Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 02, 2024, 00:35:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164541 пъти)
 
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 13, 2013, 18:32:01 »

Здравейте момичета!За първи път се включвам във форума, въпреки че и аз не помня от кога имам регистрация  smile Сега вече всичко ни е запазено и си позволих да пиша.Първото нещо, което направих по подготовката за сватбата, бяха поканите  yahoo За мен са много важни поканите, понеже те създават първото впечатление.Още преди 5 години, когато сестра ми поръчваше нейните, знаех че и аз някой ще правя при същата мацка, която между другото е уникална и се надявам да не прозвучи като реклама но това е нейния сайта http://imperatrizata.blogspot.com Момичето се казва Поли и професионален дизайнер и дава много добри идеи, като всяка една нейна покана, която съм виждала, е направена специално за човека, който е поръчал.Определено не работи с шаблони.Като са ми готови поканите (надявам се другата седмица да са готови) ще ви пусна снимки  blum Между другото поканите на jutka ми приличат много на тези http://imperatrizata.blogspot.com/2013/02/blog-post_4397.html Понеже са като на Поли и на мен много ми харесват  blum
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #136 -: март 13, 2013, 21:48:19 »

armince, този блог ме впечатли. Нещо по-различно в общата картинка. Има доста интересни проекти!  good
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #137 -: март 13, 2013, 22:47:19 »

Да, и мен!
Лично ние се спряхме на такъв тип покани с ръчна хартия със сушени цветя, които обаче ще изработи майка ми (не познавам лично жената с тази страница, но тя е една от малкото, които ги предлага за продажба в България): http://tanyaserbinova.tripod.com/
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 14, 2013, 08:16:31 »

Блогът на Поли го бях намерила още преди година и аз бях много впечатлена, но цените ми идват малко високи, особено ако ще поръчваш под 100бр покани.
Мисля, че ако човек се поразтърси може да намери това, което иска, на приемлива за него цена Wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 14, 2013, 09:32:12 »

Аз точно от този блог се впечатлих много, обаче и на мен ми идват малко скъпички, защото моите покани ще са на семейство по една, т.е. към 30-тина. Но съм се вдъхновила от нея да си направя моите  girl_wink
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 14, 2013, 12:06:16 »

За сега съм поръчала 55 бр. покана, като ще давам 1 покана на семейство.Нашата сватба няма да е голяма и смятам, че ще стигнат.За цени не мога да коментирам, понеже изобщо не съм се интересувала за цени на други покани.Аз знаех какво искам, а Поли ми помогна с нейните идеи поканите да станат още по-хубави и интересни.Самите покани като изработка не са скъпи изобщо.В моя случай имам допълнителни екстри към поканата, които леко вдигнаха цената, но иначе щяха да са на нормална стандартна цена.Все пак съм на мнение, че когато се правят малко на брой покани няма смисъл да се опитвам да спестя 50 или 100 лв, а е важно как ще изглежда.Сигурна съм, че има много сръчни момичета, които сами могат да си правят поканите, но за съжаление аз не съм от тях  sad а и дизайна  трудно може да се издокара.Все пак хората с години са се учили на това  smile
Активен
mariayo
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #141 -: март 15, 2013, 12:24:53 »

Това са ръчно направени покани и техния автор може да направи специално за вас точно такива каквито искате.
http://svatbimimoza.com/?page_id=238
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 15, 2013, 17:03:40 »

milenuity, къде печата поканите?

Аз пуснах запитване в JPoint за моя дизайн, обаче това което искам излиза соленичко (по 3лв. на покана) и се отказах от тях.

Сега отново съм в чуденка какво да правя  huhhuh.gif

Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 15, 2013, 21:28:15 »

пфу... най-накрая и аз стигнах до крайния резултат! Това е 3-тата от 49  blum остава да ги донаправя и почва голямото обикаляне, за да ги раздадем!  tease


* DSC_0060-001.jpg (59.3 KB, 240x320 - видяно 3134 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 15, 2013, 21:48:26 »

Ами много добре изглеждат - браво!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #145 -: март 15, 2013, 22:43:06 »

iskrichkavn ,поканите ви са много хубави Bravo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #146 -: март 15, 2013, 23:58:48 »

пфу... най-накрая и аз стигнах до крайния резултат! Това е 3-тата от 49  blum остава да ги донаправя и почва голямото обикаляне, за да ги раздадем!  tease

Страхотни са Bravo
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #147 -: март 16, 2013, 07:52:05 »

iskrichkavn,bil li mi kazala kude gi pechata i ot kude si zakupi materialite za ukrasata na pokanite....Unikalni sa... girl_wink mn mi haresvat...poneje i na6ite 6te sa svituci..,razbira se s malko po-razli4na ukrasa
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 16, 2013, 10:31:02 »

iskrichkavn,bil li mi kazala kude gi pechata i ot kude si zakupi materialite za ukrasata na pokanite....Unikalni sa... girl_wink mn mi haresvat...poneje i na6ite 6te sa svituci..,razbira se s malko po-razli4na ukrasa
В офисът ми има плотер, там ги печатах. Надписът "Покана" е печат от Блек кет, картона е от един склад във Варна, а панделки и перлички са от Ракхива. Ако искаш пиши на лични, да ти дам линкове smile
Благодаря ви, момичета, за милите думи, успокоих се  danceg
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #149 -: март 16, 2013, 12:15:32 »

Благодаря ти!В сайта,който спомена вече имам регистрация... ;)Беше ми доста полезна smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines