Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:01:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празнична февруарска седмица 11 - 17.02.2013  (Прочетена 45834 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 12, 2013, 10:34:19 »

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Инловчето ме изпревари, но оставям поста непроменен
Инлов, как мина интервюто?
Хехе, Тони, "прозрях" мислите ти и веднага те черпя с кафе Wink

А къде са останалите?
На мен още ми е притеснено и умислено и някак не мога да се отпусна да говоря
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 12, 2013, 10:43:13 »

Здравейте, момичета и благодаря за кафенцето!
Днес при нас е слънчево и приятно времето, а аз не спирам да се прозявам pardon Все съм недоспала.
Да ви се оплача - когато октомври и ноември търсих работа като луда, от никъде не ми се обаждаха, а сега когато имам хубава работа, не спират да ми звънят за интервюта. През последните 2 седмици два пъти ми звъняха, и то все от престижни фирми angry Вие какво мислите - до сега ако съм отказала интервю на няколко фирми, в бъдеще ако ми се наложи, мислите ли че ще бъдат предубедени? Това често ме притеснява, защото Габрово е малък град, добрите фирми са малко и всички се познават. Тоест, страх ме е да не ми излезе някаква "лоша слава", че пускам CV-та наред, а после съм несериозна...
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 12, 2013, 10:50:24 »

Интервюто мина добре, то се оказа, че е предварително интервю, което за мен беше странно. nea Надявам се да се случат нещата. След около седмица ще разбера кога е официалното интервю, но имам добро усещане, дано не ме подведе  angry Общо взето сме трима кандидати, така че шанса ми е 33%  blum Чакам с нетърпение резултата дали позитивен или не, защото напрежението ме изтощава. Ще съм много щастлива ако изберат мен, защото това ще е голяма стъпка в професионален план.

Затова и не съм много активна напоследък, нямам ентусиазъм да пиша, но редовно ви чета  give_rose
В неделя направихме бургаската среща и беше много готино, това малко ме зареди с енергия.

Ивелка, това е закон на Мърфи  blum Задължително е когато си мислиш че си доволен, да ти се предлагат от съдбата неща, които да те "разклатят"  good Ами ако си пускала СВ-та без да смяташ да си сменяш работата наистина е доста странно и едва ли ще направи добро впечатление, но ако си ги пускала преди да си намериш, мисля че няма проблем - кой превари, той завари  Yes
Пожелавам прекрасен и усмихнат ден на всички! При нас пече страхотно слънце, така че дано и вашият ден да е слънчев!

Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 12, 2013, 10:58:31 »

Инлов, от сърце ти желая успех на следващото интервю и да наемат тебе! give_rose
Професионалната реализация е второто нещо, след любовта и брака, което те прави завършен, истински щастлив и пълноценен човек! Поне за мен е така smile
Разбира се, че не съм пускала CV-та след като ме наеха на тази работа (средата на декември), просто нещата тук се случват мнооого бавно и ако съм кандидатствала ноември, ми се обаждат февруари. А фирмата, която ми се обади днес, пази CVто ми от октомври, когато е "нямало подходяща позиция за мен, а сега се е намерила такава". smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 12, 2013, 11:09:27 »

Иве, в такъв случай няма какво да се притесняваш. В крайна сметка е нормално за 3 месеца да има развитие  girl_wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 12, 2013, 11:16:13 »

Добро утро и от мен.
Муунче аз пък съм от този тип хора, които като споделят какво ги мъчи и им минава! Но поне се поотпусни малко, пий един презкурин и да не ти пука.
Иве и аз винаги съм си задавала този въпрос, за отхвърлените интервюта. Даже съм го гледала от призмата "дали не бягам от късмета си така?". Но в крайна сметка и другия вариант, да сменяш работата като пчеличка, от цвете на цвете, не е по добър.
Ох аз днеска само гледам часовника и чакам да стане време за преглед! Дано всичко да е наред!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 12, 2013, 11:21:13 »

Аз след малко отивам на работа ,но да мина да се разпиша blum
Инлов пожелавам ти много успех good
Пънки, да пишеш после колко е пораснал бонбона.

Аз да си повторя въпроса особено към пловдивчанките- търся склад за паркет на ниски цени. Не търся високо качество, тъй като се надявам, че няма да живея цял живот в къщата на свекърите blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #22 -: февруари 12, 2013, 11:24:04 »

Добро утро дами smile

На работна вълна сте гледам и нас така ни е натиснал графика през седмицата, че си планирахме вечер за голямо пазаруване в четвъртък (ние си правим веднъж месечно едно такова) .... вместо разни там романтики smile Тази сутрин се сетих  girl_impossible  Girl_hide  каква дата е четвъртъкът! Я кажете вие как ще празнувате или изненадвате любимия?

Относно интервютата смятам, че всяко интервю е възможност. Отиваш, виждаш. Трупаш опит как да се държиш по време на интервю. Ако вземат, че те харесат и ти харесат условията, които предлагат  - супер smile Ако не, не си длъжен да приемаш при положение, че си имаш поносима работа!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 12, 2013, 11:25:42 »

Мариелка в Алати са много ниски цените на паркета. Имаше промоция за 7.70лв. Но за склад не мога да ти кажа. Но ако можеш да отделиш да към 10 лв. за квадрат Алати е твоето място.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 12, 2013, 11:31:46 »

Мариелка, склад за паркет трудно можеш да намериш в цялата страна. Баща ми се занимава от 20 години в тази сфера и ти го казвам от тази позиция. Майсторите на паркет имат връзки по фабриките за паркет и от там си го набавят ако имат поръчка. Съветвам те и ти така да направиш.
punk, за естествен паркет ли говориш???
киви, ние ще сме вкъщи, и смятам да приготвя суши. Не сме почитатели на празника / но винаги получавам цветя и подарък  blush/ и не правим нещо кой знае колко специално  give_rose
« Последна редакция: февруари 12, 2013, 11:34:53 от InLove_Girl » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 12, 2013, 11:38:39 »

Не за естествен...но аз като чуя за паркет и се сещам за ламинат. Може би защото е по-разпространен. Ако Мариелка иска естествен...и идея си нямам къде продават.
« Последна редакция: февруари 12, 2013, 11:42:17 от punk_girl123 » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 12, 2013, 11:40:02 »

Да, може и аз да не съм разбрала  blush
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 12, 2013, 11:48:26 »

А да за ламинат става въпрос biggrin аз си му викам паркет. Мерси за помощта give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #28 -: февруари 12, 2013, 11:48:57 »

И ние не го почитаме св. Валентин особено, то е като с празника на жената smile Един ден специална и после.... нищо!

Предпочитам всеки ден да съм специална smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: февруари 12, 2013, 11:54:49 »

Професионалната реализация е второто нещо, след любовта и брака, което те прави завършен, истински щастлив и пълноценен човек! Поне за мен е така smile

Хехехе, не бих ги подреждала по първо и второ  Wink, че има и едно трето, дето го обсъждахме миналата седмица. Би могло да спретнем една хубава седмична тема - Какво ме прави завършен, истински щастлив и пълноценен човек?, какво ще кажете?
ivelka , бизнес етикетът препоръчва да напишеш благодарствено писмо, че много си се надявала да работиш при тях и че държиш да чуеш техните условия. Без да споменаваш, че е минало време и не са се обадили в нужните срокове, показваш, че вече имаш сериозен ангажимент. Ако решат, че заслужава да се борят за теб, ще ти се обадят. в сегашното икономическо положение е малко съмнително да подходят така, но пък и ти не си си затворила вратата. Ако фирмите са престижни, както казваш, не виждам защо се притесняваш да отидеш на интервю. В най- лошия случай поне ще натрупаш опит за техния начин за подбор, както и ще си направиш лична преценка, дали наистина фирмата е толкова "престижна" и вътрешно.
Докато си напиша поста и Киви ме изпреварила със сходно мнение по въпроса за интервютата.  Wink, но няма да го трия.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines