Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 17:31:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164367 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 21, 2013, 12:38:22 »

Amisega, страхотна е! Имаш талант. Скоро и оригинала да покажеш  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 21, 2013, 13:59:57 »

Ablaze,  между другото, сега като се замисля, можеш този ефект да го направиш и само с пънчове, ако искаш да ти е прозрачна предната част като на линка, който си дала.
Ето ти средни розички 3 см. - http://www.slanchogled.com/Product-Heyda-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%84%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%80-L-33-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b0_2234.aspx
Ако се поразтърсиш още, може и по-големи да намериш  girl_wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 21, 2013, 14:14:13 »


Mucka, видях, че има и в Слънчоглед, но не обърнах внимание на цените. Но имаше доста цветове

Адичко, мерси за инфото  give_rose Влязох в сайта на Слънчоглед, но не ги открих  sad Обаче намерих едни печати, които ще ми свършат страхотна работа за поканите и дори за тейбълките  give_rose
Иначе мисля да звънна на посочените телефони да питам за картичките с пликове за да поръчам по интернет. Другият вариант е да се разходим до Варна  moto
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 21, 2013, 15:23:44 »

Моля  good Ами Mucka аз ги гледах там на място, имат заготовки за картички/покани, за пликове и дори имаше за кутийки за подаръци за гостите, затова ми направиха впечатление. И имаше наистина много цветове. По-добре звънни, ако не можеш да отидеш до там
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #229 -: март 21, 2013, 21:57:50 »

Амисега, поканата е много сладка  good Аз много бих се зарадвала на такава  girl_wink
Някой знае ли от къде мога да си купя нещо като заготовки за покани с пликове? Гледах такива в Армстронга в Бургас, но цветовете не ми допаднаха  sad

Mucka, погледни тук : http://naborsata.com/product/3096/Kvadratni_kartichki_s_plikove_100br_-_Krem.html smile
Активен
pokana_net
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Покани за всеки повод www.pokana.net


« Отговор #230 -: март 22, 2013, 08:16:13 »

Ето тук също има пънчове:

http://craftfactory.eu/index.php?route=product/category&path=60_117

и пликове:

http://craftfactory.eu/index.php?route=product/category&path=63_86

като за повечето пликове има същите цветове хартия и картон, с които могат да се комбинират.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #231 -: март 22, 2013, 08:27:29 »

Хейй, здравейте отново и благодаря на всички за съветите smile Пънчовете бяха и моята идея..е да няма да стане както с лазер, но като идея ще е същото. Изгледала съм поне 10 различни сайта с пънчове, но някои са без размер на перфорацията и не мога да разбера дали ще ми свършат работа.

Вчера вече не издържах, открих пънчове от една приятелка , купих малко картон и мисля днес-утре се пробва...пък да видим какво ще измайсторя smile

И един въпрос - мислите ли, че поканите трябва задължително да кореспондират с цвета на сватбата?
Активен
pokana_net
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Покани за всеки повод www.pokana.net


« Отговор #232 -: март 22, 2013, 08:45:30 »

ablaze, нищо не е задължително. Това е твоят ден и ти определяш правилата smile Направи ги както на теб ти харесва.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #233 -: март 22, 2013, 08:52:16 »

И ако на някой би помогнало - открих сайт с красиви кирилизирани шрифтове smile
http://www.fonts-bg.eu/index.php?p=cat-shrifts&cid=4&page=13
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 22, 2013, 09:29:37 »

И един въпрос - мислите ли, че поканите трябва задължително да кореспондират с цвета на сватбата?
Ами ти си определяш, нищо не е задължително smile Аз лично реших да са придържам към цветовата гама на сватбата, не изцяло, но почти. И също реших да се придържам и към материите на декорацията - сатен и дантела, ще ги има върху поканите  girl_wink

И ако на някой би помогнало - открих сайт с красиви кирилизирани шрифтове smile
http://www.fonts-bg.eu/index.php?p=cat-shrifts&cid=4&page=13
Този отдавна се знае по форума  girl_wink Аз оттам изтеглих нашия шрифт - ArtScript. Много е красив, води се ръкописен. Препоръчвам го за тези, които обичат заврънтулки
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 22, 2013, 09:52:06 »


И един въпрос - мислите ли, че поканите трябва задължително да кореспондират с цвета на сватбата?

Не е задължително, все пак гостите няма да си носят поканите на сватбата, че да развалят визията  pleasantry
Ако имаш виждане от сега за цялостната визия на сватбата, разбира се може да ги направиш в една гама. Обикновено обаче с времето малко се променят желанията за декорация и другите елементи по събитието и накрая има разминаване между първоначалното виждане и резултата pardon
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 22, 2013, 09:56:24 »

Момичета, само да ви предупредя за многофункционалните пънчовете - внимавайте как натискате и се уверете, че държите с другата ръка добре, да не се вдига от магнита, защото ще ви се счупи където е винтчето. Нашия го лепихме със секъндно лепило по тази причина. И нашите покани (бях качила снимки малко по-назад в темата) са правени с пънч. Играчка си е, но е много кравиво. smile
Активен
pokana_net
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Покани за всеки повод www.pokana.net


« Отговор #237 -: март 22, 2013, 10:08:38 »

Да, с пънчовете трябва да се внимава. Особено с по-дебелите картони, проверявайте до колко плътен картон може да перфорира пънча, който сте купили, защото може да се надъвче вътре картона и няма вадене. Многофункционални пънчове не съм ползвала, но бордюрен съм чупила (на Марта Стюарт) с 250 грамов картон.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 22, 2013, 10:23:56 »

И аз май ще се сблъскам с този проблем. Вчера купих пънч на X-cut, който е до 250 гр. картон. Аз ще го използвам за обикновената тънка хартия, но ми трябва и за тейбълките, които са от 300 гр...сигурно няма да успея, не знам...казаха ми обаче, отдолу, където излиза режещият елемент, като го стисна пънча, да нагрея за малко със запалка, и така щял да пробие дебелия картон. Ама не съм сигурна  nea
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #239 -: март 22, 2013, 11:51:08 »

Здравейте и съжалявам, че съм спамила с вече налични линкове. Но вярвам, че все на един ще е полезен макар и спам smile Ето аз съм изчела всички теми ама не съм го видяла, явно някъде е минал измежду другите неща smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines