Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:34:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 161666 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юни 19, 2013, 20:40:11 »

шантал,мислех че имаш гримьор
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юни 19, 2013, 20:42:09 »

тцък, мислех в началото да търся, но после се отказах. и сама ще се справя smile до тук съм очарована от фон дьо тена на ревлон колор стей smile наистина издържа 12 часа. и спрея за фиксиране на грим на алверде /дм/
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 19, 2013, 20:47:12 »

каквото кажа на милото и той се съгласява,мило гримьор и той добре, мило това и той пак добре, просто знае , че ако измрънка,ще се нацупя,набурсуча,ще мрънкам,ще се разочаровам, и все пак излизам с фразата "мило, 1 път мисля да се омъжвам" smile и той няма избор нали си ме обича smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #318 -: юни 20, 2013, 13:53:39 »

Моята сватба мина и бих желала да изразя разочарованието си от гримьорката Джулия! Когато я ангажирах каза, че ходи на адреси и няма проблем да дойде в къщи. Три дни преди сватбата, обаче, ми се обади, за да ми каже, че ако не дойде някой да я вземе и след това да върне няма да дойде! Нещо повече, ако закъснее с 5 минути също няма да тръгне!  В същото време отказваше да вземе такси, под предтекст, че много закъснявали. ohmyТова е единственият човек, от всички възможни фирми и професионалисти, който ми причини тревоги и то непосредствено преди сватбата, а и в самия ден. Беше ми отделила един час, който включваше гримиране и пътуване(а тя не е наблизо). Нямаше как да изпратя близък човек, защото щеше да пропусне вземането ми от вкъщи. В крайна сметка намерих кой да я вземе, но този, който закъсня беше тя! Като дойде в къщи аз й казах, че искам да й покажа снимка на грима, който искам, а тя ми отговори "Нямаме време за тов мило"!!! beating Явно тя си има само един начин на гримиране, който обаче е типична чалгаджийска визия, защото точно такъв грим ми беше направила! Аз бях потресена като се видях и я накарах да ми махне ужасните мигли, които ми беше сложила(стигаха ми до веждите) и да ми оправи тежкия грим. А това, което ми направи трябваше да бъде лек грим, представям си какъв е тежкият й! Тя взима по-скъпо, когато идва на адрес, заради транспорта, но макар да я бяха взели и върнали, не ми взе по-малко.
Явно някои хора са се самозабравили и са се взели за голямата работа. Аз чух за нея от форума и предположих, че е добра, но в последствие разбрах, че това е гримьорката на фолкпевиците! Съжалявам за дългия пост, но се надявам да е от полза на някой!
« Последна редакция: юни 20, 2013, 13:57:35 от Albbena » Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #319 -: юни 20, 2013, 14:02:32 »

Албена, много съжалявам за тревогите ти  sad Ужас! Хубаво е, че сподели обаче от 'първа ръка' впечатления, защото това име е доста известно, доколкото знам и сигурно и други булки ще разчитат на нея... Ех да им се не види на великите 'професионалисти'  diablo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #320 -: юни 20, 2013, 14:10:19 »

ужас, явно много и се вдигнал рейтинга, но ти добре направи че сподели името й. заслужава си го! аз съм страшно доволна от моя гримюр въобще такива неща не е имало с него, написах всичко нужно в темата за Номер Едно smile
Активен
borissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юни 20, 2013, 15:20:07 »

Прочитайки поста на Албена ми стана някак тъжно, без да я познавам дори. Чудя се как само един участник в сватбената подготовка може да "омаже" целия празник на една булка, готвен с месеци..Албена, все пак съм сигурна, че си била красива, въпреки неочакваните притеснения около грима.
Искам да споделя, без да правя черен пр на която и да е гримьорка /не е в моя стил просто/, че чувам напоследък все по-ужасни лични истории за различни персони, а именно след като е ангажиран конкретен гримьор да звъни няколко дни преди събитието и да съобщава, че тъй като му изникнала фотосесия на фолк звезда в същия час/ден, няма да може да спази уговорката за сватбен грим, правена преди месеци. Чувам такива истории като на Албена доста често вече, което показва само едно-липса на професионализъм. И след като откаже очевидно поставя булката в ужасна ситуация-тя за няколко дни трябва да намери друг, което в повечето случаи е невъзможно, остава й да се гримира сама, след като е разчитала на "професионални услуги"???!
Моя колежка преди година се омъжи -беше красиво нагримирана, имаше обаче мотиви на фолк грим, макар изрично да беше казала да се избягват. Попитах кой я е правил, каза Аделина Цанева. Обадих се най-любезно на въпросната дама три месеца преди сватбения ден (главно защото искам да съм сигурна, че всичко ще е наред, че ще ме включи в графика си). Беше ми отговорено троснато, че в никакъв случай не може да ме записва дори един месец преди сватбата (да не говорим за 3 месеца), тъй като графикът й бил крайно натоварен, не се знаело дали нямало да изникне фотосесия с певица, която очевидно няма да откаже заради сватба и да съм се обадила няколко седмици преди сватбата да я питам кога, дали и при какви условия ще може. Стана ми ясно за какво става въпрос, но ми стана и тъжно, особено при положение, че бях готова да й уговоря кола с шофьор, която да я вземе от дома й и да я върне, само и само да съм спокойна, че ще дойде навреме и всичко ще е по план. Споделям не с цел да я очерням, напротив, просто трябва да има обективна оценка на това кой как се държи. Ако ме беше взела и се бе отнесла по-коректно, несъмнено щях да я похваля. Просто избирайте внимателно гримьора си, не се ръководете от неговата /не/известност и за по-сигурно правете пробен грим. След като ние плащаме за услуга "грим", следва все пак ние да "поръчваме музиката" и да изискваме поне коректно отношение.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #322 -: юни 20, 2013, 15:43:11 »

то и с направен пробен грим сигурно пак не пречи да им 'изникне' някой невероятне ангажимент в последния момент  nea което, разбира се говори само лошо са въпорсният стилист.

явно или трябва да е много изпитан от няколко булки професионалист, или познат. явно известното име не гарантира истинския професионализъм.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юни 20, 2013, 15:54:22 »

Аз пък съм много доволна от моя гримьор. Понеже ми прави няколко пъти грим /по различни поводи, а не в деня на сватбата/ направи два пъти компромис заради мен. Първия е, че ме вмести в графика си в деня на сватбата ми въпреки че му звъннах късно и втория за една професионална фотосесия отложи планираната си лична почивка. Така че според мен е до човек, а не до известност. Той също е доста известен и се води за най-добрия в Пловдив.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юни 20, 2013, 16:44:22 »

Момичета, аз си запазих сватбения грим при Вили Вълкова (Пловдив). Разгледах доста нейни работи в нета и ми харесаха. По телефона също беше много мила и много неща ми обясни. Даже се оказа, че е рожденичка на сватбата ми, но пак не отказа. Някой има ли наблюдения от работата, защото въпреки че мисля че е добър избор ми се иска да знам и мнението ви?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юни 20, 2013, 20:08:46 »

Албена, докато четях темата ти и по специално за тревогите ти около грима си мислех, че това е някоя по-не известна гримьорка, която се е взела на сериозно. А то какво се оказа... горе-долу същото, но малко по-познато име.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #326 -: юни 20, 2013, 20:32:56 »

Оле Албена тази история е истински кошмар за всяка една булка! Ако бях записала час при въпросната госпожа, директно щех да го откажа след твоите преживелици!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юни 20, 2013, 20:38:46 »

Мряв, и ти си права, но до колкото помня от темата на Бени, тя това й го беше сервирала 3 дни преди Денят. А в тези три дни къде да търсиш друг и то да е свободен точно в този час и да дойде у вас. Иначе ако аз бях в нейното положение щях да потърся друг и ако намеря, тая просто да я зарежа - да не и пратя кой да я вземе и да си гледа работата.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #328 -: юни 20, 2013, 21:25:27 »

Това, което е станало с Албена е твърде неприятно, за да се обсъжда. Наскоро разговарях с моята фризьорка, която е станала свидетел на сватба миналото лято как булката е искала естествен лек грим, а резултата е бил много тежък грим. Става дума за същата гримьорка. Наложило се е булката сама да си го оправя след това.
Това с развяването на фасони, явно на по-извисените им е станало редовна практика. Хубаво е, че споделяш, за да предпазиш други булки, или пък да ги насочиш натам, може някой да търси този ефект...

Важното е че празника ти е минал вълшебно и не си се оставила това да те сломи smile
Аз също нямам гримьор за сватбата все още тъй като сватбата ще е в провинцията и ще се опитам да се уредя с някой на местна почва. Дано се намери такъв! pardon  Иначе ще се наложи да правя "внос" от София  Wink
« Последна редакция: юни 20, 2013, 21:26:59 от malkabulka » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #329 -: юни 20, 2013, 21:44:39 »

Да, да аз имах в предвид, че след като прочетох мнението на Албена, ако я имах за гримьорка госпожата директно сега бих си отказала часа, в смисъл, смятам, че е супер, че Албена е написала мнението си честно тук, за да може другите булки, клиентки на тази жена, да си направят сметката какво може да ги очаква!
А че три дена преди това е почти невъзможно да се сменя някой от професионалистите е ясно, не стига целия стрес, който имаме покрай тези свтатби, а някои хора просто... Ужасно съм възмутена и ядосана от тази случка и какво си позволят някои "величия"!
« Последна редакция: юни 20, 2013, 21:47:49 от Мрявка » Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines