Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 01:37:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164035 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #405 -: април 02, 2013, 10:50:20 »

Lilly, в никакъв случай не се съгласявай с тази агенция. Познато - ще ти извадят от 100 кладенеца вода, за да те уверят, че ти си крива, само защото не искат да признаят грешката. Не зная коя е въпросната агенция, но обикновено така се получава. Имах подобен опит с много известно ателие за покани у нас, отказах се и с помощта на дизайнер сътворихме нашите покани. Настоявай до последно да поправят текста, както на теб ти харесва. Безумие е да "цопнат" текста без никакво форматиране... А за да предпазиш следваща булка, мисля, че ще е добре да споменеш името на въпросната агенция... Естествено по твое желание! Успех!  give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 02, 2013, 11:51:02 »

Ами, за съжаление когато не си правиш сам нещата, никога няма да останеш с оправдани очаквания... Ще видя какво ще направя, поне поканата на която текста е дребен мисля, че е само 1.
Тези за гостите са станали добре, поне за текста става въпрос. Все още няма да пиша негативно мнение за агенцията, да видим какво още ще объркат. Вече им ги върнах веднъж, ще видим какво ще стане.
Може би вината си е моя, че реших да се доверя, без да ги държа по-изкъсо, което ще се промени smile
Истината за съжаление е, че няма как да знаеш какво ще стане, докато не започнеш да работиш с дадена фирма. Това е вярно във всяко едно отношение, не само за организирането на сватбено тържество...
« Последна редакция: април 02, 2013, 11:53:55 от Lillly » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #407 -: април 02, 2013, 11:56:20 »

Оле сега като говориш какви проблеми имаш с въпросната агенция, взех да се тревожа да не е тази, която ние наехме, че аз досега в действителност не съм работила още с тях, дано всичко е отсега нататък наред Лили! Ако имат обаче още изцепки не ги жали, ами направо пиши във Варненската тема, да са предупредени момичетата!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 02, 2013, 11:59:19 »

...аз бих поискала първо да видя готовата форма за печат, как точно е разположен текста и тн като пдф или уърд файл и чак тогава да давам ок за печат, че според мен в сватбените услуги има толкова пространство за грешки, особено пък що се отнася до различното разбиране и усещане за хубаво. ....
Ето това оценявам като моя грешка, така че нека всеки който няма да прави поканите си собственоръчно да последва този съвет!
Активен
pokana_net
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Покани за всеки повод www.pokana.net


« Отговор #409 -: април 02, 2013, 14:14:15 »

Lillly, по принцип е редно те да ти изпратят такъв файл, който да прегледаш и одобриш, дори без да си го поискала специално. Така е по-добре и за двете страни, учудвам се, че не са го направили...
Активен
Atta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #410 -: април 02, 2013, 22:43:41 »

Здравейте, булки! Включвам се за първи път във форума, поздравявам всички за избора на покани - страхотни са!
Обръщам се към вас за съвет. Харесах покани, но цената им е без отпечатване на текст, а цената за това ми се струва височка - 0,45 ст. Обмислям вариант да взема паус и да отпечатам текста на моя принтер и да го прикрипя към поканите, но пък самите те имат оградено поле за надпис и стои много красиво. Нямам идея точно колко е дебел картона. Моля, дайте ми идеи къде да проверя за печат, от Пловдив съм.

А ето това са поканите: http://www.cardbg.com/products/product/521


* images (9).jpg (6.04 KB, 259x194 - видяно 2298 пъти.)
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: април 03, 2013, 08:12:50 »

Ау много са красиви и нежни, Atta  Girl_hide Не знам за агенции за печат в Пловдив, обаче според мен и на паус да си го отпечаташ, пак ще е красиво, особено ако е един кремав нежен цвят, например. Но да знаеш, тази цена за отпечатване не ми се струва много, поне в София на мен ми искаха повече пари. Ако си от Пловдив, провери и в Асеновград, там за отпечатване цените бяха много ниски - към 20-30 ст. (Въпреки че държа да отбележа, че назад в темата имаше оплаквания от отпечатването в Асеновград) Успех от мен  good
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #412 -: април 03, 2013, 15:48:05 »

Момичета, вече  запазих час в Ритуална зала и е време да помисля за поканите... Имам идея да са в електронен формат, но  нямам представа какво представляват, как се поръчват и т.н. Ако някоя от Вас има информация, ще съм много благодарна да науча  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 03, 2013, 16:22:56 »

 Здравейте! Аз имам въпросче относно сватбените покани като цяло - може ли човек да си има изработените покани (без текста) и така да се дадат някъде, за да се напечата и текст върху тях (съдържанието)? Или няма такава опция?  blush
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #414 -: април 03, 2013, 16:43:29 »

Че защо да няма? Ти избрала ли си някакъв модел, или говориш хипотетично smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 03, 2013, 16:48:08 »

По принцип може. Правиш поканите и ги носиш на сито печат.
Обикновено ситарите не приемат поръчки под 100 броя или за по-малко от 100 броя цената не излиза по-малка.
Можеш предварително да попиташ за цена, като трябва да дадеш площта за печат и цветовете, както и материалът върху, който ще се прави сито печат.
Според мен дигитален печат е най-добрият вариант, но всеки сам си преценява  pardon
« Последна редакция: април 03, 2013, 16:50:58 от ma6ka_ » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 03, 2013, 17:00:44 »

безплатни покани за принтване:
http://www.wantthatwedding.co.uk/2013/04/03/free-printables-spring-wedding-invites/
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 03, 2013, 17:02:56 »

 Ами забелязах че от e-bay може да се поръчат поканите, без да е печатан текст по тях - има много варианти и цените са по-ниски от поканите тук (дори с доставката пак не е зле) та затова реших да попитам.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #418 -: април 03, 2013, 17:18:20 »

Варианти винаги има girl_wink По-лесният за мен е да се отпечата на паус, друг е въпросът дали на вас ви харесва. Иначе в ибей има наистина много модели girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 03, 2013, 18:04:54 »

Ами на мен не искаха да ми печатат на размер картон, различен от А3 или А4, а моите си бяха нарязани, но може пък на теб може да ти излезе късметът. Все  пак аз проверих само на 6-7 места в София, така че ако имаш време, питай на повече места, може да се съгласят   good Съветвам те обаче да питаш първо и после да поръчваш
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines