Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:13:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 161649 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 20, 2013, 22:09:09 »

Случката с Албена е мнооогоо неприятнa! И друг път съм чувала подобни неща за тази гримьорка, но все си мислех, че са преувеличени. Похвално е, че споделяш своя опит, за да са предупредени другите момичета. След като не й се занимава с гримиране на булки, защо не си гримира фолк певици и да не поема други ангажименти?!? Така и тя ще е спокойна и няма да създава тревоги на хората! Това с обаждането и фасоните 3 дни преди сватбата е направоооооо възмотително! Професионалист не означава само да гримираш добре, а и да си коректен с клиентите!

Аз се доверих на местна гримьорка /както знаете моята сватба не беше в София или друг голям град/. Много съм доволна от момичето! Направи всичко така както исках и се постара всичко да е изпипано!

Съветът ми е задължително се срещнете с човека, който ще ви гримира или фризира! По възможност направете и пробен грим. Аз имах пробен грим, но го променихме доста в деня на сватбата - както цвета на сенките, така и описването на самото лице.
« Последна редакция: юни 20, 2013, 22:12:06 от ma6ka_ » Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #331 -: юни 21, 2013, 07:48:26 »

Напълно прави сте момичета! Аз смятам, че една от основните функции на този форум е да споделяме опит за професионалистите и фирмите, за да могат останалите, след нас, да са на ясно и ако е възможно да си спестят такива неприятни емоции! Колкото до булките, които ще се омъжват извън София, сигурна съм, че ще намерите много по-добри гримьори от моята "прехвалена", които ще ви отдадат нужното внимание! Успех! smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юни 21, 2013, 08:43:39 »

Албена, много съжалявам, че тази жена ти е създала такива тревоги. Но нали знаеш – всичко се връща.
Аман от хора, които като се прочуят малко и се видят в пари и забравят откъде са тръгнали.
Аз се притеснявах, че сватбата ми е в малък град и трябва да се доверя на местни гримьор и фризьор, но сега съм по-спокойна, че може би ще вложат повече старание в работата си.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 21, 2013, 09:11:20 »

Албена, мила. Това е страшно непрофесионално, което ти е причинила въпросната "знаменитост", аман от такива персони! Но, мисля, че сега е по-добре да се фокусираш върху приятните емоции покрай сватбата. Опитай се да забравиш за грима. Всички бъдещи булки сме ти много благодарни за този червен флаг. Вярвам, че след като това се случва с Джулия за 2ри, ако не и повече, път, то ще се отрази и на рейтинга и клиентелата и. Нека си гримира чалгаджийте...то май са на едно ниво, но това е друга тема.

Забрави за случката с грима - това си е твоето време да се насладиш на хубавите емоции от твоята сватба, която вярвам е била прекрасна.  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 21, 2013, 11:20:59 »

Албена, наистина неприятна случка. Аз имах големи притеснения за грима, тъй като в ежедневието не се гримирам, и наистина не знам как бих реагирала в твоята ситуация.

Искам да похваля гримьорката Ева Серева, която прави моя сватбен грим. Имах и пробен, тогава още преди да започне да ме гримира, отдели време да обсъдим цялата ми идея за моята визия, за сватбата и т.н. И пробният, и гримът на сватбата много ми харесват. Обяснява всичко, което прави в момента. Също така, аз се уговорих с нея два месеца преди сватбата и дойде със собствен превоз, в уговорения час. Не е искала пари за транспорт. Остана докато си облека роклята, за да ми изравни тена по врата по нея. Препоръчвам я, аз с удоволствие бих ползвала услугите ѝ отново.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 21, 2013, 14:21:06 »

Аз да ви кажа, че вчера след като четох тази тема и това през което е минала Бени, сънувах кошмари с подобен сюжет и чувството наистина е УЖАСНО! Дано повече не се случи на никоя булка, да се тревожи така в последните и най-хубавите и дни от подготовката. Не става дума само за грима или прическата, а за всички професионалисти, на които разчитаме в този най-прекрасен ден от нашият живот!
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 21, 2013, 16:13:15 »

При мен казуса с грума беше по различен и не толкова стресообразуващ, но пак си беше една мисъл повече. Гримьорката ми беше с термин на раждане 10 юни, а сватбата на 24 май и незнаехме дали имам или не гримьор до самият ден smile

Милата и беше трудничко, но се справи чудесно!
Активен
veseto85
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 22, 2013, 12:54:12 »

Здравейте, момичета! Бих искала да знам мнението ви за изкуствените мигли на снопчета. Някоя от вас слагала ли си е на сватбата и би ли си сложила. Козметичката ми казва задължително да си сложа, много било хубаво, отваряло се окото, съвсем друга била визията. Страх ме е после да не ми опадат моите си мигли.  huhhuh.gif nea
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 22, 2013, 13:04:24 »

Veseto85, не съм ползвала мигли на снопчета, но ползвам от другите изкуствени мигли, тези които се прикрепват към края на грима. Да, наистина отварят окото и не пречат, ако са качествени не си личи, че са изкуствени. Освен на сватбата, ползвам мигли и когато трябва сама да се гримирам - така подчертавам окото и не е нужно да слагам много грим.
Ако те притесняват миглите на снопчета, можеш да си поставиш няколко седмици или месец преди сватбата, за да видиш дали ще ти е удобно и дали ще се харесаш smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #339 -: юни 22, 2013, 13:17:14 »

Аз имах мигли на снопчета на пробния си грим и страшно много ми хареса, стои много много естествено и непретруфено, същевременно се отваря окото и е наистина мнгоо красиво. Лично на мен изобщо не са ми пречили, не съм усетила изобщо, че са там целия ден. Вечерта само с вода и сапун си изпадаха :-)
Активен
veseto85
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 22, 2013, 13:28:15 »

Благодаря ви, момичета! Нямам много време още да мисля, защото сватбата е следващата неделя и ми казаха, ако искам да ми сложат да отида два дни по-рано.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 22, 2013, 15:42:54 »

аз бях с мигли на снопчета на сватбата на сестра ми и много ми хареса,окото не може да стане такова само със спирала.единствено ми беше трудно да си мия лицето и очите и си ги махнах сама на третия ден с тоалетно млякоч
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #342 -: юни 22, 2013, 15:49:27 »

Това малко ми е странно да ходиш цели дни по-рано да ти ги слагат, та те се слагат за секунди! Да не говорим, че трябва да се пазиш тогава да не ти падат от води, сапуни и тн. На мен след вечерноти измиване със моя гел ми паднаха веднага, незнам тогава как ще си миеш лицето два дни?!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 22, 2013, 15:55:48 »

Аз онзи ден като ходих да се боядисвам и се заговорихме с фризьорите. Мацката слага изкуствени мигли и беше с такива – беше уникална! Много красиво стоят. Тези, които тя слага са от копринени нишки. Залепват се в края на почти всяка твоя мигла, като цяло накрая миглите ти са удължени и доста по-обемни. Самото поставяне трае от 2,5 до 3ч., тъй като се работи мигла по мигла. Според човека траят от 2-3 седмици до месец и нещо. Излиза малко скъпичко обаче – 100лв. първоначално слагане и след това по 30лв. за поддръжка, ако решиш да продължиш да си ходиш с тях.
Много съм се замислила и аз за сватбата, на мен каквато и спирала да ми сложат няма да се получи толкова красиво.
Активен
veseto85
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юни 22, 2013, 16:32:07 »

На мен козметичката ми каза, че струвало 20 лв слагането на миглите, но не са една по една, а на снопчета. Всички казвате, че стоят много добре, така, че може и да се престраша.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines