Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:56:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Църковен брак - 6  (Прочетена 204155 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #15 -: март 08, 2013, 19:08:35 »

Тази статия вече за трети път се поства blum Но е много хубава good
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 08, 2013, 19:11:18 »

http://nmitev.com/blog/%D1%86%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/
Заповядай, тук е описано кога не може, ако вашата дата я няма значи може  good

мерси много. вече се побърках. не мога да избера дата.. все нещо се появява sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 08, 2013, 20:29:33 »

мерси много. вече се побърках. не мога да избера дата.. все нещо се появява sad
Шантал вие дата за гражданския отделна ли имате? Или свещениците ви казват различни неща кога може и кога не ? Ако можем с нещо да сме полезни, кажи smile.  Линка на Рататуй, Весето го е дала и сме го  коментирали доста разгорещено миналата година, ако искаш виж коментарите в предишната тема, може би ще ти бъде от полза:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,29796.180.html
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 10, 2013, 08:43:34 »

Момичета ще сключваме църковен брак в "Св.Атанасий" ,кой свещеник е за предпочитане? И кой ви е венчал Вас? Казаха ми, че са трима: Дончо-управителя, Теодор и Ясен.Благодаря.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #19 -: март 10, 2013, 11:15:41 »

Не знам името, на снимка smile Беше много мил и внимателен, много хубави нещо каза (и друг път съм го казвала) и бяха "актуални" със сегашното време smile Честито за църквата give_rose Много е красива!



Ясен май ни води "лекцията", преди венчавката. И той е много добър girl_wink

Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 10, 2013, 11:53:51 »

Ние ще сме при отец Дончо. Който и да питам, все него препоръчва, пък и аз съм присъствала на негови венчавки и ми допада.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 10, 2013, 13:35:58 »

casky този,който е водил Вашата венчавка май е Ясен smile Благодаря, Ви!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #22 -: март 10, 2013, 13:49:12 »

Правилно Wink
http://www.sv-atanasii-varna.org/news.php?page=news_show&nid=1663

Значи този от лекцията е Теодор
http://www.sv-atanasii-varna.org/news.php?page=news_show&nid=1915

Аз и двамата много ги харесвам, но явно и Дончо е добър smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 10, 2013, 22:12:39 »

Шантал вие дата за гражданския отделна ли имате? Или свещениците ви казват различни неща кога може и кога не ? Ако можем с нещо да сме полезни, кажи smile.  Линка на Рататуй, Весето го е дала и сме го  коментирали доста разгорещено миналата година, ако искаш виж коментарите в предишната тема, може би ще ти бъде от полза:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,29796.180.html

по принцип дата като цяло нямаме, но сме решили, че граждансия може да е в друг ден
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 13, 2013, 13:13:00 »

Здравейте,
Тъй като с годеника ми не можехме да си избрем църква, се обърнахме за съвет към фотографите ни и те ни препоръчаха Лозенския манастир Св. св. апостоли Петър и Павел. Казаха, че са снимали доста сватби там. Ще бъдем там само с родителите и кумовете (когато най-после ги изберем). Исках да попитам дали някои е бил там на сватба и да сподели мнение. Благодаря

Ето го и манастира  http://gallery.mitov.org/displayimage.php?pid=1300
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 14, 2013, 14:50:39 »

Здравейте вероятно тъп въпрос, но сега си погледнах списъка с неща които ми искат от църквата и видях нещо което не бях забелязала- искат ни освен стандартните бокал, свещи, бонбони, питка  и т.н. 2 метра бяла панделка и бяла кърпа. Някаква идея за какво има е тази панделка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 14, 2013, 15:37:04 »

Здравейте вероятно тъп въпрос, но сега си погледнах списъка с неща които ми искат от църквата и видях нещо което не бях забелязала- искат ни освен стандартните бокал, свещи, бонбони, питка  и т.н. 2 метра бяла панделка и бяла кърпа. Някаква идея за какво има е тази панделка.
мисля че за връзване на свещите е панделката
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 14, 2013, 15:43:59 »

Здравейте,
Тъй като с годеника ми не можехме да си избрем църква, се обърнахме за съвет към фотографите ни и те ни препоръчаха Лозенския манастир Св. св. апостоли Петър и Павел. Казаха, че са снимали доста сватби там. Ще бъдем там само с родителите и кумовете (когато най-после ги изберем). Исках да попитам дали някои е бил там на сватба и да сподели мнение. Благодаря

Ето го и манастира  http://gallery.mitov.org/displayimage.php?pid=1300

Не съм била на сватби там, но ходим преди 2-3 година. ТОгава още течеше усилен ремонт там. Но ако това са актуални снимки е станало уникално.
Имайте в предвид само, че пътя до там не е асфалт (освен ако и това не са оправили) и си е в планината, не е в центъра на Лозен.

Моят съвет е да се разходите до там и да видите на живо какво се случва. И най-вече, за да можете реално да прецените колко време ще ви трябва и да го отделите в програмата smile
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 14, 2013, 15:48:37 »

Хммм, сега се загледах повече в информацията под снимките, които си дала. Ако са правени 2008, както пише...значи не говорим за едно и също място.

За мен Лозенския манастир се намира в Лозенска планина над БЧК. Ето няколко снимки от там пов ремето, когато аз ходих.

   
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #29 -: март 14, 2013, 15:58:06 »



Моят съвет е да се разходите до там и да видите на живо какво се случва. И най-вече, за да можете реално да прецените колко време ще ви трябва и да го отделите в програмата smile
И аз така мисля и Ви препоръчвам същото. Пътя е тесен и каменист и е доста на вътре в планината. Пред самия манастир има малко разширение колкото за две три коли. Ако се изсипат 20тина коли, не мие ясно как ще обърнат за навръщане, след като  пътя е толкова тесен, че едва се разминават две коли а от едната страна на пътя е стръмно дере. sad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines