Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:39:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 161518 пъти)
 
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: септември 04, 2013, 19:31:50 »

Слав е в София-да... като цени 120-30 зависи.. Най-добре му звънете и си говорете направо за да не става объкване good
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #421 -: септември 20, 2013, 08:41:19 »

И аз да похваля моята гримьорка в Русе- Кремена. Пробен 25 лв, грим 35 лв и 10лв мигли. Направи ми едновременно силен и нежен грим, много се харесах.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: октомври 08, 2013, 09:20:38 »

Момичета дайте координати на гримьор в Пловдив. И ориентировачни цени. Никога не съм се гримирала различно от очна линия и се притеснявам дали изобщо ще се харесам. Не искам да е силен гримът а лекичък само подчертаващ!
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #423 -: октомври 16, 2013, 12:46:25 »

Моята гримьорка се казва Галя и е невероятно добра. Грима ми не мръдна и дори когато ме омазаха с тортата по цялото ми лице - грима остана.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: октомври 17, 2013, 13:51:06 »

Момичета дайте координати на гримьор в Пловдив. И ориентировачни цени. Никога не съм се гримирала различно от очна линия и се притеснявам дали изобщо ще се харесам. Не искам да е силен гримът а лекичък само подчертаващ!
Аз мога да ти препоръчам Слави Стоянов. Пиши в гугъл и ще ти излезе сайта му с телефони и адреси.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: октомври 17, 2013, 14:30:42 »

Аз мога да ти препоръчам Слави Стоянов. Пиши в гугъл и ще ти излезе сайта му с телефони и адреси.
Благодаря! Заложих на Вили Вълкова от Инглот
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #426 -: октомври 17, 2013, 19:08:33 »

Моята гримьорка се казва Галя и е невероятно добра. Грима ми не мръдна и дори когато ме омазаха с тортата по цялото ми лице - грима остана.

В София ли е? Ако да, може ли координати на лични (че вече ми е време да се ориентирам за гримьор и фризьор)? Само грим ли прави, или прическа и грим? Прави ли посещения до дома на булката? Благодаря  give_rose
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #427 -: октомври 18, 2013, 11:48:26 »

Моята гримьорка се казва Галя и е невероятно добра. Грима ми не мръдна и дори когато ме омазаха с тортата по цялото ми лице - грима остана.
Може ли малко повече информция сайт, фейсбук профил...какви гримове използва smile

Въпрос и към всички останали, знаете ли какви гримове се използват и препоръчват като най-устойчиви и добри за този повод smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #428 -: октомври 25, 2013, 11:25:19 »

Сигурно ще учудя много дами,но аз мисля да се гримирам сама.
Ще се радвам момичетата,които също се решили да го направят,да споделят съжалявали ли са или не. give_rose
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: октомври 28, 2013, 10:45:21 »

Сигурно ще учудя много дами,но аз мисля да се гримирам сама.
Ще се радвам момичетата,които също се решили да го направят,да споделят съжалявали ли са или не. give_rose
И аз първоначално мислих така. В смисъл лек грим фон дютен пудра спирала и молив. Естествено всички гракнаха каааааааак това е твоя сватбен ден дрън дрън. И си уговорих гримьор. И сега съжалявам. Е не съм видяла резултата може и да стана хубава защото сватбата е чак на 1.12.2013, но онзи дет пак се самогримирах и е добре. Трябваше да спестя някой лев но карай smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: октомври 28, 2013, 11:39:22 »

За това е пробния грим smile
Ако сте свикнали да се гримирате сами и го умеете, е много трудно да е харесате, ако някой друг ви гримира. В този случай смятам, че е най-добре да заложите на пробен грим. Така няма да има опасност от изтриване на грима в последния момент и гримиране на ново. А и няма да плащате на вятъра Wink
Аз заложих на професионалист, не само заради таланта, но и заради добрата козметика. А и бях сигурна, че от нерви няма да мога да се направя добре.
Виждам, че има много булки, които се справят добре и сами, такаче каквото и да решите успех  good
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #431 -: октомври 28, 2013, 15:35:20 »

Не ме разбирайте погрешно,не се циганя за пари и определено за да съм красива,няма да се скръндзам blush Но си спомням за бала си как нямаше нищо общо между пробния грим и този за повода,дори не бяха цветовете,които искам.За щастие имам точна ръка и мога да си направя всякакъв тип грим,само мигли не съм си лепяла никога.Предпочитам да дам стотина лева за козметика,която ще си ползвам след това.Някак просто нямам доверие в гримьорите,та затова исках да знам някоя от вас правила ли го е и дали няма да съжалявам smile Благодаря ви за мненията give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #432 -: октомври 28, 2013, 16:10:31 »

SummerMoon това че имаш предишен лош опит не означава че и сега ще ти се случи същото. Ти от къде си? Ние можем тук да ти помогнем с препоръчани гримьори които наистина знаят как да си вършат рабоата. Една моя приятелка също беше се разочаровала от гримьори и фризьори от бала си и за моята сватба беше ходила на пробен даже, при една известна и каза че не е очаквала да изглежда толкова добре, така че всичко зависи от това кой те гримира  girl_wink

Сигурна съм че не става върпос за парички, но и аз като Лили не бих се подложила на това сама да се гримирам на сватбения ден. Толкова бях разтреперена че едвам се концентрирах да закача бутониерите.

Аз за гримове бих ти препоръчала тези на Сефора и на Мак, много са добри, също така от там можеш да си купиш и фиксатор, който да ти запази грима по дълго време. ( ако не знаеш това е един спрей който се пръска след гирмирането, струва към 30 лева бутилчица от към 50мл)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: октомври 28, 2013, 17:42:42 »

аз имам опит  и с двата избора, с гримьор ( и с допълнително мигли ) и сама ( с купени хубави професионални продукти и без допълнително мигли). Във втория случай, изглеждах като заспала кифла и съжалявам за снимките си оттам. Моята гримьорка е уникална, ако става дума за София, ако поискаш, ще ти дам координати за пробен грим.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: октомври 28, 2013, 19:15:10 »

Eми, на мен може също да ми дадеш координати.

Иначе няма нищо лошо да се гримира човек сам, стига да знае и да може. Аз не съм от тях, очна линия и спирала слагам само.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines