Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:39:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Църковен брак - 6  (Прочетена 204170 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: февруари 16, 2013, 22:47:08 »

Църковен брак - 5
Църковен брак - 4
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 16, 2013, 22:59:25 »

Е нова темичка! Записвам се да я следя.
И за да не съм съвсем  Offtopic да попитам някой ходил ли е да си сменя часа в църквата? Ние трябва да го преместим с 30мин. назад и ме е страх дали ще се съгласят? А и мисля да събера смелост да попитам дали може ние да си занесем бокал, а да не ползваме техния.
Нали, ако ние си го носим той си остава за нас, а не в църквата?
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 16, 2013, 23:19:13 »

обади се по телефона в църквата и питай,ако няма друг ритуал не би трябвало да има проблем.но се убеди че са те записали правилно,защото аз случайно се сетих да питам за свидетелството за църковен брак,звъннах и добре че го направих че ме бяха писали 1 седмица по-рано. angry
а относно бокала-и ние ще носим бокал и мисля  и  в гражданското и в църквата да си прибера чашите,свещите и другите неща.на мен ми казаха че ще ми трябва 1та чаша от ритуалната зала,да не купувам бокал,но аз размислих.като се обадиш им кажи че държиш да си е твой бокал,мисля че няма да има проблем. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 16, 2013, 23:44:22 »

Тя църквата е близо, в понеделник сутринта ще отида и ще видим какво ще стане. Надявам се да няма никой след нас, то в Банкя не са се засилили да се женят хората, а и неделя...
А тия що за хора са да те запишат седмица по-рано crazy при нас жената дета ни записа написа сваДба, ама както и да е, всеки прави грешки, но да ти объркат часа си е страшничко
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 17, 2013, 00:02:33 »

аз тогава сигурно поне 10 пъти казах датата и часа но както и да е!най-добре наистина на място да отидеш и да питаш.а ако за бокала кажат нещо просто бъди по-настоятелна и им кажи че държиш да си е твоя и така.иначе стискам палци и успех в понеделник.ще чакаме отзиви! smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #5 -: февруари 17, 2013, 15:13:21 »

Дами!
Темите не са, за да си чатите в тях.  Вече 6-та тема, празни приказки за църковния брак и много малка част съществени постове. Ако някои иска да се запознае със съдържанието на смислените постове, ще трябва да си вземе отпуска, заради вашите чатове.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 17, 2013, 17:06:12 »

Нали темите са, за да си задаваме въпросите в тях да споделяме личните си впечатления, или бъркам?! И ако за друг тези неща не са важни за мен е важно, това дали мога да си взема мой бокал, а да не ползвам този на църквата.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 17, 2013, 17:26:37 »

моля модераторите да напишат какво трябва да се коментира тук!надали редовите хора в българия могат да коментират църковните канони.това е работа на църковните служители не на обикновенните хора.всеки човек го вълнуват различни неща относно църковния брак и след като вече някой е минал по този път защо да не помогне?защо след като аз знам нещо да не помогна?ако искате ми изтрийте поста! diablo
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #8 -: февруари 17, 2013, 18:44:27 »

Модераторите направиха нова тема именно заради безсмислените ви диалози, която вие започнахте отново да пълните със СПАМ. В последните ви постове (и не само в тях) не виждам нито въпроси, нито отговори. Само празни приказки, които с нищо не са от полза на останалите, и които може да си разменяте и на ЛС.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 17, 2013, 19:37:04 »

В момента Вие AIVEN, създавате изкуствено безсмислен спор и само спамим темата, а това както разбирам за вас е много важно да не се случва. Затова нека ако желаят модераторите да изтрият последните постове и да започнем начисто новата тема.
Незнам в другите теми -като тези за рокли и подобни не се смята, че "чакаме отзиви" е спам, а тук се смята за такъв, може би защото такива хора нечетат тези теми
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 17, 2013, 20:12:16 »

Тя църквата е близо, в понеделник сутринта ще отида и ще видим какво ще стане. Надявам се да няма никой след нас, то в Банкя не са се засилили да се женят хората, а и неделя...
А тия що за хора са да те запишат седмица по-рано crazy при нас жената дета ни записа написа сваДба, ама както и да е, всеки прави грешки, но да ти объркат часа си е страшничко

Има много време до вашата сватба. Нашата е на 17.08 и ние ние трябва да сменим часа с по-ранен. Не мисля, че ще е проблем за самата църква, стига само някой да не е резервирал преди вас. Колкото по-рано питаш, толкова по-добре.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 18, 2013, 11:08:31 »

Успях да си сменя часа в църквата  yahoo Даже за бокала питах и ми казаха, че попринцип няма проблем, но да бъде прозрачен и да е отворен навън, да не е заоблен, защото е трудно да даваш да пие на друг човек.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 18, 2013, 11:20:27 »

браво рататуи!сега вече ще си спокойна! yahoo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 08, 2013, 18:42:45 »

някой може ли д ами каже кога са забранените дни за сватби през юни и юли?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 08, 2013, 18:47:23 »

http://nmitev.com/blog/%D1%86%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/
Заповядай, тук е описано кога не може, ако вашата дата я няма значи може  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines