цикъл.За гащите аз си взех дълбоки и безшевни,но за тези дето са секцио трябва да не са много стегнати за да не притискат операцията.Еднократните гащи са неудобни и супер непрактични.За чаршафите не мога да споделя мнение-при мен всичко си беше подсигурено.
Рени радвам се че сте добре дано докрая се оправят още повече нещата.
ra_di по принцип и двамата са прави-единия с това че като тя мърда на самите тонове има прекъсвания на записа,а и ниските тонове също не са добър вариант.Така отиди пак да видите тоновете да си спокойна.
Josephine дано всичко е наред и да можеш да родиш нормално.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 13, 2013, 10:36:02 »

момичета, да ви кажа за гащите аз съм си взела 4 чифта памучни, бабешки, дълбоки гащи, които като ги пробвах сега както съм си с корема се оказаха супер удобни и въобще не ми стягат, много са добре и мисля да си ги ползвам вместо еднократните, и после в боклука след като си изпълнят предназначението...иначе съм си взела един пакет превръзки за родилки, че не се знае колко ще е обилно течението и един пакет нощни на Либрес от тия малко по-плътните smile Та така...
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 17, 2013, 08:04:46 »

Момичета,да ви се похваля имаме си количка  yahoo,скоро и кошарата ще вземем.Остава столчето за кола и май с големите покупки сме свършили.Офф от една страна вече нямам търпение,но от друга малко ме е страх resent.
Отивам на преглед стискайте палци всичко да е наред  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 17, 2013, 09:19:15 »

Стискаме палци и чакаме снимки на новите придобивки.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 17, 2013, 13:56:26 »

Ето ме и мен след прегледа-бебка е около 3 кг с "манекенски размери" (каквото и да значи това).За сега всичко клони към нормално раждане.Уточнихме някои неща с лекарката относно раждането.Дадоха ми да попълня едни документи,които по принцип се попълват при приемането,но тъй като тогава нито ще ми е до четене,нито до попълване,ще го направя предварително в къщи.Ами май е това за сега  pardon
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 17, 2013, 13:58:44 »

Ради, супер тегло smile Много се радвам на такива хубави новини от вас smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #177 -: юни 21, 2013, 10:38:11 »

Наскоро гледах старо предаване на Часът на мама и говореха за най-важните покупки за бебето - количка, легълце и столчета за кола. По отношение на тези сгъваеми кошари не се препоръчват за постоянно от гледна точка на почистването му от прах и др. В последствие, когато детето порасне не е много сигурно да се оставя само в такава кошара, защото като прави опити да се изправя няма много опора, а ако е по-чевръсто може дори да преобърне кошарата. И аз съм твърдо за двете кошари  good
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 21, 2013, 10:53:33 »

Аз нямам място за две кошари,но напълно подкрепям мнението на Аличка за преносимите.Първо мислех да вземем такава,но после реших,че е по-практично дървена за да се ползва повече време.Накрая се спряхме на тези комбинираните дето се трансформират.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 21, 2013, 11:07:40 »

Не виждам смисъл да се взимат две кошари.Сгъваемите доста лесно се преместват
bebolino.mymall.bg/categories/Кошарки/Кошарки-за-спане-и-игра/

аз няма да ги купувам...и двете ми ги дават...а като може защо да не се възползвам? А и знам че сгъваемите кошари запарват и задържат прах и не е хубаво да е само в такава...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines