Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 07:20:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 9 -та част  (Прочетена 188883 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: април 05, 2013, 21:54:48 »

Момичета, прекрасни обувки сте си купили. Да са ви честити и с удобство да си ги носите  blum Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: април 05, 2013, 23:15:59 »

Миленито, много с хубави обувките, браво за избор  Bravo
От къде ги поръча, номерът им точно ли отговаря?

Извинявай, че така разпитвам, но и аз съм харесала няколко чифт в он-лайн магазини, но ме притеснява дали номерът ще е точен  pardon
Машка, онлайн ги поръчах от Алиекспрес. Отдавна си мечтаех за модел на Лобутин и сега имам един, само дето не е оригинал, но за 45 долара - толкова (на фона на четирицифрените суми за оригиналните).
Номерът е точен. Само широките (D) са доста широки. По-добре да се вземе C или дори B. Ако кракът ти е тесен, вземи си максимум Б, иначе ще са ти много широки.

Аз ги поръчах още февруари, повреме на новогодишните им празници. Дойдоха чак на 3 април. Но предполагам, че сега ще е по-бързо, защото вече не са толкова затрупани в пощата им.
Има ги и в emerald, който е цвета на тази година, както и в черно и златно.
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: април 06, 2013, 06:46:15 »

Вчера си купих обувки  yahoo danceg

Разхождаме се безцелно по Графа с милото снощи и си зяпаме по витрините. По едно време ме дръпна да влезнем в един магазин за обувки да видел нещо. С влизането си мернах 3 чифта бели обувки и се запътих към тях. Видях, че са на Балис и веднага се сетих за обувките на ani_ogbg smile Премерих и трите чифта, дори и тези, които Ани си е купила. Наистина са удобни, но първоначално се зачудих дали да ги купуваме, защото по принцип исках да са с по-ниско токче и на лека платформа. Но пък са супер изчистени и мога си ги нося и след сватбата.

http://album.svatbata.bg/elistoilova/bg/photos/249198.html
http://album.svatbata.bg/elistoilova/bg/photos/249199.html

Честито! Много са хубави smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: април 06, 2013, 09:17:35 »

milenuity честито много са красиви smile а ластичето отзад на петата е за да не се вади обувката като вървиш, поне на мен така ми бяха обеснили smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: април 06, 2013, 16:17:37 »

Машка, онлайн ги поръчах от Алиекспрес. Отдавна си мечтаех за модел на Лобутин и сега имам един, само дето не е оригинал, но за 45 долара - толкова (на фона на четирицифрените суми за оригиналните).
Номерът е точен. Само широките (D) са доста широки. По-добре да се вземе C или дори B. Ако кракът ти е тесен, вземи си максимум Б, иначе ще са ти много широки.

Аз ги поръчах още февруари, повреме на новогодишните им празници. Дойдоха чак на 3 април. Но предполагам, че сега ще е по-бързо, защото вече не са толкова затрупани в пощата им.
Има ги и в emerald, който е цвета на тази година, както и в черно и златно.

Благодаря много за инфото  give_rose
Ще разгледам сайта да видя дали ще има нещо и за мен  smile

За 45$, ама са си Лобутин, кой ще знае колко са  danceg Да си ги носиш със здраве и да се чувстваш като принцеса с тях  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: април 07, 2013, 09:46:47 »

едни бели обувки с удобен прозрачен ток:
http://www.aldoshoes.com/us/women/shoes/high-heels/94144549-darelbeida/70
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #276 -: април 07, 2013, 13:24:37 »

едни бели обувки с удобен прозрачен ток:
http://www.aldoshoes.com/us/women/shoes/high-heels/94144549-darelbeida/70

тези са много готини, утре ще отида до алдо да вида дали ги има в THE MALL  и ще пиша дали ги има smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #277 -: април 07, 2013, 18:01:26 »

Леле, тези обувки наистина са разкошни? А има ли подобни с отворени пръсти?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: април 07, 2013, 18:12:50 »

Леле, тези обувки наистина са разкошни? А има ли подобни с отворени пръсти?
виж тук дали ще намериш:
http://www.aldoshoes.com/us/women/shoes/high-heels
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #279 -: април 07, 2013, 18:13:15 »

Според вас проблем ли е при рокля цвят слонова кост или шампанско, обувките да са чисто бели?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #280 -: април 07, 2013, 18:16:38 »

Ами зависи за какъв проблем говориш biggrin Ако си решила да са те, ще те успокоя, че много не се виждат обувките ти pleasantry Ако ли пък не - по добре да не са чисто бели biggrin
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: април 07, 2013, 18:35:12 »

Macito и моята рокля е цвят шампанско и не стои добре бяло  crazy друг е въпроса, че те не се виждат даже изобщо при мен.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #282 -: април 07, 2013, 18:39:20 »

Да, така си и мислех, но тайно се надявах на друг отговор smile При мен става малко, че харесах копчето преди палтото smile тези обувки ги гледам от година и наистина искам да са те. Вярно е че не се виждат много, но все пак трябва да сме естетични. И ще заложа първо на роклята, а от там нататък ще я мисля с обувките! Благодаря ви!
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: април 07, 2013, 18:44:15 »

http://www.aldoshoes.com/us/women/sandals/high-heels/90948144-herbers/16 тези ми взеха окото
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #284 -: април 07, 2013, 18:46:37 »

Да, така си и мислех, но тайно се надявах на друг отговор smile При мен става малко, че харесах копчето преди палтото smile тези обувки ги гледам от година и наистина искам да са те. Вярно е че не се виждат много, но все пак трябва да сме естетични. И ще заложа първо на роклята, а от там нататък ще я мисля с обувките! Благодаря ви!
По принцип има опция да се съчетаят като им се добави някакъв елемент girl_wink И примерно и по самата чанта... А роклята каква е? И ще има ли друг акцент по теб - цветен говоря...
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines