Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 01:45:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164043 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #390 -: април 01, 2013, 13:09:40 »

И нашите мостри на поканите пътуват към нас! Нямам търпение да ги видя на живо!
Адресите по пликовете ще ги залепим, ще бъдат отпечатани на лепящи се етикети, с шрифта на поканите, а за адреса на подател, т.е. нашия адрес и имена потъчахме печат от vistaprint.com с нашите координати, така ще можем да отпечатаме бързо и лесно подателя на всеки плик.
« Последна редакция: април 01, 2013, 13:17:50 от Мрявка » Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 01, 2013, 13:44:56 »

Ние нашите покани ще ги даваме лично, само една ще пътува към леля ми в Буркас.
Няма да ги слагаме в пликове, и аз като adi4ko не искам да ми се мачка панделката, нищо че е малка.
И аз имам остатъци от картона, етикетчето също е идейно smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 01, 2013, 15:31:18 »

Ние нашите покани ще ги даваме лично, само една ще пътува към леля ми в Буркас.
Няма да ги слагаме в пликове, и аз като adi4ko не искам да ми се мачка панделката, нищо че е малка.
И аз имам остатъци от картона, етикетчето също е идейно smile
Нали  Wink И си мисля да го прикрепя или завържа към панделката, някой по-назад си беше пуснал поканите и бяха с етикетче прикрепени към панделката. Много красиво стоеше, а и освен това не искам да драскам и по самата покана, така изчистена добре ми стои  Girl_hide

Сега видях - хубавите покани на milenuity на 9-та стр. - виж колко добре седи с етикетче Wink
« Последна редакция: април 01, 2013, 15:38:02 от adi4ko » Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 01, 2013, 15:42:05 »

Нали  Wink И си мисля да го прикрепя или завържа към панделката, някой по-назад си беше пуснал поканите и бяха с етикетче прикрепени към панделката. Много красиво стоеше, а и освен това не искам да драскам и по самата покана, така изчистена добре ми стои  Girl_hide

Нашите покани са по този начин. Приших розичка с дълга дръжка към панделката и към самата дръжка закачих етикетчето с името, като след това вдигнах края на дръжката към самата розичка и се получи една елипса + етикетче.. ама и обяснение.. Довечера ще  снимам една покана и ще може да се види как изглежда smile Нашите са папирусчета.. забравих да кажа smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 01, 2013, 16:02:45 »

Сега видях - хубавите покани на milenuity на 9-та стр. - виж колко добре седи с етикетче Wink

Наистина много хубаво седи така, обаче при мен май ще се получи претрупано отпред, прекалено много елементи стават  nea
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 01, 2013, 16:07:45 »

И аз имам доста елементи - дантела, сатен, перла панделка..ама ще пробвам нещо и ще видя как ще стане  smile
Активен
lana
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #396 -: април 01, 2013, 23:22:41 »

Здравейте, момичета  smile
Нашите покани са готови и вече част от тях сме раздали  Bravo
Решихме да бъдат по-нестандартни и понеже много обичаме да пътуваме, масите ще бъдат кръстени на градове, в които сме ходили, а поканите са под формата на самолетни билети  yahoo



* IMG_02192.jpg (71.96 KB, 597x249 - видяно 331 пъти.)
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 02, 2013, 08:21:27 »

Лана, поканите са невероятно оригинални!  Bravo Много ми харесват smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 02, 2013, 09:13:18 »

lana, много интересни покани smile  Bravo

adi4ko, снощи в крайна сметка убедих милото, въпреки че ми беше малко трудно, да направим имената като етикетчета. Обаче ще ги сложим от вътрешната страна на поканата, закачени на бялата панделка.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 02, 2013, 09:25:39 »

Ето нагледно как изглеждат нашите покани:


* IMG_0085.JPG (41.96 KB, 500x375 - видяно 290 пъти.)
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 02, 2013, 09:26:05 »

И разгърната:


* DSCF9962.JPG (43.54 KB, 500x375 - видяно 269 пъти.)
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 02, 2013, 09:42:42 »

Аз съм потересена от това как може хората да не си вършат работата!
Моите покани си ги харесах по каталог, който ми предложи агенцията, която наех за украса.
Естествено, аз си измислих текстовете и ги пратих на агентката, като я помолих да ги огледа и да ги намести така, че текста да стои добре на поканата и да не е дребен.
Е, да, ама НЕ! Получавам ги аз, и едната от тези които трябваше да са "по-специални" не е погледната изобщо! Текста е толкова дребен, а има оставени свободни редове! Може да си представите колко съм бясна! Да не говорим, че ги връщахме веднъж, защото самите покани не бяха 'сглобени' въобще!
И това е агенция с препоръки и 'професионално' отношение!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 02, 2013, 09:57:15 »

Ели, това също е много хубава идея, моите обаче нямат отвътре сатенена лента, само отвън. Така че ще опитам някак отвън да ги прикрепя  girl_wink

Ани, много са сладки поканите  Girl_hide Браво  Bravo

Лили, това е страшно непрофесионално. Опитай да им ги върнеш пак и да им кажеш да си ги поправят, ако има начин разбира се..Ако не си заплатила вече за украсата, по-добре измисли друга фирма, в смисъл представяш ли си да ти объркат нещо с украсата...Стискам палци всичко да е наред все пак  good
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 02, 2013, 10:03:36 »

Lillly съчувствам ти ... връщай ги да ги правят наново, все пак плащаш за нещо хубаво  angry Аз затова предпочитам всичко да си направя сама, че ме е страх какво ще получа от агенциите.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #404 -: април 02, 2013, 10:13:10 »

Lilly неезнам коя ти е агенцията, но аз на никой не бих се доверила, аз бих поискала първо да видя готовата форма за печат, как точно е разположен текста и тн като пдф или уърд файл и чак тогава да давам ок за печат, че според мен в сватбените услуги има толкова пространство за грешки, особено пък що се отнася до различното разбиране и усещане за хубаво. Направо им ги връщай и искай да ти ги поправят, все пак им плащаш за това, а и доколкото разбрах и още ще им плащаш - за украсата.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines