Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 17:46:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164404 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #210 -: март 20, 2013, 18:25:08 »

за съжаление, попаднах и на гости, които специално им бях надписала поканите ръчно, като на най -близки, а те реагираха супер тъпо и снобарски. Що не било напечатано...
Та хора всякакви..
 blum

Е, не, това си е супер тъпо! Много по-специално ми се струва поканите да са лично написани, ама не може да се угоди на всички за съжаление.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 20, 2013, 18:49:24 »

за съжаление, попаднах и на гости, които специално им бях надписала поканите ръчно, като на най -близки, а те реагираха супер тъпо и снобарски. Що не било напечатано...
Та хора всякакви..
 blum
Това е доста неуважително - ти си се мъчила да им направиш жест, а те ти плюят на труда (с извинение)...Аз имам и такова съображение да не ги пиша на ръка. В смисъл мина ми през ума, че нещо такова може да се случи при някои хора...Но мислех тейбъл картичките да са на ръка, а сега взех да се чудя...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #212 -: март 20, 2013, 19:57:58 »

Аз пък като типичен оптимист бих казала, че това е дори начин да проверите кой "струва" и даже бих го направила с удоволствие ако съм се сетила, за да си "тествам" хората girl_wink Важното е на вас да ги харесват danceg
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 20, 2013, 22:06:36 »

за съжаление, попаднах и на гости, които специално им бях надписала поканите ръчно, като на най -близки, а те реагираха супер тъпо и снобарски. Що не било напечатано...
Та хора всякакви..
 blum
Хахаха, айде, бе наистина ли? Че защо не им казахте "вие луди ли сте, знаете ли печата колко е скъп?!?"
Не мога да повярвам! Аз много бих оценила подобен труд, супер идея. За съжаление аз не бих рискувала, винаги като се старя да напиша нещо, го оплесквам  pardon
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 20, 2013, 22:38:02 »

Момичета,аз все пак пуснах поканите по имейл, направих персонална презентацийка за всеки гост (било то двойка или сингъл) нещо от сорта по слайдове:
1. ..... Покана за сватбата на Деян и Надя (наша снимка)
2. Скъпи.............. (тяхна снимка)
Каним Ви на 14.09.2013 г. да напишем заедно началото на нашата семейна приказка.
Станете орисници на един от най-хубавите дни в живота ни, споделете щастието ни и елате да се повеселим в Ресторант „Сити“ гр. Стара Загора от 17:00 ч.
3, С надеждата да бъдат наши мъдри съветници и добри приятели ще ни кумуват г-ца Пламена Лолова и г-н Иван Гаджев (тяхна снимка)
4. Бихме искали заедно да направим едно добро дело в сватбения ни ден. Ако сте решили да ни подарите букет или цвете, просто го заменете с детска играчка и ние ще я дарим на Дом за деца лишени от родителски грижи, защото няма по-хубаво от една сбъдната детска мечта! (снимка на детенце с меченце smile )
5. Молба за потвърждение

Малко е играчка, но благодарение на фейсбук имам снимки на всички гости

Като теглим чертата, за бабите и други по-възрастни гости, които не са на ТИ с интернета, ще поръчаме само... 12 хартиени покани
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #215 -: март 20, 2013, 22:44:21 »

Супер  Bravo много практично сте го решили  smile
Активен
pokana_net
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Покани за всеки повод www.pokana.net


« Отговор #216 -: март 20, 2013, 23:20:52 »

Хахаха, айде, бе наистина ли? Че защо не им казахте "вие луди ли сте, знаете ли печата колко е скъп?!?"
Не мога да повярвам! Аз много бих оценила подобен труд, супер идея. За съжаление аз не бих рискувала, винаги като се старя да напиша нещо, го оплесквам  pardon


За съжаление не всеки може да оцени, че най-скъпото, което можеш да вложиш, са отделеното време и внимание. Хората са различни - няма как да угодиш на всички, затова човек трябва да прави това, което го прави щастлив и така, че да му носи радост.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 21, 2013, 09:07:13 »

Като теглим чертата, за бабите и други по-възрастни гости, които не са на ТИ с интернета, ще поръчаме само... 12 хартиени покани
Супер е станало, браво  Bravo И идеята за детските играчки, които да дарите е прекрасна  give_rose
И ние мислим да го направим, но ще им го казваме с даването на поканите, защото текстът ми е дълъг и нямам никакво място за още  pardon
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 21, 2013, 10:21:54 »

Hope4Everton много ви е хубава идеята.Аз също бях направила покана на Power Point за приятелите, които са в чужбина,но в един момент се оказа,че хартиените покани не стигнаха (защото някои от хората на които дадохме отказаха присъствие) и в крайна сметка тази т.нар.видео покана ми свърши много добра работа.Аз бях сложила наша снимка,снимка на кумовете и снимки съответно на ритуалната зала,църквата и хотел-ресторанта,където се проведе тържеството.Всичко това на фона на песента на първия сватбен танц.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 21, 2013, 10:48:09 »

Момичета, да се похваля каква я сътворих... От игра с тези "финтифлюшки" върху поканите, не написах най-важното - ДАТАТА  funnytooth Добре, че първото момиче, на което я дадох се усети.. Напечатахме на ново етикетите с имената и на гърба - дата..  Girl_hide

Направих тези на родителите и кумовете, сега останаха само малките бонбони - шаферките. Дайте някакви идеи за текст, нищо не намирам в нета, а лириката не е моята сила..  pardon
За дизайн, мисля да ги направя като пъзелче smile
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #220 -: март 21, 2013, 11:24:13 »

Здравейте, момичета smile
От седмица не съм влизала и набързо влезна в крак с творенията ви...разкошни са!

Аз се мъчих мъчих, мислих и търсих и накрая се оказа, че си харесахме покана, която сами не можем да направим или поне не цялата.

Ето тук можете да я видите, ако някой има съвет как да я направя сама ще се радвам, защото така се бях навила да се занимавам с тях, че сега ми е тъжно sad

http://www.lightinthebox.com/personalized-laser-cut-flower-wedding-invitation-with-set-of-50_p434319.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 21, 2013, 11:42:11 »

Здравейте, момичета smile
От седмица не съм влизала и набързо влезна в крак с творенията ви...разкошни са!

Аз се мъчих мъчих, мислих и търсих и накрая се оказа, че си харесахме покана, която сами не можем да направим или поне не цялата.

Ето тук можете да я видите, ако някой има съвет как да я направя сама ще се радвам, защото така се бях навила да се занимавам с тях, че сега ми е тъжно sad

http://www.lightinthebox.com/personalized-laser-cut-flower-wedding-invitation-with-set-of-50_p434319.html
прекрасни са, но аз не бих се хванала сама, права си.
Препоръчвам ти жената която на мен ми прави няколко покани за родителите.мн съм доволна-предполагам че по снимка ще се справи  :
http://www.magicalwhisper.com/
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 21, 2013, 12:14:50 »

Снощи се пробвах да направя "демо" покана, за да проверя дали това, което е в главата ми, изглежда ок като композиция. Ето какво сътворих (текстът ще е на оризова хартия, но снощи нямах под ръка):

http://m.abv.bg/servlet/getdata;jsessionid=B9A6E926757979A409D89B3989F18CC2.m21?fid=10&mid=13230534699&eid=6&charset=utf-8&ac=d&fn=10132305346996.jpg
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 21, 2013, 12:29:06 »

Амисега, поканата е много сладка  good Аз много бих се зарадвала на такава  girl_wink
Някой знае ли от къде мога да си купя нещо като заготовки за покани с пликове? Гледах такива в Армстронга в Бургас, но цветовете не ми допаднаха  sad
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 21, 2013, 12:33:57 »

Ablaze, трудно изглежда, още повече, че пише че е рязано с лазер. Едва ли може да направите същото точно, но спред мен ако си вземеш един пънч, който реше такива подобни фигурки, можеш да изрежеш един диагонал отпред на плика и после да ги залепиш отгоре. Не знам дали ме разбра  blush В смисъл както е квадратен например плика за поканата, на предната част го изрязваш на диагонал и лепиш отгоре.

Amisega, много е хубаво демото  girl_wink Чакаме и оригинала  Girl_hide

Mucka, видях, че има и в Слънчоглед, но не обърнах внимание на цените. Но имаше доста цветове
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines