Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 09:27:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 12 част  (Прочетена 180234 пъти)
 
plamen4eto_f
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #360 -: април 22, 2013, 08:08:20 »

Здравейте мацки, може ли да се включа при вас, няма да се омъжвам скоро, но се занимавам със сватби, обожавам ги и ако мога да съм с нещо полезна още по-добре smile
Megyto май много издребняват в твоята агенция щом ти искат пари за да ти сложат твойте неща, все пак си плащаш за другите от тях, уффф всякакви хора има.
Вие ще взимате ли пари от родителите ви за сватбата, ние с любимия мислим за сватба догодина, но ще видим как ще се справим с финансите, защото не искаме да взимаме от роднините!?
Една снимчица от мен на последната декорация, която правих!  blush


* img_0132.jpg (66.09 KB, 400x600 - видяно 274 пъти.)
« Последна редакция: април 22, 2013, 08:10:50 от plamen4eto_f » Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 22, 2013, 14:15:03 »

Hope4Evertone много са красиви свещичките в стъклениците. Искам само да попитам дали цветята са истински или изкуствени? И предполагам,че прозрачната течност е вода, в коята плува свещичката ?

Plamen4eto, да наистина ми се стори странно, но пък и зависи каква сума искат, ако е символична, може, един вид компенсация, а ако е много скъпо, може да пратя човек, който да се погрижи да ги постави така, че да се интегрират в цялостната тематика.
Относно финансите, мисля че имаше цяла тема във форума. Ние специално, ще си платим всичко сами, роднините ни нямат големи възможности и не искаме да ги товарим, въпреки че е трудно да обясниш, "ама как така ние няма да помогнем." Та, аз предпочетох да им кажа да ни подарят нещо от което имаме нужда или да ни помогнат да си го купим, ако е много скъпо. Така е хем практично за вас, хем те са доволни, че са били полезни.
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #362 -: април 22, 2013, 14:37:13 »

Здравейте,
Някой дали е виждал някъде да се продават изкуствените диамантчета за декорация...Искам да разпръсна по масите. Поръчах от ebay, уж 5000 броя, а то дойде 1 пликче, което няма да стигне и за 3 маси....Колегите споделиха, че са виждали по магазините Лев-че, но аз не намерих в кварталните  cray
Активен
plamen4eto_f
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #363 -: април 22, 2013, 15:03:21 »

Jutka намерих тези в Продавалника, виж само дали са ти добре като цена!
http://prodavalnik.com/izkustveni-diamanti-za-dekoratsiya-i18546191
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #364 -: април 22, 2013, 16:16:08 »

Точно такива ми трябват, но по-голям размер...Аз поръчах 5000 броя - 2000 броя 2.5мм, 2000 броя 4.5 и 1000 6.5...първите 2 пакетчета са с размер на кутия за цигари слимс, т.е. и за 1 маса не стигат  sad Все пак благодаря  give_rose
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 22, 2013, 17:13:51 »

megyto, според ме са си естествени цветя, които са захванати за камъчетата, за да не изплуват. smile Coffe
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #366 -: април 22, 2013, 19:53:43 »

 plamencheto, много ми харесаха тези зелените цветя, но нещо не ги разпознавам..
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 22, 2013, 20:29:44 »

Предполагам, че ще може да стане и с изкуствени. Аз искам точно орхидеи, но ми казаха че през август нямало cray та ще пробвам с изкуствени, може и да стане
Активен
plamen4eto_f
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #368 -: април 23, 2013, 15:40:23 »

plamencheto, много ми харесаха тези зелените цветя, но нещо не ги разпознавам..
Не си спомням,съвсем случайно ми попаднаха и експериментирах!
Колко от бюджета Ви ще отиде за украсата?
Предполагам, че ще може да стане и с изкуствени. Аз искам точно орхидеи, но ми казаха че през август нямало cray та ще пробвам с изкуствени, може и да стане
Ако си намериш качествени ще стане разкошно, обаче цената им хич не е разкошна!
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: април 23, 2013, 16:23:20 »

Хм,гледах изкуствени в един бг сайт и наистина цената на клонка е поне двуцифрена girl_impossible Тук започват от 1,50€, дори оня ден гледах точно на такава цена в един магазин и си бяха много добри. Не разбирам откъде иде тая разлика????
Активен
yoyo09
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #370 -: април 23, 2013, 23:07:01 »

Момичета, всичко което сте показали е меко казано страхотно yahoo
На мен ми остава само месец до сватбата, а още се чувствам адски несигурна относно украсата sad
От една агенция ни предложиха страхотни вази с естествени цветя, но за 20 маси ни излизат 900лв, което ни се вижда мнооого. Сега обмислям вариант да си купя вазите и да поръчам букетите от цветарски магазин. Според вас с каква височина трябва да са, за да не пречат на визуалният контакт, но и да не се закриват от чаши и бутилки? Ако някой има идея и от къде да намеря вази ще се радвам да сподели, също и добра цветарница blush 
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #371 -: април 23, 2013, 23:11:23 »

Добра цветарница за къде?
Относно височината ако питаш мен ако не е най-долу си е пречене и съм убедена, че с времето ще се махне. Има един много голям парадокс - всички булки искат хубави и големи украси, за да е всичко хубаво и всички големи и хубави украси пречат и после се подмяткват. Само, че като мине сватбата се осъзнава.
Вази има в Икеа
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=decoration_in&cID=157&tCatID=30&Menu1=4&Menu2=0

Може и в Джъмбо да провериш за по-евтини smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 23, 2013, 23:12:45 »

Виж в сайта на флора комерс имат вази, но според мен са скъпички. Според мен /говорих с една флористка/ вазите около 20-30см висичина са по-подходящи, защото ниските се крият от бутилки, средните като седнат гостите и им е точно в лицата и не се виждат, а високите не пречат, а в същото време като станеш залата изглежда пълна с цветя.
Потърси само вази под наем ако намериш и виж в някое магазинче колко ще ти излязат аранжировките, така може да се върже по-евтино.
Успех! Моляте сподели какво решение сте намерили!
« Последна редакция: април 23, 2013, 23:14:28 от ratatui » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #373 -: април 23, 2013, 23:16:55 »

Рататуй 20-30см с цветята ли blush Една бутилка от кола 500мл е 20см по мой сметки, сложи и минимум 10см цветя си става доста, а ако на 20см вази сложиш още минимум 10 (защото най-вероятно ще е доста повече) си става доста. Има го и другия момент - ако сложиш по-тънка ваза по може да не сложиш много високи цветя, ама ако е по-дебела според мен ще стои кофти...

П.П Относно бутилките - в зависимост от масите ви и за колко човека са има два варианта - по два реда бутилки в двата края и украсата в средата, или бутилките в средата и по две по-малки украси в края. Просто двете смесени за мен лично не са оптимален вариант nea
« Последна редакция: април 23, 2013, 23:21:11 от casky » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 23, 2013, 23:22:00 »

Имам предвид по-тънка ваза в основата и на върха топка с цветя. Ваза около 3 педи /Незнам колко см са  blush/, но да се падне така че аранжировката да е над главите на гостите. За мен това е най-добрият вариант, защото ако е по масите веднага е се скрие с чашки и шишета и ще пречи.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines