Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:30:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обичате ли шоколад ???  (Прочетена 73225 пъти)
 
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« -: септември 21, 2006, 14:48:42 »

Освен полезен в разумни количества той може да е и вреден в по-големи.Аз обожавам шоколадови изделия и най вече чист шоколад.Забелязвам се обаче че напоследък на ден изяждам по половин шоколад и 1 шоколадово изделие. blushЗнам че това вече става вредно,но не мога да се спра.Пък и милото всеки ден като влезем в магазина :Кажи какво искаш да ти взема.След като кажа че не искам ,той ми взима някакво шоколадово изделие или една кофичка течен шоколад (от големите).  :hysteric:И аз съм "принудена" най-послушно да си хапна особенно като седнем да гледаме някой филм и.... Blush Дали това се дължи на така наречените ми "бушуващи хормони"-знаете причината или съм станала шоко-зависима. Та въпроса ми е :Как да СЕ СПРА??Давайте идеи че ако продължавам така скоро ще стана 100 кила, crazy дори след като родя няма да мога да ги сваля.
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #1 -: септември 21, 2006, 15:28:34 »

Обожаваааааааам  Плачещо момиче
Само дето веднага се отразява там където точно не трябва....и то веднага.  pardon
Признавам си, ядосана ли съм.....веднага в магазина 1 голям шоколад, сядам пред телевизора и нервно го излапвам целия.  secret

За спиране, освен да те посъветвам да не влизаш в магазина  ROFL. Но това едва ли ще стане.

Ама мръсниците слагат сладките работи точно до касата.... hysteric

offtopic
 Плачещо момиче  страшно много ме кефи
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #2 -: септември 21, 2006, 15:54:43 »

Ох Божеее как обичам шоколад самоооо - ianka, създава се зависимост и още как - аз по едно време бях почнала да ям по 2 големи шоколада на ден, просто  един не ми стигаше, замествайки цели вечери с това - е, не надебелях много  (не мисля че от шоколада се дебелее), но затова пък си докарах гастритче и после цял месец не ядох сладко, което ме вкара в правилните граници на "употреба". Не се притеснявай че ще качиш, гарантирам ти че всичко ще си свалиш след раждането, като почнеш да будуваш покрай бебешока  pardon
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 25, 2006, 10:07:02 »

Аз обичах много шоколада , но понеже съм с ниско кръвно и по едно време се налагаше да ям по няколко шоколада затова сега въобще не го поглеждам. Не успях да напълнея от него nea , но аз и от друго не мога  pardon Ако някой има диета за напълняване моля да сподели  secret
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #4 -: септември 25, 2006, 11:27:05 »

Аз обожавам шоколадът и всички изделия направени от него :-))) А най-хубавото е, че и мъжът ми е луд по него ;-) Повечето мъже, които познавам не ядат много сладко, и винаги са гледали с неразбиране на тази ми мания.... Сега със съпруга ми му се наслаждаваме заедно, купувайки си какви ли не шоколадови глезотийки  Dance
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 25, 2006, 11:33:40 »

Ще си призная, че си умирам за шоколад. Много, много, много обичам.
Особено бомбони Шоколадови трюфели. pleasantry

Преди време намерих рецептата, все още не съм намерил време да я тествам, но ми се струва прекрасна:
Рецепта
chocolate chocolate


* 123_80390.jpg (5.99 KB, 250x268 - видяно 430 пъти.)
« Последна редакция: септември 25, 2006, 11:49:07 от Teo » Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #6 -: септември 25, 2006, 16:09:24 »

Неееееее, без снимкиииии...  sad
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 26, 2006, 13:05:02 »

 crazy


* chocolate_strawberry.jpg (69.35 KB, 444x589 - видяно 484 пъти.)
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #8 -: септември 27, 2006, 21:17:31 »

Неееееее, без снимкиииии...  sad

.... че като ги гледам какви са апетитни ... Малейййй окапах се ...
« Последна редакция: септември 27, 2006, 23:24:18 от Ianka » Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #9 -: септември 28, 2006, 08:00:04 »

Еее, Тео внимавай наистина със снимките  tease tease,  че има и бременни и после да не пращаш сладки на Ianka в Русе  diablo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 28, 2006, 09:28:14 »

Еее, Тео внимавай наистина със снимките  tease tease,  че има и бременни и после да не пращаш сладки на Ianka в Русе  diablo

chocolate
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 02, 2006, 08:49:46 »

Шоколад ли е? опустошавам на място!!!!!! Много обичам!!!
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #12 -: октомври 18, 2006, 10:00:54 »

 Eeager Eeager infatuated Yes колкото и да съм яла винаги се намира място за още едно парченце!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 18, 2006, 10:01:58 »

Милото ми казва: "Шоколадоядка, такава, нищо не оставяш!!!!"  ROFL

А и...
Eeager Eeager infatuated Yes колкото и да съм яла винаги се намира място за още едно парченце!
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #14 -: октомври 18, 2006, 10:19:30 »

 biggrin Ехххх, любима моя тема  blush
Аз консумирам адски много шоколад и наблягам на белия  pardon
Но понеже съм активна спортистка имам и нужда от него, преди тренировка не е желателно да се хапва поне 2 часа, а аз съм на работа, където почти не ми остава време. Та шоколада преди тренировка ми е голямо съкровище понеже те засища, дава ти енергия, а и не ти тежи!
Иначе, Янче, и аз съм имала моментни изблици на вълчи апетит за нещо определено pleasantry Продължават да речем месец, два, след което не мога да го кусна, понеже ми е втръснало. А на милото ти не се сърди  secret То ти мисли доброто  heart
Но пък можеш да му споделиш, че относно здравето на бебока не е необходимо да те тъпче само със сладки работи, може да те изкушава с бананчета например като заместител, или плодови млекца. Те също са готинки:)
За възстановяване на килцата не се тревожи, нормално е да качиш, за запазване на фигурата обаче ще ти препоръчам непрекъснато мазане на зоните около гърдите, ханша и бедрата за да не се нацепят от килцата и самото раждане. Успееш ли да се запазиш, както казва silverarrow само будуването по бебо ше стопят 2/3 от килцата ти  pleasantry
Ако ли пък беше от Варна щях да те вкарам с мен в залата за да те структурирам като новичка след раждането  dirol
Така, че  danceg music danceg радвай се на най-прекрасните ти месеци  kiss2
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines