Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:57:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна априлска седмица 22.04-28.04  (Прочетена 44572 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #165 -: април 27, 2013, 17:00:31 »

Страхотна снимка КаСкай. Wink Чак ми се до игра и на мен и ми стана малко носталгично за родния ми град. Може да е малък и скучен, но по празниците се оживява и всички са много усмихнати и празнично настроени.
Виви стимките са един път.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #166 -: април 27, 2013, 17:07:55 »

Миши , аз съм влюбена точно в един такъв малък и скучен град , но бих живяла там с най-голямо удоволствие ! Само че рядко хората биха сменили Варна с някой малко градче smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #167 -: април 27, 2013, 17:15:43 »

Така е Мъниче. Аз преди време не можех да дишам, ако съм повече от 1 седмица извън градчето ми. Не видех ли сутрин планината и стичащия се водопад от нея, все едно не бях жива. Когато дойдох тук плаках всеки божи ден и исках да се прибирам. Но сега виждам, че там колкото й да е спокойно и красиво няма реализация и хляб , че да се живее що - годе добре. Преждевременно се влюбих и във Варна и сега съм хвърлила котва тук, пък да видим къде ще ме отвее живота някой ден .
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #168 -: април 27, 2013, 18:14:15 »

Мъниче, да не казвам никой, ама почти никой не е успял Wink Браво! Ама всъщност ти си ме виждала на живо biggrin А на този концерт малкия през цялото време го гледах как гледа в нищото, докато баба му ме сочи blum така и не ме позна blum blum blum

Миши и на мен много ми се тропа пак... а и като знам, че почти на всеки Велик ден сме имали концерт sad Тя тази снимка ако не се лъжа е от преди две години т.е. това ще ми е втория пропуск sad
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 27, 2013, 20:04:19 »

честит ви празник!!!
Рататуй ,честит ти рожденник!!!  give_rose give_rose 

аз съм гроги след работа и само минавам да ви покажа нещо мн сладко
https://www.facebook.com/photo.php?v=605157036162429

сега се сетих, ако някой иска да ми прати ФБ си на лично да го добавя  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #170 -: април 28, 2013, 08:16:15 »

Чистита Цветница, да са живи и здрави всички с имена на цветя, дърветя и природни явления.
Каскай, по зъбите се познаваш! ;)Ако не беше се усмихнала, както си и на аватара, нямаше да се различаваш от другите.
Пак си спомних ходенето до Израел и точно мястото, където са посрещнали Христос с маслинови клонки. Библията придобива съвсем друг смисъл /е, не на пътеписи  Wink/, когато видиш с очите си онази пустош, жарко слънце и бели камъни.
Киви, кумците са си семейство сато всички останали. дъщеря им сега е голяма фръцла /копие на мама/. Не съм ги виждала скоро, защото спечелиха зелена карта и преди 12 години се изнесоха в Америка. Чуваме се по Скайп, ама само по празниците и то рядко, та не съм "вътре" в нещата. Кумицата е 6 години по- голяма от кумеца и непрекъснато го командореше, сигурно вече е свикнал и се е примирил със съдбата.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #171 -: април 28, 2013, 09:12:16 »

Добро утро и честита Цветница! Честит имен ден на всички, които носят тези имена или имат близки с тях give_rose

Свекърва, сега пък зъбите ми ли били ключа biggrin Ами на сцената човек трябва да е усмихнат Wink Аз винаги съм се старала зъби да има, даже и като ми е било много притеснено blum
Я кажи как си изкарахте снощи danceg Кои ви бяха на гости, тези приятелски семейства ли smile По мой спомен си казвала, че сте 2-3 семейства, които сте все заедно... smile

Мъниче браво, че се оправяш smile И ти си купонясва снощи, я сподели blum

Езра на мен това клипче хич не ми беше сладко...хем съм раждала angry Ти откога почваш на новото място (извинявай ако си казала и съм пропуснала give_rose )?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 28, 2013, 09:32:14 »

Честит празник! Цветно да е в душите и сърцата ви днес и не само днес! Честит Имен Ден на всички,
които носят чудни имена на цветя!

http://vbox7.com/play:cf6fc85c  нещо мн мило  cray smile heart

Ка скай, след сесията т.е юли месец горе-долу, иначе за клипчето то не дават нещо за раждането биии... мен ми е мн красиво, защ. се оформя всичко като едно голямо чудо и ми е мило да го гледам  smile

Хубав неделен ден!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #173 -: април 28, 2013, 09:37:26 »

Езра, то не е за раждането...исках да кажа, че въпреки че съм минала от там... biggrin
А иначе за работата то било доста далеч, по-малко ще си там smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 28, 2013, 10:24:31 »

да, не мисля да се задържам дълго, чакам си почивката  blum та няма ми се събере много като месеци и се надявам всичко да е Ок, добре че за сесията ме пускат да чета през повечето време  good

Тъкмо отделих един час за чистене и съм доволна, а след малко отивам при нашите на гости  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 28, 2013, 11:27:25 »

Честит празник на всички цветя тук smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 28, 2013, 12:06:43 »

Добро утро, момичета!
Да ви разкажа за вчера. Бях се разбрала с един приятел да викне патето да гледат мача, но още от сутринта баща ми го замъкна на работа да му помага. След това, за да не си дойде у нас го пратих да се изкъпе при баща му и чак кам 19 да дойде. Понеже той знаеше, че се готви нещо, аз му казах, че подготвям романтична вечеря само за нас двамата.
Аз вчера от сутринта, понеже бяхме при наще с мама цял ден търчим да напазаруваме каквото трябва, тя направи питка, обаче нещо питката неискаше да втасва хубаво, а аз бързах, защото у нас трябваше много неща да свърша и питката вече почти опечена, аз готова да тръгвам, защото закъснявам и мама ми вика "Тая питка нещо не ми харесва, дали да не направя нова" и аз  Oh my ... shok angry
Взех си питката, натоварих всичко, минах да взема тортата и се прибрах.
Направих всичко- пеках една свинска плешка, всички си облизаха пръстите.
Дойдоха част от гостите и аз му се обаждам да си идва, обаче пред блока видял паркираната кола на едни приятели и се сетил, ама нищо пак стана добре.
Много му хареса и на него и на всички.
После ще ви доразкажа и след това какво стана  angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 28, 2013, 14:56:16 »

Да ви доразкажа и другата част от историята.
Дойдоха всички гости, ядене, пиене, смях, всичко точно. Докато не ми се обади братът-близнак на мойто пате и не реши да се самопокани. Но истински тъпото стана, когато той реши да си кани свой гости и си викна някакво момче, което в началото беше добре, но след известно време реши, че трябва да се слуша някаква чалга, а никой от нас не харесва този тип музика /патето слуша рап, аз и един приятел сме по рока и метъла, абе никой на масата не слушаше чалга/ и естествено, аз нали съм най-лошата трябваше аз да се справя със ситуацията. Е справих се! и след това си продължихме, но вече беше късно и към 4, всички си бяха отишли.
Днеска сме малко поуморени, но пък доволни като цяло.
Свекърва, честит именник, да ви е жив и здрав и много да те слуша!
« Последна редакция: април 28, 2013, 15:13:43 от ratatui » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines