Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:38:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 161909 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #180 -: април 17, 2013, 00:06:01 »

Моят грим ще е 100 лв. , ще ме гримира Слави (става въпрос за Пловдив). Всички казват, че няма да съжалявам за избора и се надявам да е така. Мисля да не правя пробен грим, защото и за него трябва да дам още 100 лв. (които като че ли хич не са малко) . Иначе ,честно казано, малко ме яде отвътре...дали да ходя на пробен или не, но май май ще реша в последствие smile  Offtopic а за фризьор се насочвам към Асеновград...може да звучи странно, но в цял Пловдив просто не намирам някой , който да ми вдъхне доверие...ходих и на пробни, нооо..пълно разочарование..както и да е, да се върна към темата smile smile

Като грим се насочих към нещо такова:


* makyajjjjj.jpg (46.89 KB, 559x551 - видяно 362 пъти.)
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 17, 2013, 00:16:27 »

Гримът е хубав  good  И прическата ми допада, но явно не е това, към което си се насочила щом не си споменала  smile
Малко съм  Offtopic , но се сетих, че преди години идвах в Пловдив специално да се подстрижа при Петя - работеше в един хотел в Пловдив...много известен, ама как се казваше забравих  pardon Та за прически не знам как е, но за подстригване - ааадски съм доволна!
« Последна редакция: април 17, 2013, 00:18:28 от Mucka<3 » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 17, 2013, 08:48:01 »

И грима и прическата ми харесват, даже си я запазих blush . А това с ходенето в друг град за прическа,аз лично не мога да си го представя, защото знам колко ще съм притеснена в самия ден. Дано поне ти направят мечтаната прическа good
Аз няма да правя пробен грим, нито пробна прическа.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 17, 2013, 10:50:46 »

hulcy, грима е много хубав smile и аз нещо такова мисля. тъй като зълва ми се оказа, че ще си дойде за голямият ден, сега се надявам да се съгласи да ме гримира, защото страшно много й се отдава, пък и изкара курс с идеята да се занимава професионално smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 17, 2013, 14:05:37 »

И  на мен страшно ми харесаха, малкият заспа и сега ще ги пробвам :-))
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #185 -: април 17, 2013, 20:54:02 »

Мерси много момичета smile Аз преди да започна с цялата организация около сватбата повече се притеснявах за грима отколкото за прическата, но то пък взе,че стана обратното. Иначе Асеновград ми е 20 минути с кола, но разбира се бих предпочела да е в града. Да видим какво ще стане, утре ще ходя там да я видя фризьорката, която толкова много ми я хвалят. Ако не тя, имам опция и за Куклен lol Ужас, всички места наоколо, но не и само в Пловдив  pardon   Offtopic Муцка, кой ли беше хотелът? smile По-големите са Тримонциум, Новотел, Санкт Петербург, Марица... smilesmile  Иначе и моята фризьорка адски много си я харесвам - Мариетка. Много хубаво подстригва, много старателна, но за официални прически - не. Щом излезна от салона прическата "изчезва"  pardon Offtopic
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 18, 2013, 08:52:22 »

Hulcy, не се сещам кой от всички изброени беше хотела....или Тримонциум или Марица? crazy Наистина нямам спомен.....само се сещам, че беше на някакъв главен път (улица или булевард), близо до кръстовище със светофар, а на кръстовището имаше някакво готино кафенце  pardon И салончето й беше на втория етаж, имаше и маникюристка при нея smile Ама нищо не мога да кажа за официални прически - не съм я пробвала smile
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #187 -: април 18, 2013, 14:12:33 »

Момичета,
чета форума редовно, но рядко пиша.
Искам да споделя мнение и да ви дам съвет. Не пестете от пробен грим и прическа.
Чувала съм какви ли не истории за това как без пробна прическа 2 часа след церемонията булката започва да я боли главата от кока и си го сваля насред сватбата. Или как грима се разтича след 3тия час.
Според мен най-важното за грима е не кой го прави, а материалите. Професионалния грим е направен да издържа много повече от това което си купуваме от магазина. Замислете се за това. И ако имате възможност направете пробата за грима и прическата в един ден и стойте с тях цял ден, за да видите как ще се чувствате след 2-3 дори 8 часа.

Надявам се да съм била полезна.
Активен
Fallen_Angel
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #188 -: април 19, 2013, 00:57:57 »

Привет дами  smile И аз съм бъдеща булка и тази тема за грим и за прическа направо ме подлудява.Преди две години бях абитуриентка и след дълго търсене на професионалисти се бях спряла на Бени Янакиева да ми направи грима и тя ми прероръча един нейн познат за прическата,не направих пробех грим понеже сам виждала как работи и реших само пробна прическа,както се досещате пробната прическа беше просто перфектна.Когато настъпи деня за бала се уговорихме за ранния час 9 сутринта (понеже графика и беше фулллл) много се притеснявах дали този грим и прическа ще издържът поне докато стигнем по ресторанта с класа.Първо ме гримираха и после прическата,за грима нямах думи издържа чак до другата сутрин понеже ми напръска лицето с нещо,прическата също издържа но беше коренни различна от тази на пробната,явно на пробната беше дал всичко от себе си за да ме хване като клиент,но после се ..... nea  pleasantry И сега за сватбата пак ще сам при тази мацка,но немога да си намеря някои наистина добър фризьор,моля дайте някакви координати за София за наистина добър фризьор,който да си разбира от работата.Бих искала да ви постна снимки но уви съм нова във форума и незнам как  koko6ka
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 19, 2013, 07:50:47 »

попаднах на подобие на грима ми от църковния брак и реших да ви го споделя, че май от моите снимки не се виждаше добре, нямам супер близък кадър.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 19, 2013, 09:10:45 »

Аз много се чудя какъв точно да е грима... Знам, че искам да е максимално нежно и ненатрапчиво, но в същото време да личи   pardon спряла съм се на нещо такова сякаш:

Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 19, 2013, 10:09:48 »

Euphoria, много е красиво smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #192 -: април 19, 2013, 10:10:39 »

И на мен страшно много ми харесва girl_wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 19, 2013, 10:18:12 »

И гримът и мацката са страхотни!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 19, 2013, 10:24:48 »

Страхотен грим:


Още снимки може да видите на този сайт:
http://www.holidaywed.com/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8/
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines