Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 11:19:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 12 част  (Прочетена 180326 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #345 -: април 18, 2013, 17:58:13 »

 crazy crazy crazy всякакви лудости измислят хората, по мое време пушеха чай, сега хортензии.

Божурите ще ги внест от холандия, ще са скъпи, затова само в букета ще сложим няколко, украса с божури август месец би струвала страшно много.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #346 -: април 18, 2013, 18:02:43 »

Ами виж сега, кризата е навсякъде funnytooth Така че явно не издребняват, важно е нещо да има funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #347 -: април 18, 2013, 18:05:22 »

funnytooth Мрявка, дано поне желаещите да ти изпушат украсата да изчакат да минат официалните неща, за да няма снимки с свити хортензии.

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Направо като си го представих ще умра от смях, а и имам две приятелки, които навремето все нещо свиваха да пушат, всякакви растения, дано не са в крак с най-новите моди по света, че да не стане картинката реалност!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: април 18, 2013, 18:26:02 »

това ми напомня как наскоро една съфорумка обясняваше как ядяли украсата в ресторанта гостите,направо ме уби сега с този чай и пушене...
една украса за маса, да не ставам  Offtopic
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: април 19, 2013, 09:05:58 »

И нашите цветя ще са рози и хортензи, моят букет обаче ще е божури, рози и ранункулус. Между другото вчера казаха по новините че употребата на хортензии се била увеличила в последната година, учудих се за каква употреба става въпрос  tease и се заслушах, а то какво било хората я пушели хортензията! В германия се били увеличили кражбите на хортензии от цветарски магазини Oh my ... crazy щях да падна от тази велика новина на деня! А аз ще я използвам за украса на сватбата ми  shok blush Girl_hide, какво разхищеное, само някой да не подпуши украсата на ресторанта!
Хахахахахах, ооооо, не! Еми ето 2 в 1. След сватбата може да си направите афтър парти и да изпушите украсата  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 19, 2013, 15:36:08 »

Намерих малко информация за символиката на цветята, чудих се къде да го сложа и реших, че тук му е мястото:
•бегония - мечтател;
•божур - предпазва от лоши очи, уроки, магии;
•бръшлян - всеотдайна любов, вярност, приятелство и чувства;
•бяла роза - чар, невинност;
•гербер - любов, която се разкрива истински;
•гергина - достойнство, елегантност;
•гладиола - щедрост
•жасмин - любезност;
•здравец - здраве, радост, дълголетие;
•зюмбюл - радост;
•иглика - предпазва от лоши очи, магии, символизира, че младоженците са си ''лика-прилика'';
•ирис - вяра, мъдрост, доблест, обещание, надежди и мечти;
•кала - величествена красота;
•карамфил - страст, предана любов;
•лале - символ на перфектната любов: споделена любов;
•лилия - цвете на кралете и украшение на девствеността, символ на целомъдрието и на свещените връзки на брака;
•лимонови листа - дълготрайна любов;
•люляк - първи любовни трепети;
•маргарита - непринуденост, невинност, вярност;
•момина сълза - скромност, завръщащо се щастие;
•нарцис - уважение;
•невен - моминско и невестинско цвете, предпазва от злини, магии, уроки;
•незабравка - вярна любов, безсмъртна надежда;
•омайниче - силна любов-омая;
•оранжева роза - страст;
•орхидея - любов и уважение;
•перуника - омагьосваща любов;
•розова роза - съвършено щастие;
•синчец - смирение, справедливост, нежна любов, преданост докрай;
•теменужка - вярност;
•трендафил - хубост, радост, младост;
•фрезия - невинност, красота и чувства;
•хризантема - вярност, но не е цвете, подходящо за сватбен букет, защото легендите го свързват с траура;
•червена роза - силна любов, нежност;
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: април 19, 2013, 16:20:55 »

Здравейте момичета,
някой може ли да ми каже как се организирахте за самото украсяване в деня на сватбата. Аз за по-голямата част от украсата, мисля да ползвам агенция, но има неща които сама си правя и искам да са поставени по масите, а агенцията ми каза, че може да го направят с доплащане. Естествено, нали не са техните продукти.
Та въпроса ми е в деня на сватбата, ще имам подготовка вкъщи, грим, прическа и т.н. и няма да имам време да ходя до ресторанта да украсявам, а и незнам на кого да поверя задачата?
Вие как се организирахте с украсата на ресторанта в деня на сватбата?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 19, 2013, 16:28:15 »

можеш да повериш на оправна шаферка или роднина, която не е емоционално силно ангажирана към деня ( т.е да не е майка, баба или леля, която е близка ). аз поверих дребните детайли (  тъй като ресторантът не се нуждаеше от украса много ) на шаферката ми. избрах нахаканата. tease тя отиде по време на почивката между гражданското и ресторанта ( ние уж отидохме на фотосесия )и си свърши нещата. Но не пречи да иде и преди гражданското , ако имате повечко за слагане по масите, за разлика от нас. smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 19, 2013, 16:29:22 »

Според мен най-добрият вариант е да ти ги поставят от агенцията, така всичко ще е подредено в един стил smile Ако не ти се доплаща, можеш да попиташ в самия ресторант, дали биха ти помогнали и вече другия вариант е да изпратиш някой доверен близък да ги постави.

Мойте неща за декорация също са от различни места - някои аз си изработвам, други съм поръчала тук от София /сватбата не е в София/, трети са поръчани на място, с две думи пълен хаос  pardon но на място ще има 1 човек, който ще отговаря всичко да си е на мястото. Не бих искала да ангажирам никой от близките, все пак са гости  pardon
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: април 19, 2013, 17:38:25 »

Здравейте момичета,
някой може ли да ми каже как се организирахте за самото украсяване в деня на сватбата. Аз за по-голямата част от украсата, мисля да ползвам агенция, но има неща които сама си правя и искам да са поставени по масите, а агенцията ми каза, че може да го направят с доплащане. Естествено, нали не са техните продукти.
Та въпроса ми е в деня на сватбата, ще имам подготовка вкъщи, грим, прическа и т.н. и няма да имам време да ходя до ресторанта да украсявам, а и незнам на кого да поверя задачата?
Вие как се организирахте с украсата на ресторанта в деня на сватбата?
По принцип за украсата на ресторанта може да говориш на място да се украси от предния ден. Сама разбираш, че това става само за украсата, с цветята няма как, там си трябва човек, който да се занимава с това на деня. Дали ще е някой познат, който ще изтърве някой неща от самата дандания преди сватбата или агенция, преценяваш сама Wink
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 19, 2013, 17:39:44 »

Ами да, аз точно това имах впредвид, нали всички са гости, ама и това е идея, да иде някой между църквата и ресторанта, пък и предполагам основното от украсата ще е вече сложожено. Аз всичко в една тематика мисля да правя, затова се надявам да няма много разминаване като сложа и моите допълнения blush
Аз мога и милото с кумовете да пратя, те ще имат доста време преди да дойдат да ме вземат, и при това ще са сами, ама като го знам, той ше вземе всичко да маха и да ми обръща кувертите, не, не е добра идея girl_impossible Или първо ще видя колко ще ми иска агенцията, само да не е  Oh my ...
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: април 19, 2013, 18:11:05 »

Ами аз заложих на агенция, защото по принцип разликата с цената от това дали ти си го правиш или те не е толкова голяма, даже понякога няма такава. Естесвено разликата е, че ако го правиш сама ще получиш точно това, което искаш Wink
Шаферки, сестри, нямаш ли? Те ще ти свършат повече работа, все пак мъжете са мъже, а и това е и неговата сватба  blush
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 19, 2013, 20:16:33 »

Да, благодаря за идейките, пък като наближи ще видя как ще се организираме, то няма голям избор, или някой познат, или агенцията; или сутринта или в промеждутъка след ритуала, така и така ще има цял час.
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 21, 2013, 11:35:59 »

Ето две предложения и от мен smile


* 7488_be431f17f7ec0bfa.jpg (64.51 KB, 221x300 - видяно 3021 пъти.)
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 21, 2013, 11:36:23 »

 give_rose


* Wedding-Reception-Table-Centerpieces.jpg (43.33 KB, 500x500 - видяно 295 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines