Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:40:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празнична февруарска седмица 11 - 17.02.2013  (Прочетена 45833 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #165 -: февруари 15, 2013, 18:21:03 »

Гледам за Виетнам говорите. Моя най - добър приятел е половин виетнамец. Баща му е един страхотен човек със страхотно чувство за хумор / особено като говори с развален диалект /. Много съм слушала и за страната им и нямам търпение да я посетя. Уж си имам обещано гостуване ама да видим. Знам , че живота там е много лесен и със 100 $ се изхранва 5-членно семейство без никакъв проблем.
casky Имала си един чудесен празник.  Bravo
Муунче ако майсторите ти се опъват обади се  beating / между другото имам познати в тази сфера ако се нуждаеш от дадени услуги относно ремонта без проблем може да се обадиш ще помогнем за по - бързото нанасяне /
Свекърва не исках да ви развалям хубавите темички. Тук всички сте толкова позитивни и влюбени, а около мен се случва точно обратното. Не е болка за умиране - напротив както обичам да казвам " всяко зло за добро ". Може би не ми се иска да го повярвам и се надявам да е просто сън. С 2 думи разделих се с приятеля си след 4г. съжителство. Най - болезненото е , че няма конкретна причина. Чувствува си ги има, желанието...просто така се случи. Сега страха ми е свързан със новото. Търсене на нова квартира / мразя го този момент /, нови съквартиранти, нови навици.... всичко. Както казах не е нещо пагубно, просто ситуацията за мен стана малко по - сложна , отколкото би трябвало. Но аз не се предавам лесно, усмихната съм си и не показвам страха / а той е вътре в мен и се обажда /. Моля да ме извините не исках да пиша така отрицателни постове.  give_rose give_rose give_rose Но може би трябваше да го изрека, за да продължа смело напред.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #166 -: февруари 15, 2013, 20:00:50 »

Мунче  спокойно give_rose На мен ми е ясно, че не сте запознати с положението ми и всичко, което чувствам така, че няма за какво да се извиняваш give_rose

Свеъкрва с нея рокля бях blum Ами аз от сутринта се лакирах с тези цветова (не на петна, че както казах по принцип такива шарки не харесвам biggrin ), така че в последствие съвсем изчезна опцията за друга blum

Миши всичко ще се оправи give_rose Сама каза - всяко зло, за добро give_rose А относно отрицателните постове - аз мисля, че след като сме почти всеки ден "заедно" сме малко или много дружки, а приятелите не са само за хубаво, нали smile Имам една приказка по тоя повод много от отдавна - приятел не е този, които си пие ракията с теб, защото това всеки го може, а този които е до теб, когато имаш нужда...така че спокойно smile Важно е поне малко да те караме да се чувстваш по-добре и да гледаш напред smile Защото каквото и да се случва живота продължава и наистина след всяко лошо нещо, следва добро heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 15, 2013, 20:45:25 »

Мишеееее, няма да се притесняваш, всичко ще се нареди give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose Ще помагаме с каквото можем /имаме доста опит с търсенето и намирането на квартира, ако искаш, ще ударим едно рамо Wink а и нашата ще е свободна след някой друг месец /това шегичка// А пък кой знае, може да се съберете отново или ако не, скоро да срещнеш голямата си любов heart Знай, че не си сама, ще те подкрепяме yea
Приятна вечер от мен и страхотен уикенд ви пожелавам, сладурки!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 15, 2013, 21:27:47 »

Миши, сигурна ли си че това е за постоянно, щом няма причина, дайте си време, може пък да се оправят нещата, ако не- явно така е трябвало да стане; времето лекува иначе каквото и да ти кажа, едва ли ще помогне много - ако има нещо споделяй, аз също не обичам да пиша за лоши неща, но ... наистина хората трябва да са честни и да си казвам какво чувстват, да споделят, не само щастието... все пак всеки си има своите падания, болки, но и светли мигове.
Аз съм мн. изморена след работния ден, мисля да си лягам рано рано, утре пак съм дълга смяна.
не ми се пише ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 15, 2013, 21:30:39 »

Миши, много съжалявам че се чувстваш зле! Аз те разбирам отлично, имам преживяна такава раздяла след много дълга връзка. Взех решението трудно, но сега не съжалявам. Господ ме е насочил в правилната за мен  посока, въпреки че преживях ужасно много болезнени моменти. Всички ми казваха че съм луда да почвам от начало, но аз го направих и имаше смисъл! Желая ти при теб да е за добро, както бе при мен.heart

Еменце, много си сладка, като малка звездичка smile blum

На всички други желая лека вечер, днес имах много задачки и не можах да се включа за по-дълго. Wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 16, 2013, 00:03:53 »

Миши, няма да се плашиш,за всяко нещо си има причина и в повечето случаи е за добро, поне повечето примери около мен са такива. Аз също като Еми имах една такава доста накрая затормозяваща връзка, но...всичко приключи и съм благодарна , че се е случило така...имало е защо, за да срещна моята половинка. Сега въпросният човек е все още сам, все още се лута , а не е никак малък и му е време за доста неща, но...шанс. give_rose
Еми благодаря ти smile
Аз да си се оплача как не мога да заспя, защото ме боли адски много кръста, опашката, коленете,а и ръката ми изтръпна....живот ли е това кажете...пих Нош па да видим дали ще помогне....
Муунче с удоволствие бих поработила малко, вече месец и нещо не съм на работа и ...нещо не ми е комфортно седенето в къщи smile
Лека нощ на всички, стискайте палци да заспя и да се събудя без да ме боли кръста поне smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 16, 2013, 07:44:33 »

добро утро!!!


еме, дано днес не те боли нищо  give_rose
щях вчера да пиша, че вчера се е получило по складовете Ринолекса за който говорихме за носа  Wink
Аз днес закусвам овесени ядки, а кафето по-късно ще го пия  pardon
да ви кача нещо мое мн мн любимо  heart
Активен
intrans
Регистриран

Публикации: 0


« Отговор #172 -: февруари 16, 2013, 08:47:51 »

Благодаря за темичката! :)Напълно съм съгласна с твоето твърдение! *THUMBS*Разбира се,ще трябва да се похваля защото съм много щастлива! *YAHOO*14.02.13г беше невероятен ден за мен!НЕВЕРОЯТЕН! kezz :sunshine:Получих невероятен подарък от любимия ми!Даже два!И един от късмета! :bravo:Много обичам новите неща! *db*Първият подарък беше  biggrin Чистонова кола!!!!Другият пък беше една голяма,огромна разходка с големи пазарувания,А треатата беше най-смущаваща но весела-Ще имам блезначета момчета! yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 16, 2013, 09:45:34 »

Добро утро и от мен.
Ето едно дебело моржче, дето обеща да си покаже коремчето!


* 2013-02-15 19.45.252.jpg (58.9 KB, 336x448 - видяно 184 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #174 -: февруари 16, 2013, 10:06:25 »

intrans, как "цъфна" точно в седмичната тема с първа публикация? Wink. Честита ти чистонова кола и дълго пазаруване! Ние сме по- скромни, доволни сме на една роза или чаша вино. Виж за близнаците, по- възторжено честито! Не е лесно да си мъжка майка, но има и много положителни емоции good.
Миши heart, толкова си млада, гледай напред! Четири години е много време, но бързо се забравят. Идва пролет, а с нея и нова надежда. Няма лошо сега да си потъгуваш и поплачеш. Наистина ние сме заедно в добро и лошо и съвсем не сме винаги позитивни. Както виждаш, почти всички сме имали кризи с предишни или сегашни връзки и трудности с наши или на близки болести. Какво ли не ни идва на главата, важното е да отминава......
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #175 -: февруари 16, 2013, 10:10:31 »

punk_girl123, пу- пу - пу! Каква е тази сладурска топчица heart? Много си хубава и не виждам и грам излишен. Я да ти направи съпругът една прическа /нали той се беше включил за фотосесията/ и даже няма да се разбере, че си в положение.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #176 -: февруари 16, 2013, 10:50:17 »

Благодаря Ви много момичета за милите думи  cray  give_rose give_rose give_rose Ситуацията е много сложна и объркана , но пък така е било писано. Разбира се , че не е болка за умиране, но когато се разделяш заради такава " смешна " причина започваш да си блъскаш главата и да се чудиш как е възможно. Поне съм жива и здрава и дори сама ще се справя със ситуацията.
casky много странно, но те сънувах  blush Не знам от къде ми имаше номера, но ми се обади по телефона, а аз без да съм разговаряла до сега с теб те познах от първия път  crazy шантава работа .
Пънк страхотно коремче имаш. Не виждам да си качила някъде, освен на коремче пу - пу.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 16, 2013, 12:00:32 »

Ей страхотни коремчета тук показвате! Много сте фини и двете, никакви думи за китове и т.н не искам да чувам. smile
Миши, аз и нощеска те мислих, събудих се по едно време и ми стана едно странно и познато мъчно. Но знай и че това ще отмине! give_rose
2 снимки да ви покажа, които днес ми направиха впечатление:


И тъй като продължавам със сърцатата тема до края на седмицата:
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #178 -: февруари 16, 2013, 12:30:24 »

Добър ден дами give_rose

Пънки, и двете с Емето сте супер спортни мами give_rose И аз не виждам моржове crazy Даже бих казала, че повечето бременни искат да са като вас heart

Миши не знам с какво съм заслужила честта blum Дано поне не е било кошмар biggrin
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 16, 2013, 15:47:08 »

Тенк ю лейдис! Ама може да не се вижда, но аз си ги усещам килограмите!  smile Крепи ме, че след още някой друг месец и няма да ги има!
Еме така добре те разбирам за болката, ама ти нищо не помага. Аз само седя и си търпя /е и се оплаквам на мъжа ми/ cray
Миши колкото и да е дълга една връзка, това не е гаранция, че сте един за друг. Аз преди да се запозная с мъжа ми имах една поредица от връзки, точпо по две години всяка. А със него даже не разбрах как са минали две години. Така че просто е въпрос на време да намериш човека за теб.  good good
Еми като знам и ти каква си клечка, сигурно и ти ще си две сламки и коремче, като се решите! smile

Да се похваля, ние днес поръчахме кухнята. Е понеже ние ще си я сглабяме, та и да ви кажа цена това са само плоскостите, но си е е*ало майката/с извинение за израза/. То ако трябваше фирма да ни я прави сигурно над 4000лв щяха да искат!  angry
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines