Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:52:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 150783 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: октомври 28, 2013, 19:44:32 »

Аз също бих ви посъветвала много добре да обмислите дали да се гримирате сами. Аз сама се гримирах и сама си правих прическата за гражданския ни брак и след това бях категорична, че за църковния (който беше след месец) ще имам фризьор и гримьор, защото е излишно натоварване в такъв прекрасен ден, а и определено има разлика на снимките. Ако става дума за София - мен ме гримира Ева Серева, координати може да намерите в нета.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #436 -: октомври 28, 2013, 21:20:19 »

Момичета, и аз се гримирам сама, но определено за сватбен грим си заслужава да се поглезите и най-вече заради качеството на грима. Издържа ми целия ден от 9 до вечерта до среднощите. На пробен като ходих се харесах долу горе, но после в самия ден направо се зарадвах на невероятния грим, който Кремена от Русе ми направи. ПИта ме какво искам и какво не и дори бях против мигли, но се радвам че си слижих мигли. Стана перфектен грима и ме е яд, че не се снимах с него. На бала си си мислех,че ще се гримирам сама, но толкова се притесних, добре че една приятелка помогна и ме гримира. Така, че не се замисляйте. В такъв ден не може да мислите кое да направите по напред, трябва да сте спокойни smile  Curtsey
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #437 -: октомври 30, 2013, 11:05:05 »

Много съм ви благодарна за коментарите give_rose За щастие имам много време за мислене,все още нищо не е официално.Евентуално,живот и здраве,сватбата ще е бургаска.Имам уникална фризьорка и маникюристка,но за грим имам време за размисъл.Не искам да изглеждам прекалено,а съвсем семпло.Да съм си аз,с малко подобрения.За миглите определено няма да се опитвам сама,но все още смятам,че сама ще се справя по-добре Wink Но до догодина има много време,през което да си променя решението стотина пъти crazy
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #438 -: октомври 31, 2013, 16:44:35 »

Аз също съм ЗА професионалния грим в сватбения ден. Този момент, колкото и да беше приоритет за мен, се оказа едно от слабо организираните ми звена. Тъй като сватбата беше извън София, опитах да намеря местна гримьорка и по препоръките на позната стигнах до въпросната г-жа. На пробния грим се харесах, обсъдихме всички детайли. Това се случи около 3 седмици преди сватбата. Дотогава от стреса ми се бяха появили пъпчици и нещата не изглеждаха толкова добре. За съжаление в деня на сватбата вече е късно да правиш каквито и да е шпагати и просто се пускаш по течението. Грима ми се разтече още при вземането унас, цяла вечер се чувствах несигурна, че нещо някъде ми е размазано или не както трябва. Ако можех да се върна назад, щях да платя цената каквато и да беше тя, и да си докарам някой като Ева Серева, например, от чиито услуги се възползвах едва за видеото след сватбата и с ужас установих, че нейния грим в по-хубав и издържлив от всичко което бях пробвала досега. Основата и ФДТ не ги усещах, сякаш нямах грим, очите не мръднаха до късно вечерта, чувствах се красива и спокойна.
Снимките ни са станали добре, обработвани са и дефектите на повечето не си личат. С видеото не знам дали ситуацията ще е толкова розова но силно се надявам good

Миглите си ги бях купила от МАС заедно с лепило ДУО. Крайчетата отпред постоянно ми се разлепяха и щръкваха, по някое време просто ги отскубнах и продължих без тях. Но истината е, че има уникални снимки, които без тези мигли нямаше да са същите. Може би вариант с мигли в краищата само е по-удачен, защото понякога фотошоп не помага при залепянето на летящите крайчета отпред, но отзад не би трябвало да си личи.

Възползвайте се от професионалния грим, когато той е от истински професионалисти, иначе парите ви са хвърлени на вятъра, а снимките и видеото - кой знае! И все пак по-важно от личното спокойствие и усещане в сватбения ден май няма!  girl_wink

« Последна редакция: октомври 31, 2013, 16:48:25 от malkabulka » Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #439 -: ноември 03, 2013, 14:07:20 »



Възползвайте се от професионалния грим, когато той е от истински професионалисти, иначе парите ви са хвърлени на вятъра, а снимките и видеото - кой знае! И все пак по-важно от личното спокойствие и усещане в сватбения ден май няма!  girl_wink



Aбсолютно  good
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: декември 03, 2013, 12:24:23 »

Гримирах се сама на сватбения ни ден. Тогава ми се струваше, че и на снимките гримът изглежда добре. В последствие изкарах курс за професионални гримьори и започнах да се занимавам в тази насока. Сега като си гледам снимките, определено имам доста забележки.  pardon
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: декември 03, 2013, 12:39:15 »

момичета има въпрос да правя ли пробем грим? има ли смисъл? или е харчене на пари и време....защото всичко ми е по график ся и едно такова вместване в "програмата ми" нз вече дали ще смогна.....просто повечето неща остнааха занакрая
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: декември 03, 2013, 12:42:54 »

 аз лично съм много За пробния грим, освен ако не си ползвала гримьорката и преди това.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: декември 03, 2013, 12:53:50 »

ползвала съм е . За бала ми преди няколко години тогава дойде и на деня го направи нежен точен и затова сега пак е избрах ама ако и се обадя да я питам "да правим ли пробем " ще каже да , кой бяга от някой лев хахах
И затова търси тука отговор
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: декември 03, 2013, 12:58:08 »

ползвала съм е . За бала ми преди няколко години тогава дойде и на деня го направи нежен точен и затова сега пак е избрах ама ако и се обадя да я питам "да правим ли пробем " ще каже да , кой бяга от някой лев хахах
И затова търси тука отговор
еми не си хаби парите тогава- няма смисъл.
Аз си избрах сигурен човек също и не правих пробен.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: декември 03, 2013, 13:01:27 »

И аз съм "за" пробния грим, като Еми, за да няма изненади в сватбения ден, защото тогава няма връщане назад. Ако обаче гримьорът е познат, използван за други тържествени случаи и се знае как работи, то тогава наистина няма нужда. smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: декември 03, 2013, 13:10:23 »

ахм ще помисля пак ама няма смисъл хиляди други разходи ще имаме, пак ако не ми хареса как ме напрви ПАК ЩЕ ме направи нали за тва се плаща за "профисионален грим" give_rose
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #447 -: декември 12, 2013, 12:28:37 »

Янче,стискам палци всичко да е наред!Щом си я познаваш,и аз мисля,че няма нужда от пробен Wink
Ако гримьорката е в Бургас,ще те помоля за координати и впечатления,тъй като се реших да се доверя на професионалист все пак...
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #448 -: януари 03, 2014, 01:19:03 »

Смятам, че пробния грим е много важен. Хубаво е да решите ще има ли очна линия, колко ще е дебела, опашчицата как ще е, може така както си решила да не отива на формата на очите и после какво? Дори поставянето на сенките е различно. Ако не се гримирате често и не сте свикнали да носите изкуствени мигли, а за сватбата ще слагате е хубаво да видите ще Ви сълзят ли очите, ще Ви тежат ли. Лента или снопчета да изберете и тн. Правя грима си с огромна любов и желание. Смея да твърдя, че ми се отдава, но съм решила да се доверя на една много талантлива гримьорка от Стара Загора. Ще се развълнувам на сватбения ми ден и не искам да се изнервя и да не ми се получи и да се трия и да си развалям настроението. Предпочитам да се отпусна, да си пия бялото вино и да се забавлявам. За момента съм се спряла на ето този грим:

Правен е с новата палитра на Urban Decay- Vice 2.

И някакво по- телесно червило, не коректорно, може би с розов или прасковен подтон. Защото при всички целувки, ако е ярко, дори и малко да се размаже, ще личи.
Също се сетих, аз каквато съм ревла, ако се правите самички, хубаво е да се помисли за водоустоичива спирала, молив или каквото ще има още в грима. Ако се сетя още нещо, ще пиша.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: януари 03, 2014, 23:17:46 »

Аз съм на мнението на Еми, ако си сигурен в профито, няма нужда от пробен. Аз също не направих пробен, а в деня на сватбата бях очарована. В последствие отново ми се наложи да ползвам професионални услуги и даже не насочвах момичето, а се оставих изцяло да се развихри - резултата беше невероятен!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines