Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 23:28:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 163990 пъти)
 
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #450 -: април 08, 2013, 12:09:59 »

bbride ,много хубави покани си ни показала give_rose Последната ми е фаворит heart
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #451 -: април 08, 2013, 15:27:35 »

   Deti, би ли показала тези лавандулови покани в темичката, за да им се порадваме и ние..smile
   Ето няколко и от мен:


Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #452 -: април 08, 2013, 17:58:52 »

Момичета днес пристигнаха най-после и мострите на нашите покани, и просто нямам думи колко много ми харесват, надминаха всякакви очаквания и затова трябва да благодаря дълбоко на Деси от Tender Creations, просто страхотна работа!
Бяха отпечатани на няколко картона, от които моят фаворит е картон тип ръчно правена хартия с парченца листа и цветчета вътре и малки видими само на светлина бляскащи частички, самата хартия е толкова приятна на пипане, а на изглеждане се постига страхотен винтидж ефект с тези листчета и цветенца  Bravo Bravo Bravo, просто разкош!
 heart heart heart
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #453 -: април 08, 2013, 18:17:03 »

Мрявка, качвай снимки да се зарадваме и ние на тези покани. smile Аз още избирам и съм много любопитна.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #454 -: април 08, 2013, 22:23:00 »

Мрявка, заинтригувана съм!  smile

Аз пък се захласвам предимно по поканите с цветя от типа рисувани с водни боички.

Скъпи августовски булки, кога ще раздавате поканите си?


* watercolor purple.jpg (66.87 KB, 376x363 - видяно 6816 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: април 08, 2013, 22:51:42 »

Аз съм края на август и вече сме почнали да ги раздаваме, но не сериозно. Все пак мисля до края на този, средата на другия месец да ги пораздам.
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: април 08, 2013, 23:21:09 »

Аз съм края на август и вече сме почнали да ги раздаваме, но не сериозно. Все пак мисля до края на този, средата на другия месец да ги пораздам.


Много сте бързи smile Или ние изоставаме....в началото на септември сме, а още не съм избрала покани, почти всички гости знаят за датата и че са поканени, а самоте покани мисля да раздаваме юни/юли.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #457 -: април 08, 2013, 23:22:41 »

Всъщност ние вече изпратихме електронно Save the Dates, но покани не сме започвали дори да подготвяме като текстове. Малко ни е трудно при положение, че още нямаме кумове, нито категорично решение за храм (избираме между два), и изнесен ритуал с/у обреден дом. Т.е. уж ги бяхме решили всичките неща, ама от седмица-две младоженеца започна да показва колебание и сега не ни е много ясно... Въпреки това май не е зле да си подготвя поне шаблона с текстовете, а после лесно ще замествам...
Аз си мислех, че трябва да раздавам покани около 2 месеца преди сватбата...аз ли съм в грешка? А колко време преди това се иска потвърждение?
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: април 08, 2013, 23:36:40 »

И аз така съм чувала - два месеца по-рано се раздават поканите. Потвърждението поне 2 седмици преди датата. Струва ми се нормално, ще може да се реагира с бройката в ресторанта smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #459 -: април 08, 2013, 23:39:49 »

Аз съм раздала Save the date магнитчета и всички знаят за датата. Покани ще раздаваме юли, тъй като по-рано няма как да стане, но мисля че е достатъчно 2 месеца по-рано и да мислят 2-3 седмици преди сватбата за потвърждение и това е. Помня на предната сватба, на която ходихме, получихме поканата няколко седмици преди сватбата, а ние вече имахме билети за нея, така че не мисля, че поканата е най-важното, освен ако не е онзи тип, където има много информация и детайли за събитието за хора от други градове/държави.
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: април 08, 2013, 23:44:26 »

Може би е малко глупаво, но какво точно сте изпращали за Save the Date?
Vivi20 какви са тези магнитчета? Билети за сватба? Напълно се обърках
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #461 -: април 08, 2013, 23:51:06 »

  Ние също мислим да раздаваме поканите около 2 месеца преди датата - мисля, че е достатъчно, а ще очакваме потвърждение 2-3 седмици преди сватбата. Голяма част от приятелите потвърдиха още като им казахме, че ще има сватба smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #462 -: април 08, 2013, 23:58:31 »

Може би е малко глупаво, но какво точно сте изпращали за Save the Date?
Vivi20 какви са тези магнитчета? Билети за сватба? Напълно се обърках

Магнитчетата ни са малки колко визитна картичка, нещо подобно:



и ги направих веднага като разбрахме датата на български и английски и ги раздадохме, така че хората да си ги имат и да нямат оправдание да забравят датата - обикновено се слагат на хладилника, но си е твоя работа какво да го правиш, то си е като визитка с датата ни и имената. Wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #463 -: април 09, 2013, 00:10:27 »

Callisto, изобщо не е глупав въпроса. И аз не мислех, че ще ми влезнат в употреба, но честно казано съм доста доволна, че го направих по препоръка на моята мила приятелка. И доста хора останаха с впечатлението, че това им е поканата, но е нормално при положение, че съм го взела назаем от американците Wink

Нашите си ги направих сама с едно приложение за айпад. Има хиляди варианти в интернет, с един красив шрифт, ваша снимка, или някакъв символ, сглобяваш нещо съвсем леко като информация и визия и го пускаш на всички, които искаш да запазят датата само за вас. Реално всеки, който има дори само бегли познания във фотошоп може да го направи за 5мин.

Като цяло единственото, което Save the Date трябва да съобщи е че Тя и Той ще се женят, като се изписват датата и градът, ако е възможно и ресторанта. Не е необходимо да има часове, храмове и други адреси. Кратко и ясно. Целта е да предупредиш хората навреме, защото в днешно време наистина поканите понякога се оказвар само седмица-две преди събитието в ръцете на гостите и не вършат кой знае каква работа, освен да ориентират по часове и места в самия ден. Най-напред изпратих нашите на приятелите и роднините в чужбина. Така дори да забравят датата която сме им казали, винаги могат да си отворят и да я погледнат.



Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #464 -: април 09, 2013, 01:35:36 »

Ние направихме save the date party, на което направих голяма торта във формата на отворена кутийка с пръстен и написах отгоре датата на сватбата и имената ни, освен това навсякъде вкъщи се разхождаха балони сърца, надути с хелий и надписани отново с датата и имената ни, бяхме поканили около 60 човека, а на централно място стоеше пад, в който хората въвеждаха имената и адресите си за поканата. Беше доста голямо парти и смятам че хората го приеха доста насериозно като сейв дъ дейт smile pleasantry, надявам се поне, защото поканите ни са чак сега готови най-после, а повече от половината гости, ще пътуват от далече и се нуждаят от време за организация на пътуването. Надявам се до една седмица да сме ги разпратили, и аз съм августовска булка между другото  blum

Поствам и тортата, която сътворих за сейв дъ дейт партито, но със зачеркнати лични данни  Wink


* photo2.JPG (73.54 KB, 500x500 - видяно 403 пъти.)
« Последна редакция: април 09, 2013, 01:38:31 от Мрявка » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines