Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:33:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кино Седмица - 18.02 - 24.02  (Прочетена 49280 пъти)
 
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #225 -: февруари 24, 2013, 20:27:03 »

Точно така - най-различни бонбони, кексчета, захарни пръчици, захарни сърца и какви ли не други сладки изкушения по темата (Ако има обаче повече дечица на сватбата, не знам как ще бъде опазена масата  blum  ) А бъдещата свекърва няма от какво да се притеснява. След като снахата живее в чужбина е много добре запозната и ще си я направи както си я представи. Тези маси там се правят както за сватби, така и за рождени дни, влизане в нов дом и т.н.
Да не забравите церемонията тази вечер!!   Wink


Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: февруари 24, 2013, 21:28:42 »

Виждала съм такава маса на една италианскa сватба, но да си призная, не виждам смисъл от нея. Тази с шоколада поне може да се комбинира с шампанско, а другата-едва ли гостите ще започнат вечерята с десерт. Ако е възможно, ще ми е интересно да видя масата, която ще направите. А за идеи може да погледнеш в Pinterest.
« Последна редакция: февруари 24, 2013, 21:30:16 от Mrs.™ » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #227 -: февруари 24, 2013, 21:34:08 »

Мариелка много са хубави обувките и изглеждат много удобни  Bravo
Свекърва с този турски ресторант така ме запали... Все се чудех защо моите колежки ходят след лекции там, но явно има защо. Преди време за рождения ми ден ми правеха 2 тави турска баклава - 1-та само и единствено за мен, а другата за гостите и семейството. Хващаха се за главата колко сладко мога да излапам...
Тони въоръжена съм с кафета и чайчета, че да издържа до 3:30ч бг време за награждаването. Уж късно заспивам, ама закона на Мърфи си е закон - когато трябва да седя до късно винаги заспивам рано рано.
Спокойна неделна вечер желая на всички Ви smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #228 -: февруари 25, 2013, 08:04:09 »

Новата тема:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,34538.new.html#new

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines