Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:39:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празнична февруарска седмица 11 - 17.02.2013  (Прочетена 45835 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: февруари 11, 2013, 08:52:31 »

Добро утро, момичета!

копирам нещо от фб, което ми хареса
Всяка сутрин преди да тръгнете за работа, не забравяйте да сложите в едното си джобче по малко доброта, светлина, красота, нежност и една лъчезарна усмивка..И много топлина в мислите и сърцето си..
Топло кафе, топли думи, топлина в душата…Малко му трябва на човек, за да е щастлив в ден като днешния lol
Хората не винаги се нуждаят от съвет. Понякога им е нужна ръка, която подкрепя, ухо, което изслушва и сърце, което разбира...
Вярвайте в себе си, правете каквото трябва и всичко ще бъде както трябва:)
Прекрасен ден!


 give_rose give_rose give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 11, 2013, 09:19:08 »

Добро утро на всички! give_rose
Езра, благодаря ти за темата! Страхотно начало на тази "любовна" седмица! А и не мога да се сетя за по-подходящ от теб да сложи това начало! yea
Аз съм вече в офиса, минах през Лидл за топъл кроасан, че последните дни ми прилошава от глад сутрин  blush
Мисля, че е така, защото давах кръв преди седмица и още се възстановява организма ми smile
Езра, специален поздрав за теб с този котешки кадър smile (и аз имам много такива на компа)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 11, 2013, 11:00:34 »

добро утро, тъй като неприятната зима продължава, една мн приятна таблица за това кое е добре за нашата имунна система:
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 11, 2013, 12:16:01 »

Привет лейдис ... аз съм много щастлива, защото в неделя си накупих някалко нещица..а новичките неща винаги ми вдигат настроението  yahoo

Езра много ми харесва и кафенцето и думите под него...усещам, че тази седмица ни тръгва на хубаво  give_rose

Иве да си хапваш, че в това гадно време на организма му трябва енергия  give_rose

Еми картинката е много хубава ....жалко само, че аз съм от този тип злояди хора, дето плодове примерно много рядко хапвам /ако все пак сер. реша да изям някой плод то това ще е яббълка - другите не ги призвнавам нещо  tease/ иначе салатки обожавам и чакам да станат по-малко нитратни /ако е възможно/ зеленчуците по пазара и да почна да си ги похапвам  give_rose

Хубав ден от мен милички  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: февруари 11, 2013, 12:28:13 »

Привет в новата тема! Много хубави уводни думи си имаме give_rose
Ето и от мен един линк за здравословни храни през зимата, щото хем не съм мома англичанка, хем са си от нашия пазар Wink
http://www.hrani.bg/articles/view/9/292
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 11, 2013, 13:50:39 »

Добър ви ден и от мен smile
Хубави думи за начало на романтичната седмичка, благодаря ти Езра smile
Относно здравословно хранене, мисля, че съм най-босия човек в тази тема. Аз съм от тези хора май, които ядат и обичат всички вредно, особено т.нар Junk food, добре че забременях та я намалих, а и ми ставаше лошо от нея.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 11, 2013, 15:01:02 »

Ние днес започнахме семестъра, имахме лекция по химия, гледахме и снимки на водата с различна кристална структура взавис. от къде е
http://bobi.org/watermessage/

Приятно ми е че се видях с някои колеги, но пък и почват да ни товарят всеки ден с различни задачки. Навън е студено и мен не ми е до нищо, мисля да дремна...
Аз се опитвам да се храня здравословно, но не винаги ми се получава. Но поне има вредни храни, които пък изобщо не обичам  good
пънк, ще стискам палци да е мъж, нали искате момченце  give_rose
Тази седмица се надявам да бъде успешна и приятна  girl_wink да има хубави новини! Доста неща имам да свърша и доста резултати също очаквам  good
Качвам няколко снимки в албума от последното ни излизане  good smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 11, 2013, 15:17:49 »

Мерси Ерза! Утре сме на преглед, та се надявам всичко да се изясни  Wink Wink Wink
Ох това здравослоно ядене! АЗ се опитвам да хапвам максимално полезна храна. Дуга тема е колко това, което си мисля /или би трябвало да е/ е здравословно. Пък и мъжат ми хич не ме улеснява, постоянно тъпче снаксове, чипсове, шоколадчета. Е ми от желязо да си, все ще ти се прияде. Поне за момента съм с 10 кила отгора, което си е в нормата! Така ми липсва спортуването, понеже съм фен на силното физическо натоварване и сега нищо от това не мога да правя  sad sad
Цвете какво си купи? Взехте ли нещо бебешко?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 11, 2013, 15:41:11 »

Езраааа снимките са много готини... и ти си много сладичкааа сред животните  give_rose

Пънки взех си едно пролетно палтенце, че старото якe вече малко ме стяга и исках нещо по широко..и палтенцето е точно каквото исках, нагоре е леко вталено и от бюста надолу е широка кройка и има място да ми расте пупата...иначе и бебка намаза също...взехме и едно много сладко коплектче и мисля за сега повече покупки да не правим..чак към 7м.   smile

п.п. утре да пишеш вашия мъж, че е 100% макар, че аз си знаех, че ще имаме бебка..просто така го усещах /не че това усещане е винаги вярно...при мен можеби е просто случайност/  give_rose

Еме и аз съм от твоя клуб с Junk food-а .... но сега гледам да го ограничавам smile

Свекърва хубава статия..само да има и кой да се храни така /визирам себе си  blum/
« Последна редакция: февруари 11, 2013, 16:14:00 от cveta_d86 » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #9 -: февруари 11, 2013, 16:06:28 »

Здравейте мили дами и мадами. Минавам и аз да ви видя как сте.
Езра страхотно писание smile И аз разсъждавам така, но когато излезна все намирам някой крак , който ме спъва и падам. Но до момента не съм се отчаяла. В живота има възходи и падения все пак Wink
Цветенце честити покупки да си ги носиш със здраве.
Иве закуската трябва да е обилна, така че си похапвай добре преди работа. Всичко наред ли е при вас? Успокоихте ли се вече?
Еми хубава статия. Аз поне се опитвам да готвя здравословно, но за жалост времето, в което хапваме не е никак здравословно. И аз съм вече + 1кг та и отгоре. Това бездействие си оказва влияние вече.
Момичета знам, че въздействате много положително и успокоително / поне на мен /. Моля сега за едни силно стиснати палчета. Предстоят явно много промени в живота ми и колкото и на силна да се правя просто имам нужда от подкрепа.
Къде са останалите сладурки? Хайде идвайте да си лафим, то работа винаги ще има  girl_wink

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: февруари 11, 2013, 16:09:55 »

Миши , стискам палци и дано всички промени са за добро! good
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 11, 2013, 16:16:07 »

Миши имаш и нашите стиснати палчета...сигурна съм, че каквото и да ти предстои ще се справиш  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 11, 2013, 16:26:23 »

Миши, Good luck

Днес не съм се разписала тук, защото точно преди да започна и ми скършиха хатъра с грижи. И сега само мисля какво и как ще стане, та ми секна ентусиазма още в началото на седмицата ... И аз като Миши все се правя на голям борец и на много силна, а отвътре съм толкова крехка и ранима ugly
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #13 -: февруари 12, 2013, 10:23:34 »

Добро утро!  smile

Интересен разговор сте имали вчера за здравословното хранене. Много съм "ЗА" и се опитвам да спазвам някакъв режим, но... пред шоколад и сладко, волята ми отива на кино. Опитвам се да хапна плод и да не мисля за чийз кейк например, но... някак не се получава  Wink

Мислех да предложа кафе (аз още не съм пила за днес), но видях този сладък "предговор" към него  Wink



* 644004_10151331241528401_2033408625_n.jpg (48.33 KB, 480x400 - видяно 205 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 12, 2013, 10:32:26 »

Хайде тогава кафето от мен
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines