Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 20:27:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 163909 пъти)
 
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: април 10, 2013, 09:48:01 »

Ние казахме на гостите ни от чужбина за дата на сватбата почти 6 месеца по-рано. Защото те ще трябва да си взимат билети, които колкото по-рано вземат, толкова по-добре за финансите им.
До една-две седмици след това вече ни казаха, че са си купили билети и идват.

На другите гости им искахме потвърждение до 1мес и половина преди сватбата. Малко е раничко и може да има хора, които в последния момент да се откажат, но нямаме друг начин. Ресторанта ни иска потвърдена бройка в началото на май - сватбата е на 24 май.
При нас имаме и едно изискване за минимален брой куверти 90. Така че и по-малко хора да са - пак 90 ще платим. По този въпрос притеснението на milenuity го имаше и при нас. И по-добре от рано да знаем, за да не се окаже, че плащаме 10 куверта повече за нищо..

helena31, страшни са! И еко темата ме грабна, но не можах да я прокарам пред мъжо  blum
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: април 10, 2013, 14:19:54 »

Здравейте,
нова съм във форума, във сайт-а и въобще като кандидат булка  yahoo
Преди две седмици решихме с милото че ще се женим и определихме датата- 31.08.2013г.  Oh my ... Много е скоро и когато почнах да чета и да разглеждам се оказа, че повечето хора организират събитието година напред  angry След 3 дни четене на всички ваши теми - стари нови и какви ли не  good реших да се включа и аз  give_rose
 Offtopic Измислих почти всичко. Слънчогледова сватба, украсата измислих, подаръците измислих, поканите измислих, кумовете поканихме, ресторант резервирахме, манастир и прочие... Даже и букета  girl_wink Понеже всичко ще правя сама та вече поръчах и материалите smile.

Радвам се да видя, че има и други със "слънчеви" сватби. Оказа се, че е доста "модерно" без да знам. Спрях се на такава тема, защото първото цвете, което ми подари милото беше слънчоглед pardon
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: април 10, 2013, 15:18:53 »

Нека да ви покажа на какви покани съм се спряла аз smile
http://www.formal-invitations.com/wedding-invitation-ideas/beautiful-full-color-sunflower-wedding-invitations-with-topaz-jewel-brad-86%C2%A2/
Активен
flora_8
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #513 -: април 10, 2013, 15:30:41 »

Момичета, какъв срок ви се вижда приемлив за изработка на поканите, поръчах ги преди 2 седмици, а все още не са се ангажирали със срок в който ще са готови. Струва ли ви се нормално?
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #514 -: април 10, 2013, 15:34:18 »

Здравей, Axenia smile Честито и добре дошла при нас! Ние споделяме една дата с вас. Не мисля, че си ужасно закъсняла, даже напротив мисля си че имаш много време, стига да запазите мястото, часове за ритуалите и екипа от професионалисти, които искаш да участват в организацията на целия празник. но си свършила доста работа за две седмици, признавам ти! Браво на теб, вземаш медал за маратонец  give_rose
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: април 10, 2013, 16:34:31 »

Много благодаря smile
Ами мисля, че ще останем така. Хотела другата седмица ще ходим да договорим украсата и всички такива неща, стаи за гости и прочие. В манастира ми дадоха малко ранен час и ако не мога да го сменя с другата църква в града, мисля да запълня времето с един коктейл (иначе не мислех да има). За оператор и фотограф използвам мой приятел-съученик, който съм сигурна, че няма да се отметне smile  beating Водеща, музика и подобни, ги предлага самият хотел, украсата също, щатри и така smile Поканите - една приятелка е графичен дизайнер, оттам приятел мой има печатница и така smile
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #516 -: април 10, 2013, 16:56:01 »

Axenia, браво. Много бързо действаш. Аз от 3 месеца избирам покани и още не съм намерила точните. Сега си мисля да е видео -покана и да подаря дискове с наш клип, с който да ги поканим на сватбата ни.Аз съм малко старомодна и предпочитам хартия, НО мисля обложката да е много хубава. Какво мислите, момичета?
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: април 10, 2013, 17:10:08 »

Стахотни идея Тихомира  Bravo много емоционална smile
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: април 10, 2013, 17:30:29 »

Момичета, днес пристигнаха и нашите покани, които бяхме поръчали за родителите. Те са с твърди корици и понеже за приятелите поканите ни бяха на powerpoint, решихме за родителите и за кумовете да бъдат наистина хубави. Показвам ви ги тук, защото съм много доволна от сайта, от който ги поръчах smile


* Desktop7.jpg (35.49 KB, 400x283 - видяно 3464 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: април 10, 2013, 17:35:55 »

Страхотни са се получили поканите! Много са красиви!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: април 10, 2013, 17:41:38 »

Hope4Everton, чудни са  smile и аз така за родителите бях избрала по-хубави  smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: април 10, 2013, 17:42:32 »

Момичета, днес пристигнаха и нашите покани, които бяхме поръчали за родителите. Те са с твърди корици и понеже за приятелите поканите ни бяха на powerpoint, решихме за родителите и за кумовете да бъдат наистина хубави. Показвам ви ги тук, защото съм много доволна от сайта, от който ги поръчах smile

Много са хубави  Bravo
Нашите за кумовете са същите, книжки са, но с дизайна от другите покани.
Тази фирма наистина много добре правят поканите, и аз съм много доволна  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: април 10, 2013, 17:46:18 »

поканите са невероятни! Би ли казала фирмата моля?
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: април 10, 2013, 18:01:33 »

поканите са невероятни! Би ли казала фирмата моля?

Разбира се, ето от тука са: http://svatbenipokani.eu/luksozna-pokana-kumove-roditeli-p-496.html
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #524 -: април 10, 2013, 18:17:29 »

  Уау, страхотни покани!  Bravo
  Машка, може ли да видим и твоите? smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines