Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:40:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кино Седмица - 18.02 - 24.02  (Прочетена 49281 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« -: февруари 18, 2013, 08:55:47 »

Здравейте Дами,

Предстои ни седмица на кино награди. Днес вместо кафе ви предлагам събуждане с рокли за червения килим и ви предизвиквам да продължим споделянето на снимки във всеки нов пост smile Успешна седмица!

 heart heart heart

 heart heart heart

 heart heart heart
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 18, 2013, 10:30:44 »

Здравейте сладуркииии  give_rose...как изкарахте уикенда...аз го прекарах излежавайки се и мързелувайки. Вчера с мъжа ми бяхме за малко по центъра и видяхме протеста, който беше в София..направо никога не съм виждала толкова много хора на едно място и да си призная чак малко ме хвана страх толкова шумна и развилняла се беше търпата.  shok

И за да продължа духа на прекрасно започната от Киви темичка слагам и аз една рокля  tease

« Последна редакция: февруари 18, 2013, 10:47:37 от cveta_d86 » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 18, 2013, 10:35:21 »

Добро утро и от мен!
Очертава се дълга седмица, надявам се успешна!
Киви, много ми допадна темата на тазседмичната темичка yahoo

Продължавам с една моя любимка, която винаги изглежда зашеметяващо на червения килим smile



« Последна редакция: февруари 18, 2013, 10:39:40 от ivelka » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #3 -: февруари 18, 2013, 10:52:18 »

От кино ще ви пратя на урок по история с този линк:



http://www.bulgarianhistory.org/%D0%BD%D0%B0-18-%D1%84%D0%B5%D0%B2%D1%80%D1%83%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%B5-%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD-%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D0%B1/

В учебниците ми по история датата е 19.02, с новата някак още не мога да свикна.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 18, 2013, 11:03:01 »

Аз се чудя защо цяла сутрин по вестниците виждам лика на Васил Левски, а то са изместили датата на обесването му .... в мойте също пише 19.02 и за мен винаги ще си остане тази дата..това с нов и стар стил ми е много странно. даже в статията, която си дала Киви пише роден /нов стил/стар стил/ е човек по колко пъти се ражда или го обесват  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: февруари 18, 2013, 11:15:26 »

Привет дами,
Ето и моята снимка към Оскарите - това е водещият. На домашния компютър имам снимка точно пред театъра, където се раздават наградите. Когато няма червен килим е съвсем стар, порутен и възгрозничък киносалон. В ЛА се правят специални партита и няма човек, който да не гледа телевизия по време на церемонията. Градът ври и кипи, много силно преживяване е.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 18, 2013, 11:17:06 »

Аз се чудя защо цяла сутрин по вестниците виждам лика на Васил Левски, а то са изместили датата на обесването му .... в мойте също пише 19.02 и за мен винаги ще си остане тази дата..това с нов и стар стил ми е много странно. даже в статията, която си дала Киви пише роден /нов стил/стар стил/ е човек по колко пъти се ражда или го обесват  crazy

Абсолютно съм съгласна! Учили са ни в училище, че датата на Обесването е 19-ти, и аз се учудих сутринта на постовете във фейса, даже помислих, че е някаква грешка и всички са се подвели по нея pardon
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #7 -: февруари 18, 2013, 11:22:36 »

Хелоууул и в новата темичка. Не знаех , че е седмицата на кино наградите, но ще се позаинтересувам повечко след малко.
Цвети тези протести са много страшни. Тук близо 30 000 излезнаха да протестират и то със право. И ние щяхме да ходим ама май сме проспали часа на събирането  blush Вие имате ли оплакване със надписани сметки или всичко си е наред?
За Левски - в Карлово винаги сме поднасяли венци на 18.02. Като сме го запомнили 18.02 - обесване , 18.07 - раждане. Но честванията започват един ден преди самата дата, така че може и утре нещо да има като програма.
Тони дано си се сгряла, че това слънце е много коварно. Уж пече , а всъщност е много студено.
Успешна и благополучна седмица на всички  give_rose
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 18, 2013, 11:25:13 »

Здравейте момичета  Girl_hide
Аз преди пишех в седмичните теми,но живота ме завъртя и все не ми остава време.Но много ми хареса темата "Кино Седмица" браво Киви  Bravo

Ето я моята любимка:



И аз като бях ученичка сме учили,че Апостола е обесен на 19.02 не ги разбирам тези промени  crazy
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #9 -: февруари 18, 2013, 11:35:39 »

 Добър ден  smile Докато успея да пиша и утрото вече е обяд. Но виждам, че този път кафе не е сервирано, а сме на филмова вълна (kiwi, благодаря за темичката  give_rose ). Затова едно кафенце в компанията на очарователната Одри Хепбърн  smile С пожелание за седмица с много усмивки и добро настроение.

 А моят личен фаворит от миналогодишните Оскари беше роклята на Гуинет Полтроу.


 Колкото до протестите...мисля, че е крайно време да се посъбудят хората и да престанат да мълчат и търпят. Може би това не е най-правилният начин да изразиш гражданска позиция, ала като се има предвид, че чрез гласуване това няма как да се получи на този етап, не виждам друг.

 svekarva , къде се е скрила твоята снимка от Оскарите?  Wink
« Последна редакция: февруари 18, 2013, 11:40:30 от michelle » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #10 -: февруари 18, 2013, 11:55:24 »

Привет, прекрасни дами!!

Киви , супер избор за заглавие  good

Моят избор днес ще е за една актриса, която много често е критикувана за "гардероба" си на церемониите, но тези критики нямат никакво значение пред таланта и енергията, които тя притежава. Не случайно е наричана "Кралица на Оскарите" - 1 Оскар за за второстепенна, 2 за водеща женска роля и цели 17 номинации!! И няма нищо чудно или случайно в тази статистика - героините й го доказват. За мен тя е една от най- "многопластовите" актриси... Имам чувството, че влиза във всяка от безкрайно разнообразните си роли си като в нейна втора кожа, която просто й "залепва"

Дами и господа - Мерил Стрийп:   Bravo


* 1327800713_04_meryl_streep.jpg (41.66 KB, 600x319 - видяно 206 пъти.)
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 18, 2013, 11:59:03 »

Добър ден и от мен.
Днес мама е рожденича и от сутринта съм станала да направя Тирамису за почерпка, и да овкуся пържолки за довечера. Да се овкусят по добре, докато преседяват. Черпя Ви и вас с тирамису, пък за мойто ще се похваля довечера дали е станало!
За Васил Левски аз винаги съм помнила датите 18ти. За раждането даже съм сигурна, защото го помня заради на мама рождения ден. Но това с нов и стар календар си е страшно объркващо, особенно за децата!
По темата за протестите, аз винаги съм ходила да протестирам. Вчера докато се разхождах с майка и ние се сблъскахме с протестиращите. Но сега по обясними причини гледам да не се вра на такива масови сбирки.  Надявам се да има ефект от протестите, защото то наистина вече не се издържа. И млади и стари се чудят как да свържат двата края! Това не е човешко!


* P1210493.JPG (45.35 KB, 448x336 - видяно 192 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: февруари 18, 2013, 11:59:29 »

Ха, не се е закачила


* oskar.jpg (44.64 KB, 600x450 - видяно 207 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 18, 2013, 12:04:33 »

Оппа, здравейте и с моя любимец Вин Дизел, в гръб, заедно с едно простичко, но точно вдъхновение :


Аз следя червения килим от чужди сайтове, споделям от последното събитие любимия си тоалет:
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #14 -: февруари 18, 2013, 13:07:13 »

Здравейте момичета give_rose Чета ви от дълго време,вече може би от година и днес реших и аз да се включа.Надявам се да приемате и нови попълнения към хубавата си групичка give_rose
Преди да се включа по темата обаче, мисля ,че е редно да напиша нещо за себе си smile Открих този хубав форум ,когато помагах на една приятелка за организацията на сватбата им и понеже нямаха агенция ,започнахме да се ровим в Google за нещо полезно... и така попаднах точно тук  smile  Още не съм получила своето предложение ,макар че с приятеля ми сме заедно от 6 години и живеем заедно от 3,но се надявам скоро и това да стане pardon Въпреки липсата на пръстен ,продължавам да посещавам форума и да ви чета с интерес.Много сте лъчезарни и позитивни всички и се надявам да се впиша в "бърборилника"  blum
А сега и аз ще споделя една снимка от червения килим,която харесвам
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines