Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 02:00:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 9 -та част  (Прочетена 188874 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 18, 2013, 14:13:00 »

Да изкажа едно мнение за няколко обувки от Мегияс. Пробвах три чифта - http://www.megias.bg/bg/elegantni-obuwki/6032-maggie-13-0123-white.html, http://www.megias.bg/bg/elegantni-obuwki/5748-luck-13-001124-white.html и се чудех кой от двата да си взема, тъй като роклята ми не е много дълга и търся нисък ток (не съм предполагала, че ще е толкова трудно да намеря обувка с такъв ток), но след това видях ето тези http://www.megias.bg/bg/ejednevni-obuvki-nisak-tok/5755-sam-13-0066-white.html и просто се влюбих. Недостатъкът им е, че са плътно равни на земята и нямат никаква лека извивка. Аз съм дюстабан и не мога много дълго да изкарам на земята без някаква извивка. Реших да си взема стелките, че не ги носех вчера и отново да ги пробвам. Ако са ми удобни се отмята още едно "главоболие" lol)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #106 -: март 18, 2013, 16:16:03 »

Аз само като ги гледам ми изглеждат неудобни girl_impossible
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 18, 2013, 16:19:05 »

Аз само като ги гледам ми изглеждат неудобни girl_impossible

casky, ако по принцип не носиш т.нар. пантофки може и да не са ти удобни, но на мен са ми практични, а и са дантелени, ще се вържат с роклята. Като ги пробвам отново ще кажа всъщност, въпреки че мнението ми ще е субективно smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 18, 2013, 21:36:46 »

Момичета, моите обувки за сватбата са такива и трябва да ви кажа, че са супер удобни! Преди години, когато не слизах от токове и за мен беше не мислимо да обуя пантофки, но сега вече свикнала на ниски обувки, не мога да си представя на сватбата си да съм с нещо неудобно, което да ми попречи да се наслаждавам на деня! Пробвай ги и виж как ще се чувстваш с тях.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #109 -: март 18, 2013, 22:08:54 »

casky, ако по принцип не носиш т.нар. пантофки може и да не са ти удобни, но на мен са ми практични, а и са дантелени, ще се вържат с роклята. Като ги пробвам отново ще кажа всъщност, въпреки че мнението ми ще е субективно smile
Говорих за токчетата girl_wink Пантофките са супер, но за тях мнение не мога да дам защото наистина не нося и наистина на толкова равно ми е още по-неудобно smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 18, 2013, 22:32:07 »

Говорих за токчетата girl_wink Пантофките са супер, но за тях мнение не мога да дам защото наистина не нося и наистина на толкова равно ми е още по-неудобно smile

Извинявай тогава, не съм те разбрала smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 18, 2013, 22:49:58 »

Аз си взех моите пантофки от Мегияс. От време на време ги разстъпвам у нас. Удобни са за разхождане, но мисля че няма да се много удобни за танци, защото поне на теракота у нас се пързалят. Но на мен ми трябват само за разхождане smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #112 -: март 19, 2013, 08:01:26 »

Има силиконови лепенки за вътре (за пришки) вижте може да има и такива за подметката да не се пързаля girl_wink А и да няма може да вземете някой по-тънки да не ги усещате и пак да ги сложите girl_wink По 1-2лв. са в Джъмбо. На мен ми свършиха страшна работа danceg
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #113 -: март 19, 2013, 10:13:05 »

Аз си взех точно същите пантофки от Мегияс и мога да кажа, че са страшно удобни. Единствено като походих малко с тях усетих, че материята, за която е закрепена дантелата е малко грубичка и на места жули по кожата. Но съм се подсигурила и с резервни пантофки от естествена кожа, които не са толкова красиви, но ще свършат работа ако тези започнат да ми убиват прекалено много smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 19, 2013, 10:20:55 »

Аз си взех точно същите пантофки от Мегияс и мога да кажа, че са страшно удобни. Единствено като походих малко с тях усетих, че материята, за която е закрепена дантелата е малко грубичка и на места жули по кожата. Но съм се подсигурила и с резервни пантофки от естествена кожа, които не са толкова красиви, но ще свършат работа ако тези започнат да ми убиват прекалено много smile

Аз усетих по-скоро опъване, но като ги понося ще премине и към жулене, а щом казваш, че го има, значи ще го има. Още не съм минала да ги пробвал със стелките, но ще гледам да е съвсем скоро. Иначе от начало искам да са кожени, защото кожата ми е много нежна и веднага ми излизат всякакви пришки и мазолчета, ако материята не е качествена sad
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 19, 2013, 10:38:17 »

Аз усетих по-скоро опъване, но като ги понося ще премине и към жулене, а щом казваш, че го има, значи ще го има. Още не съм минала да ги пробвал със стелките, но ще гледам да е съвсем скоро. Иначе от начало искам да са кожени, защото кожата ми е много нежна и веднага ми излизат всякакви пришки и мазолчета, ако материята не е качествена sad
На Мегиас обувки не съм мери или носила, но мога да ти препоръчам балерини от Зара - имам 5 - 6 чифта балерини от тях, не са мръднали и са много удобни.
в момента в сайта им има екрю, не са бели, но изглеждат добре  smile

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara-S2013/358009/1048732/SNAKESKIN%20BALLERINA


http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara-S2013/358009/1196113/BASIC%20HIGH%20HEEL%20BALLERINA
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 19, 2013, 10:48:59 »

На Мегиас обувки не съм мери или носила, но мога да ти препоръчам балерини от Зара - имам 5 - 6 чифта балерини от тях, не са мръднали и са много удобни.
в момента в сайта им има екрю, не са бели, но изглеждат добре  smile

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara-S2013/358009/1048732/SNAKESKIN%20BALLERINA


http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara-S2013/358009/1196113/BASIC%20HIGH%20HEEL%20BALLERINA

Хубави са, но роклята ми е бяла и ще си личи.. Може пък в магазина им да има белички модели smile Ще проверя.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 19, 2013, 15:01:10 »

И аз си взех обувки. След двуседмично обикаляне и пълна трагедия...си купих един белички от Мегиас - макар, че роклята ми е шампанско. Удобни са ми и ще ги използвам, ако не намеря други smile

Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 19, 2013, 15:09:17 »

Супер! Най-важното е, че са ти удобни, а и не мисля, че в твоя случай ще се усети разликата между цветовете, още повече самата светлина ще си играе и едва ли не цветът на роклята ще се отразява върху обувките Wink Поне така си мисля.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #119 -: март 19, 2013, 15:11:38 »

Много по-зле е да се виждат тъмни или кафеви токчета на бели обувки, отколкото на рокля шампанско да сложиш бели girl_wink Такива изпълнения съм виждала, че това си е направо нищо...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines