Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 02, 2024, 12:28:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164793 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 17, 2013, 19:40:20 »

невероятни предложения, в днесшно време поканите са толкова разчупени,преди 25 години,като е нямало избор е било друго, но днес има избор, има фантазия, има материали, успех с правенето и избирането на покани, моите са готови, остава само да залепя текста в тях  blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 18, 2013, 10:01:27 »

Амисега, поканата ти е много яка! Ако можеш да споделиш цена и фирмата, от която си ги поръчала smile
Аз си мислех сама да си правя поканите, но напоследък се разубеждавам crazy Намерих един сайт с доста евтини покани и май от там ще поръчвам www.sintezcom.com
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 18, 2013, 12:08:10 »

Поканите са 1,70. Аз ги видях в един магазин за рокли в София, но сега свалих снимката от нета, от където може да се поръчат takrida.com (втора страница). Но разгледай и cardbg.com там също има интересни предложения smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 18, 2013, 20:19:27 »

Момичета, поканите са ви страхотни Bravo
Evriala супер слънчеви покани good Bravo
Качвам и моите, не ми се чака до утре да ги снимам на дневна светлина затова не е много добро качеството на цветовете pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 18, 2013, 22:05:27 »

Май, най-накрая ибрахме визията на поканите /качих снимка в галерията/. Утре ще видим как ще изглеждат принтирани и дано да са станат добре, че вече ми писна да се занимавам с покани  GROAN
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #20 -: февруари 18, 2013, 23:51:39 »

ratatui  Поканата изглежда страхотно! Смятам, че жълтото е много подходящо за лятна сватба.  Bravo

Имам едно притеснение относно текста (знам че не тук е мястото Offtopic), но понеже тук за последно си писала за поканите. Та доколкото знам, отрицание и глагол не се пишат слято - пример : не знам, не мога. В покана сте написали "НЕЖЕЛАЕМ". Дори сега докато го пиша фаерфокса ме поправя, че се пише отделно- не желаем. За "нехая" не съм сигурна, за това не коментирам.  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 19, 2013, 00:06:52 »

 Offtopic Аз съм допуснала толкова грешки /страшна неграмотница/, защото вече така ми писна да търся фон, после наново всичко и понеже съм свалила готови тисктовете и директно копи-пейст и някъде съм забравила да ги поправя. Даже преди малко видях, че за сверкърва ми едната част съм я сложила в множествено число- "скъпИ гостИ ни бъдетЕ". С две думи "много съм зле" insane , добре че ви има да ме поправяте  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 19, 2013, 09:19:14 »

Здравейте момичета! И аз се записвам да ви следя, тъй като сега сме на етап покани. Като ви четох и се поуспокоих че и други мислят да си ги правят сами smile Реших и аз, защото не е реално за поканите, които аз съм си харесала да ми обявяват цени 3-6 лв.  crazy Доколкото ви четох, разбрах, че почти всичко може да се открие в 2 елши, дано и да ми обяснят какво точно ми трябва, че изобщо не знам как точно да ги направя...Мен ме притеснява повече печатането. Сигурно ще ми трябва Corel draw, но се чудя дали могат перлени картони да минават през обикновени принтери? При вас как беше?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 19, 2013, 09:24:48 »

на всеки принтер в упътването пише, до колко грама картон може да печата. Не само в двете елши, там е скъпо. ако си от София, виж назад в темичките, майсторките са указали складове и онлайн магазини, които са на по-добри цени от елшите.  smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 19, 2013, 10:39:24 »

Здравейте момичета! И аз се записвам да ви следя, тъй като сега сме на етап покани. Като ви четох и се поуспокоих че и други мислят да си ги правят сами smile Реших и аз, защото не е реално за поканите, които аз съм си харесала да ми обявяват цени 3-6 лв.  crazy Доколкото ви четох, разбрах, че почти всичко може да се открие в 2 елши, дано и да ми обяснят какво точно ми трябва, че изобщо не знам как точно да ги направя...Мен ме притеснява повече печатането. Сигурно ще ми трябва Corel draw, но се чудя дали могат перлени картони да минават през обикновени принтери? При вас как беше?
За печата според мен е най-добре да ги направиш в печатница или копирен център. Вече и печатниците правят малки тиражи. Така ще си спестиш много главоболия и обикаляне. Те предлагат и различни перлени картони. Направи си дизайна, но не се мъчи  на домашния принтер. Щом ще ползваш Corel Draw ще може да използваш и векторни елементи, при тях цветовете се сменят много лесно, за разлика от растерните.
Аз до края на седмицата ще печатам моите покани. За сега съм се насочила към Jpoint или Мания - най-удобни са ми като местоположение. Като станат готови ще пиша колко са ми взели за печата.
« Последна редакция: февруари 19, 2013, 10:44:20 от ma6ka_ » Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 19, 2013, 11:08:30 »

Момичета някой да е поръчвал от този сайт покани http://www.sintezcom.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=8&Itemid=12&lang=bg
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 19, 2013, 11:18:48 »

Ей много ви благодаря  give_rose Ще поразгледам и за други варианти за купуване на картони и джунджурийки. Определено значи ще ги печатам в печатница, няма да се мъча на домашния  smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 19, 2013, 11:42:47 »

Момичета някой да е поръчвал от този сайт покани http://www.sintezcom.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=8&Itemid=12&lang=bg
Силвър, аз си харесах тяхна покана и им пратих запитване, но още не са ми отговорили. Забеляза ли, че поканите вървят в пакет по 100? Също така в цената ти е включен плик smile И печатането на текста е доста евтино - излиза 25ст. на покана  good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 19, 2013, 11:51:37 »

Преди малко говорих с Jpoint и ми предложиха да направят и мостра на поканите върху 2 или 3 картона, за да си избера цвят на картона, като цената за мострите ще е около 5 лв. Пуснах пробите и междувременно ще ми изпратят и цена за печат на 100 броя. Пак ще пиша при ново инфо  smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #29 -: февруари 19, 2013, 11:58:11 »

Силвър, аз си харесах тяхна покана и им пратих запитване, но още не са ми отговорили. Забеляза ли, че поканите вървят в пакет по 100? Също така в цената ти е включен плик smile И печатането на текста е доста евтино - излиза 25ст. на покана  good

Има много елегантни покани... Разгледах и фирмата производител, на която са дистрибутори. А цените са повече от приемливи.

http://www.erdemdavetiye.com/EN/davetiye_kataloglari.php

Обърнете внимание само на следния текст: "Sticking on ribbons and accessories will be competence of customers." Възможно е българските представители да го правят, но все пак, добре е да сте подготвени в случай, че е необходим горещ силикон за някоя панделка или перличка...
« Последна редакция: февруари 19, 2013, 12:03:39 от Josephine® » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines