Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:11:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 161859 пъти)
 
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 19, 2013, 10:26:57 »

Остава само и мен да могат да ме докарат така biggrin. Малко ми е притеснено, защото ще съм без пробен.. Но се надявам да остана доволна все пак, а и да ме разбере какво целя, след като ще предоставя и нагледен пример  huhhuh.gif

В чудене съм още дали да не се подчертаят още малко очите, но може да стане по-тежко вероятно...
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 19, 2013, 18:19:37 »

зависи как е харесваш повече smile аз лично харесвам подчертани очи на другите, но на мен не ми седи добре
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 21, 2013, 09:21:04 »

Моят грим ще е 100 лв. , ще ме гримира Слави (става въпрос за Пловдив). Всички казват, че няма да съжалявам за избора и се надявам да е така. Мисля да не правя пробен грим, защото и за него трябва да дам още 100 лв. (които като че ли хич не са малко) . Иначе ,честно казано, малко ме яде отвътре...дали да ходя на пробен или не, но май май ще реша в последствие smile  Offtopic а за фризьор се насочвам към Асеновград...може да звучи странно, но в цял Пловдив просто не намирам някой , който да ми вдъхне доверие...ходих и на пробни, нооо..пълно разочарование..както и да е, да се върна към темата smile smile

Като грим се насочих към нещо такова:
Слави - имаш предвид Слав ли? Аз тъкмо утре щях да му звъня да видя дали може да ме прави, но ние с теб сме в един ден...ако е той...няма да може sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 21, 2013, 09:25:34 »

не е  един и същ, слави си е в пловдив smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 21, 2013, 09:26:59 »

Тя е писала, че става думи за Слаи от Пловдив, а не за Слав от София. А и не се притеснявай, той взима по повече от една булка на ден, но се обади по-скоро, за да имаш избор за часове.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 21, 2013, 09:54:47 »

О, супер. Благодря ви много момичета за успокоението smile. Аз не мога да се реша кой да контактна за грима. Има много кадърно, но наистина - най-важно е с какви продукти работи. То и аз знам техниките за гримиране и се справям доста добре, но не мога да си позволя да си закупя необходимите материали, които да ми осигурят, че гримът ще издържи поне 8-9 часа без да мръдне. Като си го правя аз, въпреки че използвам сенки на МАС и на Ланком, след около 5 часа сенките на клепачите ми почват да се събират на няколко линийки и цвета отива на кино smile. Нямам просто нужните праймъри, спрейчета и т.н. А пък за лице нямам нищо освен пудра, защото кожата ми е супер чувствтелна и не ползвам нищо, само пудра от време на време на събития и то съвсем малко.
И така,....времето си наближава, а аз още не съм избрала гримьор...За това искам Слав, защото от всички отзиви е по-сигурно, че използва качествени професионални продукти, които няма да мръднат.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 21, 2013, 10:00:43 »

Миленити, моята гримьорка също работи с МАC, гримът не мръдна. ако решиш, свиркай да ти дам координати, тя е сериозна, няма закъснения, отменяне на часове и т.н. Мен  не само това ме накара да избера Надя Сивкова, но като се има предвид че предишната ми закъсня за пробен грим с 40 минути и бях тръгнала да си ходя... angry  и това си е важен фактор, как ли щеше да дойде на сватбата овреме. не знам.... beating
Много ми хареса и това че работи с модели, това дава незаменим опит.
с основа за сенки няма да мръднат цял ден, аз имам тази артдеко, тогава си накупих няколко неща и още ги ползвам, с помощта на момичетата тук, защото после за църковния ми се налагаше  сама да се гримирам. nea
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 21, 2013, 11:09:15 »

И така,....времето си наближава, а аз още не съм избрала гримьор...За това искам Слав, защото от всички отзиви е по-сигурно, че използва качествени професионални продукти, които няма да мръднат.
Milenuity, най-добрите качества на Слав са по-скоро това, че може да те направи както поискаш, това че действа много бързо и страхотното му отношение към клиентите, мисля, че има гримьори, които ползват и по-добри продукти.
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 21, 2013, 11:26:15 »

Момичета, ето един пролетен грим от мен smile give_rose


* bridal-makeup-fresh-spring.jpg (22.11 KB, 300x300 - видяно 3006 пъти.)
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 21, 2013, 16:59:26 »

Бихте ли ми препоръчали основа за грим с лек матиращ ефект, че аз по принцип не съм много привърженичка на фондъотените smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #205 -: април 22, 2013, 11:27:41 »

milenuity , двамата са различни smile аз чак сега ти виждам поста, но хубаво, че недоразумението е оправено Wink а и да беше същият човек, на мен гримът ми ще започне в 12ч. и ще свърши най-късно в 13ч. Така, че ще има достатъчно време и за други булки Wink Успех  give_rose
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 22, 2013, 13:39:41 »

Момичета, можете ли да ми препоръчате гримьор в ст. Загора  huhhuh.gif
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 22, 2013, 14:26:06 »

Момичета, можете ли да ми препоръчате гримьор в ст. Загора  huhhuh.gif

Можеш да пробваш във Face Off при Методи. Чувала съм добри отзиви за него. Във ФБ повечето снимки са на силен грим, но предполагам, че ако му обясниш какво искаш ще го направи  pardon
Не съм ползвала услугите за грим на салона, при тях само маникюр и сешоар съм правила smile

Преди 2 години моя приятелка си прави грима за сватбата при Радостина /само първото име зная на момичето/. Беше доволна - направи й лек грим, който й отиваше.
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 22, 2013, 17:24:10 »

Можеш да пробваш във Face Off при Методи. Чувала съм добри отзиви за него. Във ФБ повечето снимки са на силен грим, но предполагам, че ако му обясниш какво искаш ще го направи  pardon
Не съм ползвала услугите за грим на салона, при тях само маникюр и сешоар съм правила smile

Преди 2 години моя приятелка си прави грима за сватбата при Радостина /само първото име зная на момичето/. Беше доволна - направи й лек грим, който й отиваше.

ma6ka_, благодаря ти, ще разуча как работи въпросният Методи  beating  blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 22, 2013, 17:33:10 »

ma6ka_, благодаря ти, ще разуча как работи въпросният Методи  beating  blum

Хахаха, дано не разучаваш с бухалката как работи, че той е деликатен младеж  Girl_hide  blush
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines