Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 06:16:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164101 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 30, 2013, 22:13:15 »

Pavletutka, супер са  Bravo Bravo Bravo

adi4ko, намерих днес магазина за панделките и си взех бяла и работилничката ми започва да действа smile
http://album.svatbata.bg/elistoilova/bg/photos/249152.html
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 30, 2013, 23:13:09 »

stasynka точно тези са да smile много са красиви  girl_impossible Но ние като се захванахме с морската тема и измислихме съвсем други  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 30, 2013, 23:22:26 »

моите покани

Ихаа, доста си си поиграла с тези цветенца! Но пък са супер!

Да ви споделя - за който не знае - в София отвориха нов хоби-крафт магазин.
http://www.facebook.com/HobiArtKreativmosaicSofia
Сайта им още не е готов. Това е в София, в Младост 4 мисля...Във Флоримонт. Магазина е уникален. Има всякакви неща, за всякакви хобита...даже има за такива, които не мислех, че ще дойдат тук...като например - да си правите свещи сами. Много са учтиви и обясняват всичко - даже това, което не си питал. Та - имат много картони, даже имат заготовки за покани и картички. И - най- важното - цветни пликове различни размери...

Та - който има час-два за убиване - може да отиде. Ние с две приятелки бяхме там днес...та поизхартичхме малко пари pardon
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #363 -: март 31, 2013, 01:55:33 »

   Ехеее, skylife, нямам думи да опиша колко ме впечатли това "магазинче" - добре заредено, подредено, разнообразен асортимент... Bravo На мен час-два няма да ми стигнат, поне седмица ми е нужна, пуснете ме там с един чувал пари и ми гледайте сеира  yahoo. Дано си направят интернет магазин, че София ми е далечко...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 31, 2013, 13:03:19 »

Ами то склада им бил в Стара Загора. А сайта си сега го оправяли, та се надяваме, че ще има скоро...
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 31, 2013, 13:18:23 »

Eli, много се радвам, значи съм успяла както никога да обясня правилно  Bravo Чакам резултатите  Wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 31, 2013, 13:59:11 »

Момичета, днес в слънчоглед намерих картон с приемлив цвят, оказа се перлен - не ми се искаше много да е такъв, но поне по-сватбено изглежда. Сега въпросът ми е дали на него може да се печата с обикновен принтер? Някой от вас пробвал ли е да печата на перлен картон 200г?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 31, 2013, 14:02:35 »

домашните принтери печатат само на тънка хартия, търси си копирно студио
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 31, 2013, 14:41:04 »

Eleni4ka, аз пробвах на такъв от Слънчоглед - 120 гр. и не стана - първо, не мина праз принтера, в смисъл надъвка го, и второ - размаза се мастилото върху картона, където беше се опитало да мине. Обаче аз после видях, че трябва да има някакви специални настройки, ако ги откриеш, може и да успееш да се справиш, ако картона е същия-към 120 гр. С по-голям пробвах и съвсем не стана (вече бях открила настройките)
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 31, 2013, 15:53:47 »

Цопвам и в тази темичка  Girl_hide
От моя скромен опит печатането върху перлен картон с мастилено-струен принтер не се получава...трябва да е лазерен, в смисъл, че дори и да мине картона после надписа се размазва  blush
Аз също като вас ще си правя сама поканите...наполовина съм готова....скоро ще покажа и снимки, но без текст, защото в Бургас можеш да си запазиш час в гражданското най-рано 3 месеца преди датата.  nea
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 31, 2013, 18:18:58 »

LeMarrie, аз с лазерен пробвах и се размаза...но не бях сложила точните настройки.

А това за гражданското ми се струва странно  shok Тук в София е точно обратното, ако не побързаш, няма да имаш часът който искаш в залата която искаш. Но със сигурност е гадно за цялата организация, трябва доста неща в последния момент да ги правиш
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 31, 2013, 18:24:39 »

и в Русе е така, по-рано запазваш час и дата за церемонията
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 31, 2013, 21:41:18 »

 good adi4ko, браво че си успяла....аз с техниката и разните настройки на всякакви джаджи съм скарана  girl_impossible
А за гражданското...какво да се прави...това е положението. Ние сме запазили почти всичко друго и си чакаме след около 2 месеца да отидем и това да свършим.
 Offtopic Сега видях, че вашата сватба е един ден след нашата....дано да е хубаво времето  pullpigtails
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #373 -: март 31, 2013, 21:45:00 »

LeMarrie, аз с лазерен пробвах и се размаза...но не бях сложила точните настройки.

Момичета, много важно правило за всички принтери - не пипайте докато не изсъхне! Няма как да сложите един куп мастило с мастилено-струен и веднага след като го вземете да почнете да го пипате girl_wink

Откакто имам принтер - този ми е втори, всичко печатам на него плюс поканите, които бяха на паус girl_wink

домашните принтери печатат само на тънка хартия, търси си копирно студио

Печатала съм снимки! А тейбълките ни бяха на фотохартия girl_wink

LeMarrie ако имаш проблем с настройките и не можеш да се оправиш ми пиши на лични girl_wink
« Последна редакция: март 31, 2013, 21:47:45 от casky » Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 01, 2013, 09:51:26 »

Този уикенд не ми остана толкова свободно време, колкото исках.
Снощи 3 часа се занимавах да режа 45 квадрата от бял картон, след това 45 от червен.
Започнах да връзвам и панделки, но направих само 15.
Още не съм сгънала поканите.
Обаче имам една готова  yahoo danceg
Много и се радвам, тези дни ще си довърша подготовката и дано скоро да започна да ги сглобявам.

отвън:
http://album.svatbata.bg/elistoilova/bg/photos/249154.html

отвътре (пауса още не е закрепен, тъй като е само пробно копие и не е изрязан хубаво):
http://album.svatbata.bg/elistoilova/bg/photos/249155.html
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines