Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 19:20:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 163889 пъти)
 
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #495 -: април 09, 2013, 18:12:57 »

Evriala, супер са поканите. Имам слабост към теб, понеже споделяме една и съща дата.
Нашите са почти готови, изработва ги майка ми от ръчна хартия с истински цветя и естествена рафия пресукана. Под формата на малка книжка са. Нямам хубава снимка, дано да добиете представа. Нашата цялостна тема е еко-сватба близо до природата.


* pokana.jpg (22.82 KB, 320x240 - видяно 2696 пъти.)
« Последна редакция: април 09, 2013, 18:33:40 от helena31 » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #496 -: април 09, 2013, 18:21:30 »

Страхотни са Helena! good
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #497 -: април 09, 2013, 18:31:01 »

Мерсииии, и аз така мисля, ние го измислихме двете модела. В момента вътре е тескт на група Любе, това е само прототип. По Скайп мислим всичко това, понеже сме от двете страни на океана. След малко ще ви покажа и нашите save the date
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: април 09, 2013, 18:43:22 »

 helena, страхотни са! Толкова нежни и необичайни, браво на вас!Много е хубаво, че ги правите двете- майка и дъщеря.
Успех и в следващите начинания!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: април 09, 2013, 18:46:00 »

Мерсииии, и аз така мисля, ние го измислихме двете модела. В момента вътре е тескт на група Любе, това е само прототип. По Скайп мислим всичко това, понеже сме от двете страни на океана. След малко ще ви покажа и нашите save the date
супер са!!! smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: април 09, 2013, 18:52:07 »

Леле, като прочетох дискусията относно времето за потвърждаване направо ми стана зле - ние вече почнахме да даваме поканите (на повечето хора още декември месец бяхме дали Save the Date картички, но не на всички) и искаме от хората от чужбина потвърждение до 17 Май, а от тези от БГ - 1 юни. Това е....2 месеца и половина по-рано......сватбата ни е 17.08.
С моя човек си го мислехме, че е по-добре по-отрано, за да знаем, да можем да реагираме и да поканим навреме хора, които не сме могли да вместим. Но пък сте прави, че сега може да си ми потвърдят и после да стане гаф и да не дойдат...
мислите ли, че би било кофти все пак към средата на юли пак да проверим тези, които са ни потвърдили?
Ох, ще падна - още едно нещо, за което да се стресирам! SUICIDE Плачещо момиче crazy
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: април 09, 2013, 18:59:53 »

milenuity, мисля, че никой няма да се обиди ако проверите две седмици преди сватбата дали не е изникнало нещо smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: април 09, 2013, 19:07:51 »

Миленити, не се стресирай изобщо!И аз искам потвърждение  доста по- рано, около 2 месеца. Няма нищо лошо в това да искаш от рано да си наясно.Мисля, че самите гости трябва да те предупредят ако нещо изникне, така поне на мен ми се струва, че е редно.
То не е едно нещо та да мислиш само за него, колкото по-рано си отмятаме задачите толкова по-добре, накрая ще ни остане време за нас - да се настроим и отпуснем, да се поглезим ако щете и така.
Не се притеснявай, всичко ще се нареди!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: април 09, 2013, 19:13:18 »

Миленити, не се стресирай изобщо!И аз искам потвърждение  доста по- рано, около 2 месеца. Няма нищо лошо в това да искаш от рано да си наясно.Мисля, че самите гости трябва да те предупредят ако нещо изникне, така поне на мен ми се струва, че е редно.
То не е едно нещо та да мислиш само за него, колкото по-рано си отмятаме задачите толкова по-добре, накрая ще ни остане време за нас - да се настроим и отпуснем, да се поглезим ако щете и така.
Не се притеснявай, всичко ще се нареди!
страхотна си smile точно и ние за това се бъхтим - да можем да сме по-свободни в последните седмици и да са ни останали само довършителни неща. Да можем без прекалено много стрес да си обърнем внимание и да се насладим. А и последната седмица ще пристигат всичките ми приятели от чужбина, които не съм виждала от доста време и искам и на тях да обърна внимание...
дано гостите са коректни и наистина своевременно ни уведомят ако нещо непредвидено им изскочи...
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: април 09, 2013, 19:15:55 »

Evriala, супер са поканите. Имам слабост към теб, понеже споделяме една и съща дата.
Нашите са почти готови, изработва ги майка ми от ръчна хартия с истински цветя и естествена рафия пресукана. Под формата на малка книжка са. Нямам хубава снимка, дано да добиете представа. Нашата цялостна тема е еко-сватба близо до природата.
Страхотни са, браво Bravo Girl_hide И ние ги правихме заедно с мама blush Така е най-сладко - и за нея, и за мен ще остане страхотен спомен
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #505 -: април 09, 2013, 19:44:14 »

Благодаря на всички. Идеята с ръчната хартия ми дойде, когато видях тук такава в магазин с различни цветя и миналото лято я пренасяхме от Филаделфия до София в масово количество 10 листа, а тя е  доста плътна - беше голям цирк.

Ето нашите картички за датата. Правихме ги изцяло сами, само дизайна е закупен за 12 долара от Интернет, но детайлите и всичко останало ги измислихме ние, включително и точните цветове. Напечата ги мъжът ми у нас на специално нарязан картон за картички. Изпратихме ги така по пощата на всички американски гости още през октомври, тъй като цените на билетите са толкова абсурдни, че човек трябва да събира и планира много напред (да не говорим, че става дума и за по цяла седмица отпуска минимум). На тях дори пише дестинация София, тъй като там е най-голямото ни международно летище и от САЩ се лети до там. Много се харесаха smile. В България изпратихме само на най-близките.



По въпроса за срока, ние смятаме на поканите да напишем 25 май при сватба на 29 юни. Но така или иначе нашата сватба е малка - 80 човека, от които 20 са преки роднини, а останали 25 вече имат международни билети и не се притеснявам особено за някакви драстични изненади. Така или иначе, сватбата ще е на доста необичайно място и никой от гостите не е от там, затова сме поели нощувките на абсолютно всички и никой не може да се "сети" в последния момент причина, без да се почувства доста неудобно. Мисля, че почти всички които кажат да, няма да имат търпение да дойдат smile А за някакви крайни и непредвидени случаи - ами да ни пази Господ всички от тaкива неща и да сме живи и здрави, останалото се нарежда.
« Последна редакция: април 09, 2013, 20:04:53 от helena31 » Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #506 -: април 09, 2013, 21:23:41 »

Аз не мисля, че има нещо лошо в това да ги прозвъниш една две седмици преди сватбата, и то специално тези, които мислиш, че ще им е неудобно да звъннат. За роднините и най-близките е ясно, че ако изникне нещо ще се разбере все някак. Наистина понякога изникват непредвидени ситуации, на много мои приятели са им отказвали по двама-трима и седмицата преди сватбата, но нека не се превръща в проблем. По-важното е да се отпуснем и насладим, така или иначе го планираме с месеци, заслужено си е smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #507 -: април 09, 2013, 21:33:18 »

 Хелена, откакто сподели, че поканите ви ще са от ръчно правена хартия с истински цветя нямах търпение да видя крайния резултат. Много добре изглеждат  Bravo
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #508 -: април 09, 2013, 21:41:35 »

Благодаря ти, те всъщност са още по-добре но имам само тази малка и скапана снимка smile Ще се постарая да намеря нещо малко по-добро.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #509 -: април 09, 2013, 23:35:41 »

точно и ние за това се бъхтим - да можем да сме по-свободни в последните седмици и да са ни останали само довършителни неща. Да можем без прекалено много стрес да си обърнем внимание и да се насладим. А и последната седмица ще пристигат всичките ми приятели от чужбина, които не съм виждала от доста време и искам и на тях да обърна внимание...
дано гостите са коректни и наистина своевременно ни уведомят ако нещо непредвидено им изскочи...

 danceg
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines