Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:10:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 12 част  (Прочетена 180767 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 20, 2013, 12:52:21 »

уникална украса, много ми харесват и детайлите върху калъфите на столовете. heart


Прекрасно е smile

В духа на интересните детайли споделям нещо непринудено - тип чаена сватба, като тейбълките са чай, столчетата са украсени много нежно, а вместо бисквитки има розички за украса на масата smile

п.с. заради големината на снимката като я прикача в подходящия размер, тя става много малка...
Ето линк към нея да се види. Извинявайте  give_rose
http://www.thesweetestoccasion.com/wp-content/uploads/2010/01/red-pink-blue-roses-tea-party-garden-wedding-ideas.jpg

« Последна редакция: март 20, 2013, 13:00:28 от ani_ogbg » Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 20, 2013, 14:32:34 »

Аз съм използвала услугите на Торнадо. Не за сватба за други събития, но съм доволна. Винаги си казват това може, това няма да се получи. Компетентни са. За мен едно от най-важните неща беше, че си спазват посочените часове - казват в 11.00ч ше сме на обекта за монтираме арка /примерно/  и в 10.55ч вече са на място  good

А можеш ли контакти да ми дадеш че единствените торнадо които намирам се занимават с фоерверки и пиротехника
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 20, 2013, 15:15:41 »

За същото Торнадо става въпрос smile
Намират се в Студентски град. Не знаех, че имат и фойерверки  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 21, 2013, 14:51:51 »


жълъдова украса за маса
Активен
moxito
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #184 -: март 23, 2013, 14:56:08 »

Момичета за тези от вас, които се интересуват за украса на ресторант под наем - в момента има ваучер за намаление на фирма Грънчаров и Син - ето линк: http://grabo.bg/prikazna-svatba-naem-na-svatbena-dekoratziia-s-transport-0s9nf?affid=6540&affid2=7
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 24, 2013, 16:43:14 »

страхотна украса, много весела smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 25, 2013, 17:06:53 »

Момичета за тези от вас, които се интересуват за украса на ресторант под наем - в момента има ваучер за намаление на фирма Грънчаров и Син - ето линк: http://grabo.bg/prikazna-svatba-naem-na-svatbena-dekoratziia-s-transport-0s9nf?affid=6540&affid2=7

Аз ги бях запазила на намаление за моята сватба и отзивите на всички, които се възползвахме тогава бяха, че са се справили мнооого добре good Принципно намалението е много добро и си заслужава!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #187 -: март 26, 2013, 01:14:45 »

На мен не ми вдъхват доверие честно казано. Кажете ми това украса ли е? Аз ако платя и видя ресторанта така, ще се гръмна:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.535622586460655.113966.139730536049864&type=3
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #188 -: март 26, 2013, 09:19:11 »

На мен не ми вдъхват доверие честно казано. Кажете ми това украса ли е? Аз ако платя и видя ресторанта така, ще се гръмна:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.535622586460655.113966.139730536049864&type=3

bbride, напълно споделям мислите ти... Панделките ми се струват доста лъскави и небрежно вързани, а тези драперии на младоженската маса са направо безумни! Все пак цената е определяща, но съм убедена, че има прекрасни флористи и аранжори, които да се съобразят с ограничен бюджет и да сътворят чудеса! Украсата на ресторанта е може би решаващия момент за атмосферата на цялата сватба и така нахвърляни смачкани панделки и покривки придават друг привкус на събитието...  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 26, 2013, 09:28:53 »

И аз съм на същото мнение като bbride и Josephine  pardon На мен също не ми допада изпълнението на декорацията. Няма да коментирам елементите, може младоженците да са искали лъскави панделки и камъчета, мен ме дразни меко казано небрежния вид на декорацията. Всичко е някак нахвърляно  crazy
Ако се работи с тях, аз лично бих провела сериозен разговор как очаквам да изглеждат нещата    nea
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #190 -: март 26, 2013, 10:34:25 »

Момичета, зов за помощ отново!

Сватбата е след месец, аз имах уговорка с един магазин за цветя да ми предоставят такива, но не е ясно какви цветя ще има в края на април и кои колко ще струват и аз не мога да си направя схема от кои колко да поръчам... Някой има ли идея къде са най-изгодни цветята и кой може да ми даде някаква информация относно цени и наличност на пазара по това време?  girl_impossible

Искам цветята да са само жълти и бели...

Благодаря предварително!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #191 -: март 26, 2013, 10:39:52 »

Момичета някой да има идеи за украса на младоженска маса БЕЗ чаршафи и драперии?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 26, 2013, 11:03:22 »

Момичета, зов за помощ отново!


Отиди на пазара Д.Петков. Там има и вносители и прекупвачи. Вносителите обикновено са с бусове и през студените месеци стоката им е в бусовете. Изрично разбери дали човека е вносител или прекупвач! Обикновено прекупвачите са цигани, не им се доверявай! Там се разбери за внос на цветята. Най-вероятно ще ти поискат капаро.

Вариант 2 е да отидеш в Младост до Тилия. Те се намират по пътя от Младост към Бизнес парка, от дясната страна, като излезеш вече от Младост. Има табела на сградата им.

Вариант 3 е да отидеш до ж.к. Сердика. Складът се намира в една от преките на бул. Акад. И.Е. Гешов, посока към Константин Величков, мисля, че се пада пряката преди OMV. Пряката се казва Гюешево. Има светофар на уличката, завива се на ляво. Там е една голяма сграда, има и други складове и магазини. Мисля, че се казваше център Сердика, но да не те подведа с името. То работи и като магазин на дребно за саксийни цветя. А рязания цвят е в хладилната камера обикновено.

Аз зная тези места. За цени и наличности най-добре се разбери на място с доставчика.
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 26, 2013, 11:09:38 »

С моето Мило ходихме до Димитър Петков и беше пълно с цигани, бяха изключително  нагли, а като отказахме да си купим букет, даже ни и напсуваха. Ходихме до там да питаме цветарите дали в края на юни има налични слънчогледи. Разговаряхме само с хората с магазинчета. Честно да ви кажа вече не бих купила цветя от там.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 26, 2013, 11:19:45 »

Ако ходите на Димитър Петков, за да търсите доставчик се ходи рано сутрин към 7,00 - 8,00ч. След 9,00ч там няма доставчици, евентуално тези, които имат магазинчета,  но след 9,00ч там остават цветари - тези, които опаковат букети.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines