Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:22:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 12 част  (Прочетена 180649 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 29, 2013, 15:48:51 »


и една зеленчукова :
Активен
lana
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #241 -: април 01, 2013, 23:47:39 »

Здравейте и от мен  smile
Дойде време и аз да се включа - стига съм чела само  Wink
Нашата сватба ще бъде в оранжево като основен цвят, а като допълнителни - кафяво и бяло  smile
Сама си шия лентите за масите - купих си оранжева органза, разкроих я и в момента я поръбвам... Става много сладко...  smile
И все пак, в събота открих перфектния заместител на въпросната органза - представлява навита на рула от по 10м подобна на дантела материя, която няма нужда от никаква допълнителна обработка, освен отрязване според дължината на масата  Bravo и цената е направо трепач!!!  Wink
продава се в магазина за цветарски материали на борсата на пазар Димитър Петков. Ако някой се интересува - може да ми пише за координати  smile

В момента търся и вази - по-бюджетни по възможност... ако някой знае магазин, или фирма - нека да даде инфо  good
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #242 -: април 02, 2013, 00:10:32 »

Това звучи интересно. Каква е цената и има ли цветове?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 02, 2013, 08:41:06 »

lana, мисля, че се сещам за коя ролка говориш  smile
нещо подобно ли е
http://www.rakhiva.com/%D0%9F%D0%B0%D1%8F%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B0/shop/category.185/bg
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 02, 2013, 09:52:21 »

Момичета от Рахивата тишу хартията е много евтина-от три пакета излизат около 50 топки.Една топка се прави голяма от 4 листа малка може и от два защото те са големи и хартията се реже и например от един лист стават около четири малки листчета .
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 02, 2013, 12:13:41 »


В момента търся и вази - по-бюджетни по възможност... ако някой знае магазин, или фирма - нека да даде инфо  good

Като варианти се сещам за няколко- по-назад във темата бяха дали контакт на завод за шишета, буркани и т.н, може да имат и вази. Други варианти - немските магазини http://nemski-centar.com/ скоро имаха промоция на тези вази, които са като гигинтски чаши за вино не е най-добрия пример, ама за ориентир го слагам.
Джъмбо, JUSK, Euroland (магазините за левче в супермаркети ХИТ)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 02, 2013, 12:17:53 »


В момента търся и вази - по-бюджетни по възможност... ако някой знае магазин, или фирма - нека да даде инфо  good

Най-изгодно ще ти излезе да наемеш вази. Потърси в сватбените агенции и фирми за кетъринг. Всички дават оборудване под наем. На страниците им в нета няма много инфо, но ако се обадиш, ще ти кажат със сигурност  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 02, 2013, 15:25:30 »

много красиво:
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 02, 2013, 15:39:49 »

Здравейте и от мен  smile
Дойде време и аз да се включа - стига съм чела само  Wink
Нашата сватба ще бъде в оранжево като основен цвят, а като допълнителни - кафяво и бяло  smile
Сама си шия лентите за масите - купих си оранжева органза, разкроих я и в момента я поръбвам... Става много сладко...  smile
И все пак, в събота открих перфектния заместител на въпросната органза - представлява навита на рула от по 10м подобна на дантела материя, която няма нужда от никаква допълнителна обработка, освен отрязване според дължината на масата  Bravo и цената е направо трепач!!!  Wink
продава се в магазина за цветарски материали на борсата на пазар Димитър Петков. Ако някой се интересува - може да ми пише за координати  smile

В момента търся и вази - по-бюджетни по възможност... ако някой знае магазин, или фирма - нека да даде инфо  good
Виж в Джъмбо! Аз от там си взех нашите сфери. Много са ефтини стълкените неща там.

Моля те да дадеш координати за въпросния цветарски магазин при Димитър Петков.

Мерси и успех smile
Активен
lana
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #249 -: април 02, 2013, 18:57:59 »

Момичета, благодаря ви за идеите - на някои от местата съм гледала, в други не - продължавам с търсенето  smile
Замислям се за първоначалния вариант вместо вази да има буркани, но на милото не му харесва идеята... Според мен би изглеждало много красиво... нещо като на снимката:


* Rustic-Fall-Wedding-Decor.jpg (30.77 KB, 298x448 - видяно 290 пъти.)
Активен
lana
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #250 -: април 02, 2013, 19:31:36 »

Ето и координатите на магазина:
http://www.goldenpages.bg/bg/b/81E6E489-B5D6-DB11-B6C5-00145E9525E4

Можете да го видите и през google.maps Фирмата има и сайт, но не е нещо особено - трябва да отидете на място  Wink

Цената на 1 ролка от 10м е 7.50лв - и да, подобна е на показаната по-горе  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 02, 2013, 21:56:15 »

много естествено и несложно, с магнолии:

както и линк, как да се направи :
http://www.marthastewartweddings.com/227227/big-blooms-small-budget?czone=inspiration/good-things/seasonal-ideas&center=312332&gallery=228871&slide=133105
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #252 -: април 03, 2013, 09:58:27 »

Ех, Еми! Магнолиите са ми любими. Жалко, че eужасно трудно да се направи украса или букет със живи цветове.  Girl_hide
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 03, 2013, 21:10:57 »


В момента търся и вази - по-бюджетни по възможност... ако някой знае магазин, или фирма - нека да даде инфо  good
lana, виж в Икеа  Wink Може и на интернет сайта им  good
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 05, 2013, 09:49:39 »

Здравейте, момичета, включвам се и аз в активната подготовка - до сега само четене и гледане smile
Сватбата ни ще е през септември извън София, в града на милото. Бяхме ограничени в избора на ресторант, но този, в който ще бъде ставбата има едно "изискване" - украсата се прави само от една фирма. Няма да коментирам цените, защото явно нямаме избор и трябва да платим. От фирмата ще направят масата на младоженците, обличане на столовете и масите. Всичко останало трябва да правим сами и по възможност на не високи цени.

Цвят избирахме от наличните, хубавото е, че имат това което ми харесва. Спряхме се на жълто и кафяво. Искам да включа любимите слънчогледи, видях, че има и други булки със слънчогледова страст. Много идеи се въртят в главата ми, но още нищо окончателно. Ще се радвам на нови предложения и ако някой може да ми даде информация за цени на слънчогледите през септември.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines