Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:54:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обичате ли шоколад ???  (Прочетена 73210 пъти)
 
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #15 -: октомври 18, 2006, 17:42:17 »

ДААААААААА Tongue
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 18, 2006, 18:11:23 »

 diablo


* chocolate_1.jpg (6.12 KB, 300x129 - видяно 401 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 19, 2006, 09:43:24 »

Ах, ти Тео,  diablo, такова!!!  tease
Само ни изкушаваш!!! Blush

Аз вече казах, че страшно много обичам шоколад и всякакви производни на шоколада, единственото, което обичам колкото шоколада е сладоледа в големи количества!!!
Но се старая на намирам заместители, полезни заместители, понякога успявам, но не винаги! blush Wink
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #18 -: октомври 19, 2006, 11:06:22 »

Виж го какъв е шоколадов  biggrin
Ше те схрускам, еййййййййййййййй   biggrin


* billed.asp.gif (9.29 KB, 254x262 - видяно 392 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 19, 2006, 11:14:09 »

Ауууу, прекрасен е!!! hiphip
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #20 -: октомври 19, 2006, 12:55:09 »

Има хора на диета, ТЕО   diablo
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #21 -: октомври 19, 2006, 13:54:33 »

Без диети, моля !!! stop
От всичко по малко, без лишения !  Wink
И всичко си е до режим на хранене  pardon
Единственото, което постигат диетите е разрушаване на организма  beating
Така, че, банда, смело на шоколадчетата  yahoo , е  pardon не се забравяйте де  pleasantry
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #22 -: октомври 19, 2006, 15:15:40 »

Точно така DIVA ,без диети и без ограничения. Организма не трябва да се лишава.  good

Вчера като ходихме с милото до могазина и той взе една кутия с мини вафлички с шоколадова глазура и след като прибрахме свършиха за отрицателно време  chocolate chocolate chocolate chocolate
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 19, 2006, 15:26:46 »

 good good good

ШОКОЛАД!!! Изяждам веднага!!!  chocolate chocolate chocolate chocolate chocolate

една кутия с мини вафлички с шоколадова глазура и след като се прибрахме свършиха за отрицателно време  chocolate chocolate chocolate chocolate

само така!!! good
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #24 -: октомври 20, 2006, 10:33:29 »

Ох, мале  blush Сещате ли се имаше едно време едни готини републики (не като тези сега)... и едни шоколадови глезотийки с една бисквитка най-отдолу с беличко леко памучно кремче като пълнеж и с шоколадова глазура отгоре.... Малейййййй, забравих как се казваха, но едно време тези неща и оригиналните руенчета от хлебарниците много ги уважавах  biggrin
За съжаление, обаче, сега започнаха да се изчанчват и в стремежа си да изкарат най-вкусното, най-интересното и най-купуваното правят само боклуци sad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 20, 2006, 10:40:43 »

Дивичка, несе ли казваха "Холидейки", поне така им казвахме ние, тези

едни шоколадови глезотийки с една бисквитка най-отдолу с беличко леко памучно кремче като пълнеж и с шоколадова глазура отгоре.... Малейййййй

Ах, да  chocolate chocolate chocolate и републиките мммммм....chocolate chocolate
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #26 -: октомври 20, 2006, 12:53:11 »

Дивичка старите Републики бяха с едно бяло " твърдо и дъвкателно" такова пълнежче вътре, сега няма нищо дори подобно на това  cray А пък сещате ли се за пастите от Аксаково -едни гъбки, едни такива мекички вафли с розов крем, варненци сигурно ги помнят, продаваха ги по цели кутии. Наистина сегашните сладки, въпреки, че уж има разнообразие, не струват в сравнение.
Пък аз като малка и на шоколад Кума Лиса бях доволна  shok
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #27 -: октомври 20, 2006, 22:11:19 »

biggrin Ехххх, любима моя тема  blush
Аз консумирам адски много шоколад и наблягам на белия  pardon
Но понеже съм активна спортистка имам и нужда от него, преди тренировка не е желателно да се хапва поне 2 часа, а аз съм на работа, където почти не ми остава време. Та шоколада преди тренировка ми е голямо съкровище понеже те засища, дава ти енергия, а и не ти тежи!
Иначе, Янче, и аз съм имала моментни изблици на вълчи апетит за нещо определено pleasantry Продължават да речем месец, два, след което не мога да го кусна, понеже ми е втръснало. А на милото ти не се сърди  secret То ти мисли доброто  heart
Но пък можеш да му споделиш, че относно здравето на бебока не е необходимо да те тъпче само със сладки работи, може да те изкушава с бананчета например като заместител, или плодови млекца. Те също са готинки:)
За възстановяване на килцата не се тревожи, нормално е да качиш, за запазване на фигурата обаче ще ти препоръчам непрекъснато мазане на зоните около гърдите, ханша и бедрата за да не се нацепят от килцата и самото раждане. Успееш ли да се запазиш, както казва silverarrow само будуването по бебо ше стопят 2/3 от килцата ти  pleasantry
Ако ли пък беше от Варна щях да те вкарам с мен в залата за да те структурирам като новичка след раждането  dirol
Така, че  danceg music danceg радвай се на най-прекрасните ти месеци  kiss2
DIVA ,благодаря за подкрепата и милите думи !  kiss2 kiss2 kiss2
А що се отнася до тренировките може да се направи нещо по въпроса. На лято ще дойдем с бебока и двамата с таткото ще ходят на плаж ,а ние с теб ще тренираме  Wink Wink Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 02, 2006, 11:21:11 »

Хей, момичета вижте на какво попаднах днес! Reading

Сладкото носи повече полза, отколкото вреда yahoo hiphip chocolate chocolate chocolate

Последните научни изследвания показват, че сладкото носи по-голяма полза на нашия организъм, отколкото вреда. Дори само от аромата на шоколада, ванилията и канелата в нашия организъм се произвежда имуноглобулин А, който засилва имунната ни система. А медът, шоколадът и сушените плодове притежават повишена антиоксидантна активност и се борят ефективно със свободните радикали, които са отговорни за процеса на стареенето.
Особено полезни са сладките неща преди “червените дни в женския календар”, защото те помагат на тялото да се справи с неприятните симптоми на предменструалния цикъл, като повишават нивото на серотонин в организма. Именно от това вещество зависи подобряването на нашето настроение.
Кафявата захар съдържа цяла група полезни вещества и минерали, а благодарение на по-грубата обработка в нея се съхраняват и редица микроелементи: калий, мед, калций, желязо и хром.
Само не трябва да забравяме, че и със сладкото, както с всичко в живота, не трябва да се злоупотребява! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 02, 2006, 12:01:44 »

О благодаря ти Bulechka_TS!Като видя такива публикации и изпитвам по-малко угризения на съвестта.Е разбира се като започна да прекалявам нищо не ме успокоява  Плачещо момиче
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines