Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:31:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 108201 пъти)
 
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #255 -: април 04, 2013, 12:40:43 »

Аз да споделя резултатите на моите колеги и шефчето. Шефчето вече трети път е на тази диета, като първия път е свалил близо 25 кг. за три месеца, но тъй като обича да похапва МНОГО разбира се за следвашите три месеца си върнал 10 кг.  и реши пак да я повтори. И така вече за трети път преключва диетата. Обаче според него организъма е свикнал на този режим и третия опит не беше сполучлив и не е успял да свали качените килограми между втория и третия опит smile
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #256 -: април 11, 2013, 10:23:38 »

Нека и аз се включа. С мъжът ми я започнахме заедно от 01.04. доста сме мотивирани. Към момента съм -2кг., а той не иска да се премери. Каза, че в края на първият месец, за да види сериозен резултат  good Ще видим какво ще стане. Определено имам доста познати, които са спазвали режима и са имали завидни резултати накрая. Малко ме притеснява водният ден, но... има време до него. До тогава организмът ми вече напълно ще е свикнал с режима предполагам и ще е по-лесно. (Надявам се  Wink )
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #257 -: април 17, 2013, 06:35:22 »

Здравейтееее, радвам се да видя, че повечето от вас са свършили диетата вече, и аз отивам към финал  yahoo Остават ми 8 дена и край, след това мисля да опитам да запазя навиците на разделното хранене и най - важното хапването до 8 часа. Не съм писала скоро, защото все няма време от работа и домашни задължения, радвам се за вас, който каквото е постигнал  give_rose Здравейте и на новичките, браво на вас, за избора на диета, моя съвет е да бъдете стриктни и да не се отказвате, дори да не виждате особена промяна , тя ще дойде рано или късно. Да ви припомня, че аз нямам кантар и несе тегля, само след първият месец от диетата се теглих и ви се бях похвалила, че бях -10кг , от 65 смъкнах на 55. От тогава не сам се теглила, тази седмица се очертава да се изтегля, тъкмо към финала да видим какво е положението. Моята цел беше 50 кг., но доколкото усещам май съм е постигнала отдавна  blush Вече съм фиданка, поглеждам в огледалото и виждам друг човек, много се харесвам и започнах лека-полека да си сменям гардероба, защото всичко старо вече ми е като подарено  Bravo Даже сега скоро си купих една рокличка, с която сам супер мадама, направо както казах - не мога да се позная. Много съм доволна от диетата и най-вече от това, че ме научи да се храня правилно и разделно, вече доста мисля какво да пазарувам, вземам все що-годе полезни неща,  салатките и плодовете са задлжителни винаги. Чувствах се добре от началото на диетата до сега, сякаш ми е давала всичко, от което се нуждая, защото нямам нито 1 нарушение, не ми беше никаква трудност да я спазвам , не се изкушавах за нищо - някак си ми притъпи апетита. ira_milanova и аз като теб не можех без сладичко, но откакто см на диетата, не ми се и дояжда даже, много често заменям тестата и сладкото във въглехидратния със салатки  pardon ми, това ми се е ядяло и така biggrin Успех момичета, проявете воля, ако се колебаете дали да я започнете, не се чудете, а тези, които вече са я започнали - дръжте до края! Много съм доволна и не съжалявам, че бях на тази диета. Към края на седмицата ще ми е второто теглене и ще пиша как съм с килограмите, тъкмо към финалната права  Bravo Но сам убедена,че ще ме изненада кантара и то в положителна посока  girl_wink След последният воден, se izkarva oshte 1 cikyl , zavyrshvasht s plodov den i tam swyrshwa dietata . Plodoviqt e 91-vi den i posleden den, така пише, че е добре да се направи - da se zavyrshi s plod и след това край не го чакам с особено нетърпение тоя край, защото така или иначе ще се опитам да продалжа да се храня разделно, просто вече няма да следя по дни последователност и т.н. До скоро , момичета и успех, ще пиша пак за резултатите си  girl_wink  give_rose Izvinqvam se za latinicata, no klaviaturata mi neshto se razvali  huhhuh.gif
« Последна редакция: април 17, 2013, 06:41:38 от zUzinKa » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 17, 2013, 17:14:27 »

Да дам на който се интересува една идея за картофи на фурна с див чесън и магданоз. Обикновени печени картофи, просто са по-ароматни, а дивият чесън е подправката, защото го имаше в магазина и на мъжа ми много му хареса. Вече 3-то нещо с него готвя  blum. Количеството е за двама гладни - 6 прилични по размер картофа. Та, картофите се белят и режат на големи кубове, печете, както си ги печете във фурната, аз, лично, слагам повечко зехтин и по-малко вода при печенето, 10-тина минути преди да ги извадите добавяте нарязани 1/3 опаковка див чесън и половин връзка магданоз и разбърквате. За който не яде разделно - идеална гарнитура към нещо расло на кокал Wink.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #259 -: април 18, 2013, 16:38:11 »

Здравейте момичета!

Много ще съм благодарна, ако някой може да ми изясни нещо за диетата, което не можах да разбера. В зависимост от деня разбирам, че има определен брой часове между храненията. Това значи ли, че да речем в плодовия ден мога да ям плодове през 2 часа? Мисълта ми е какво може да се яде между основните яденета? Извинявам се, ако го пише някъде, но изчетох доста и не видях.  blush
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #260 -: април 18, 2013, 22:12:48 »

Да, в плодовият можеш да си хапваш плод на всеки 2 часа, но един вид, не се смесват

успех girl_wink
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 07, 2014, 17:21:19 »

Здравейте момичета  вчера започнах прословутата 90 дневна диета,записвам се да следя темичката с интерес!Пожелавам на всички включително и на мен успех и  да постигнем желания резултат  smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 09, 2014, 20:49:03 »

Момичета днес ми беше първият плодов ден ,малко съм гладничка  pardon но мисля след малко да лягам и да не мисля за храна smile Незнам как ще стигна до водния ден и как би минал  huhhuh.gif
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #263 -: юни 09, 2014, 21:03:48 »

хапвай си бадеми по 50 гр, аз също така на плодов ден хапвах и домати че ми писваше само от сладко.

Успех, аз така и не правих воден ден good
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 12, 2014, 21:09:30 »

утре пак съм на плодов ден и си мисля за малко кашу,но не обичам сурови ядки проблем ли е ядките да са печени  smile
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #265 -: август 21, 2014, 08:46:38 »

Скоро четох, че диетите не трябва да са повече от 3-4 дни. Ако са по-дълги, задължително трябва да ви наблюдава специалист.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #266 -: август 21, 2014, 08:54:06 »

90 дневната диета е по скоро режим от колкото диета, то си е направо разделно хранене така че няма нужда според мен да се наблюдава от лекар good

Иначе мъжа ми в момента е на тази диета заради подаграта и му действа невероятно, поддутия пръст спадна за една седмица, сега скоро ще прави и контрола на пикочната киселина но резултата е видим.
« Последна редакция: август 21, 2014, 08:55:38 от mariola85 » Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #267 -: август 25, 2014, 09:10:56 »

Мариола, здравей! smile Да, може би е ставало въпрос за диетите с гладуване и ограничаване на храната.  На всеки организъм всяка диета се отразява различно. Много добре е това, че мъжът ти се е почувствал добре, след този режим на хранене. good
Активен
kalconin
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #268 -: октомври 20, 2014, 12:08:50 »

Това е най-ефикасната диета, но и много тежка!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #269 -: октомври 20, 2014, 16:47:02 »

Тежка е, да. Честно да ти кажа, не я одобрявам тази диета, но всеки има право на избор. Аз например си имам моя диета (режим), но и не ям месо (вегетарианец съм).
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines