Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 17:30:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 12 част  (Прочетена 180520 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #270 -: април 07, 2013, 17:52:15 »

За да не гаснат свещите се слагат в стъкленици girl_wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #271 -: април 07, 2013, 18:10:27 »

Искам да Ви попитам нещо...Кумувете ни имат дете на седем годинки - ще ни е шаферче. За него трябва ли да се предвиди украсен стол на сватбената маса? А за другите деца на сватбата, които са по-малки?
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #272 -: април 07, 2013, 18:17:11 »

Искам да Ви попитам нещо...Кумувете ни имат дете на седем годинки - ще ни е шаферче. За него трябва ли да се предвиди украсен стол на сватбената маса? А за другите деца на сватбата, които са по-малки?
Според мен е задължително. Няма да седят прави или в родителите.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #273 -: април 07, 2013, 18:18:44 »

Съгласна съм, на 7 години дете не може да няма стол и трябва да е при родителите си, за да са и те спокойни.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #274 -: април 07, 2013, 18:40:04 »

Прави сте...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #275 -: април 07, 2013, 18:50:39 »

За всяко дете трябва да има стол, без значение възрастта, ако искате на гостите ви да им е удобно girl_wink
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #276 -: април 07, 2013, 20:16:06 »

Ако има повече деца на сватбата, според мен е добре да са на отделна "детска маса", на която да се сервира нещо подходящо за тяхната възраст, а също така и да има някакви занимания, с които да си играят. Говоря за по-големи деца, които се обслужват сами.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #277 -: април 07, 2013, 20:19:21 »

 Offtopic Имам дете на 4г и 6м, не е опция girl_wink Пак ще е "навряно" в родителите си, ако е поне под 7...Иначе за специална маса за забавления съм за girl_wink
Ако случайно всичките ви деца са над 7 и се говори само за това на кръстниците, лично според мен е най-добре да е на масата с други, но да има И стол при родителите. И той е кръстник все пак danceg
« Последна редакция: април 07, 2013, 20:22:06 от casky » Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #278 -: април 08, 2013, 14:47:14 »

Някои да продава пандели за столове 30бр. червени ми трябват
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #279 -: април 08, 2013, 16:26:45 »

Мрявка, всичко звучи толкова романтично... Bravo

Аз също много искам да има свещи, около цветята, защото смятам, че наистина променят атмосферата особено ако си навън. От агенцията казаха, че ще се наложи да ги сложат в стъкленици, за да не се загасят от вятъра, при наличие на такъв smile
Високите вази изглеждат много красиви, но на една от сватбите на които бях миналото лято, ми се видя като пречка да се виждам и свободно да си контактувам с хората по диагонал от мен. Бяхме на правоъгълна маса за 8 и ми се налагаше да се навеждам, за да се виждаме с приятелките ми от другата страна.
Затова ние залагаме на композиции с ниски правоъгълни стъклени вази с хортензии и рози, като няма да са по-високи от нивото на очите(в седнало положение) със сигурност. Виждах някъде и композиции с клони, по-които може да се закрепят орхидеи, което също ми допадна понеже хем изпълва пространството във височина, хем не пречи на комуникациите smile Друг е въпроса, че може да се окажат обект на тестване и разместване от страна на гостите, четох някъде назад за похапване от зеленчукова украса   pardon

 Както и преди съм споменавала ние сме на тераса с гледка към градина с туи, която има таван, но е сравнително висок, та от него смятаме да пуснем от онези веселите хартиени топки, в различни размери и на различна височина, като ще ги концентрираме основно над дансинга. Това е нашия напредък засега.

А и щях да пропусна, цвета на панделките за столовете ще бъде в кралско лилаво. Т.е. гамата е малко или много фиксирана smile
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #280 -: април 09, 2013, 11:13:55 »

Момичета днес си говорих с момичето, което ще направи украсата и съм малко затруднена, защото ме попита какъв ми е бюджетът.. ами честно казано не знам. Страх ме е да кажа твърде малко или твърде много. Просто не знам колко е средния бюджет за една украса. Наясно съм, че е различно според украсата, цветята и т.н. и все пак..

По принцип не изисквам твърде много, защото сме в разкошна градина и само по себе си е украсено по естествен път. По-скоро си мисля за арката(изнесен ритуал ще е), цветя по масите, може би някое цветенце по столовете(няма да са облечени), свещи и разбира се букет, бутониеро. Може би изпускам нещо, нямам идея. Вие как определихте вашия бюджет? Все пак за мен декорацията е едно от основните и най-важни неща за една сватба.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #281 -: април 09, 2013, 11:19:05 »

Не казвай бюджет biggrin Кажи какво искаш, иначе ще ти вземе точно толкова или почти толкова колкото си казала biggrin Все нещо ще измисли да "закърпи" цената girl_wink Опиши и нещата, които искаш да ти направи оферта smile Бюджет нямаш, търсиш най-добрата цена, за това което искаш girl_wink
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #282 -: април 09, 2013, 11:30:45 »

 Така и ще направя в такъв случай. Ще направя списък с нещата, които искам и да видим smile Мерси !  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: април 09, 2013, 11:39:05 »

Така и ще направя в такъв случай. Ще направя списък с нещата, които искам и да видим smile Мерси !  give_rose
това момиче от фирма ли е? Няма ли и фиксирани пакети за украса, в различен ценови клас? Питала ли си я? На повечето места имат и  този вариант.
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #284 -: април 09, 2013, 11:44:00 »

Не е от фирма, ами момичето от мястото на сватбата(не го наричам ресторант, защото не е )
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines