Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:59:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета Юли,Август,Септември!  (Прочетена 55295 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 12, 2013, 15:47:26 »

може да вземаш Гавискон  good http://apteka.framar.bg/30027432/%D0%B3%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BD-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D1%8A%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B5-16
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #16 -: март 12, 2013, 15:59:46 »

ra_di  всеки път като ходя на преглед се каня да го питам за киселините (тъй като не са ми нон стоп) и все забравям  nea Но ще пробвам и с това, ако положението не се търпи.  give_rose

Езра  good  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 12, 2013, 16:52:06 »

rady17, непременно попитай лекаря си за това какво можеш да правиш с киселините, защото освен че ти е дискомфортно на теб не е особено добре и за бебето, защото то усеща всяко твое неразположение. Едва ли ще ти откаже да ти даде съвет и по телефона, ако му се обадиш. Аз се справях с киселините с газирана вода. Можеш да изпиеш и 1 лъжичка сода бикарбонат, ако вече не се търпи, но веднага след това трябва да хапнеш хляб. Поне аз така правех. При гаденото от киселините за вземах капки Вомитусхил и сякаш имах облекчение и на самите киселини.

Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 12, 2013, 17:04:46 »

Момичета гледам, че пишете за киселините. Аз за сега нямам този проблем, но моя близка приятелка бременна в 5 месец има и ми сподели, че се спасява от тях с моркови и обикновени бисквити. Ако обичате тези неща изпробвайте го, имало голям ефект.
 Аз да кажа за моето кръвно, днес е добре, в нормите, дано така да си остане и вчерашното покачване да е било инцидентно. Пия си магнерич и така smile
« Последна редакция: март 12, 2013, 17:15:04 от _perlichkata » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 12, 2013, 17:06:39 »

Честита ви тема.За киселините може да приемате Талцид-консултирано с лекар.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 12, 2013, 17:27:40 »

Здравейте, мили бъдещи мами! Позволете ми да се намеся в темичката ви с един съвет - аз имах ужасни киселини с моята бременност, но ме посъветваха и много ми помагаха тиквените семки. Хапна една шепичка, къде обелени, къде не - и забравях за киселините. Не знам дали на всеки помага, но тогава бременна приятелка ми каза, на нея помагало, помогна и на мен. И всяка вечер си чоплех по малко smile
Леки бременности на всички  give_rose
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 14, 2013, 13:34:43 »

Здравейте,момичета,
Аз да ви се оплача.Въпреки,че от доста време ежедневно се мажа с кремове против стрии,сега забелязах,че няма да ми се размине и корема ми е "нацепен" Oh my ....Знаех си че така ще стане,понеже моята кожа е предразположена към този проблем,имам доста стрии които ми се появиха като малка.Мислех,че ще успея да се предпазя този път,но уви.Та това е новото покрай мен.А вие как сте?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 14, 2013, 13:43:40 »

Ради мажеш ли се с нещо? И как ги виждаш тия стрии? Аз моя така го инспектирам и нищо не виждам.  sad
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 14, 2013, 14:23:16 »

На мен ми казаха да си взема крем против стрии на Кокона, бил евтин и същевременно много ефикасен. Моята кожа, много пъти се е разтягала и свивала (от хапване, после диета хаха smile, но сега много ме е страх да не се нацепя и ще купя този крем да видя дали има ефект.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 14, 2013, 14:58:57 »

Мажа се с масажно олио против стрии на HiPP Mama.Всъщност сега като се гледам на светлина не е чак толкова зле положението,имам няколко съвсем бледи,явно ми се е сторило и веднаха почнах да се вайкам.Моя грешка,не са основателни оплакванията  pleasantry.Надявам се и за в бъдеще да си остане така.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 14, 2013, 17:28:48 »

Извинявам се за  Offtopic Offtopic Offtopic
 Ради виждам, в албума ти, че си от Кюстендил, съпругът ми е от там, кумът и много много добри приятели. Много често ходим там поне 1 седмично. smilesmilesmile
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 14, 2013, 18:19:57 »

Перличка,мъжа ми е от Кюстендил и сватбата ни беше там,аз съм от Ямбол.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #27 -: март 15, 2013, 09:28:03 »

Добро утрооо give_rose

За стриите за съжаление и аз съм предразположена, мажа се с надеждата, че няма да е много зле положението. За сега само на гърдите ми се появиха, ама аз съм с малък бюст и това порастване за няма и 2 мес. се отрази.  cray  Ама бебоците да са добре, пък другото ще ги оправим някак надявам се.  good

П.П. Моя баща е от Кюстендил и селото ни е мн близо до Кюстендил (ех тия черешкиии tease)
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 15, 2013, 10:03:47 »

Момичета, не се притеснявайте след като родите и започнете да си връщате формата стриите ще започнат да избледняват. На мен ми се появиха в последния месец на първата бременност и две години по-късно почти не се забелязват. С времето ще избледнеят още.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 15, 2013, 10:36:55 »

Момичета да ви попитам, вие чрез Касата ли записахте ЖК или на частно, моята лекарка прави регистрация в 12-13 г.с., аз искам да си ходя при нея, но не знам може ли без да съм се записала на ЖК през касата. По скоро за направлението за раждане, дали трябва да имаш ЖК по НЗОК, или дж си ти го издава.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines