Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:09:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 108315 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 05, 2013, 22:16:40 »

Гладна, но жива smile Мисля си за пържолата утре.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #226 -: март 06, 2013, 09:46:57 »

ох милата Маги, съчувствам ти, на мен накрая на водният ми се привиждаха пържолки, а Тон викаше
-мина 12:00, официално е следващият ден, може ли да хапна нещо
Тон си каза че не му е било особено трудно, не е бил гладен, само където му се е дъвчело
 
просто идеята изглежда че не можеш да си хапнеш crazy
Успех Маги, Ели и да се похвалите след това

Аз не съм се мерила, след като започнахме да тренираме сме и по тежки, та не е стимулиращо да се теглим сега. Мисля на 12-тият ден, като привикне организма към натоварването и започне да сваля съответно
/ ако е започнал да сваля - навремето като ходих на фитнес, 2 месеца не бях свалила нищо а се потях като прасенце и след това се отказах, започнах работа и забременях/

Ние сме на ден 7-ми от вторият цикъл, Въглехидратен
снощи метнах палачинки, та това ще ни е обяда
за вечеря се чудя - имам във фризера Лучник, останал от предният път или да спретна зеленчукова пица
+ шоколадчето
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 06, 2013, 10:50:05 »

Мина и замина, добре съм оцелях smile Не съм се мерила кантар нямам, но се чувствам ужасно надута още от плодовия ден, мисля, че и предния път бях така.Другото лошо е че ми пада кръвното и взех парче шоколад, защото ми беше зле.Та не е бил чист воден ден.Днес съм на месо и от сега се чудя какво да обядвам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #228 -: март 06, 2013, 11:02:32 »

магито , на мен ананасът в плодовия преди водния ми видя сметката. Ти какви плодове яде?
Днес и аз съм на белтъчен. Понеже е сряда и по други съображения не ям животински продукти съм на риба. Рано- рано сутринта размирисах на хек с лимон и подправки в малко зехтин. Имам и два домата за салата. За вечеря ще оставя част от рибата.
Няма значение кога пия водата nea. Може и да ми е станало навик, но 3 пъти имам задължителни ставания. Ако след 4ч. заспя, добре. Иначе край със съня, което пък ме прави парцал за деня.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 08, 2013, 10:59:08 »

Здравейте,

днес се измерих след поредния плодов ден, и нещата са тръгнали, 64,4, за 5 дена 900 гр, доволна съм!
Менюто днес е свинско с праз и карначета със салата, разделени за 2 хранения. Хрупам ябълка в момента.

За последния захарен ден си правих баница с лук, праз и гъби и стана страшно вкусна, нямам търпение да дойде вдруги ден и да си хапна пак.

Общо взето това се случва с мен, сега тичам в банята, че съм след тренировка smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 08, 2013, 12:32:24 »

И аз мисля пак да я почна тая диета, миналия път като я съчетах със спорт и имаше ефект. Мисля от 18 март пак да почна, че имам изпит и на път немога да я спазвам много много.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 08, 2013, 12:44:10 »

Намерението ти е похвално, само един съвет, избери си някое число, с което по-лесно се смята. Щото се започва едно броене, 5-ти ден, 18-ти ден, 49-ти ден. Аз, като човек, който го мързи да записва, гледам да е кръгло число blush
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #232 -: март 08, 2013, 16:49:34 »

pebbles, мила я кажи как я правиш тази баничка, не ти ли става суха като е без заливка, газирана вода ли слагаш
аз за това на захарният ядем или пица, или лучник (правя тестото без мляко и яйца и освен лук слагам и зелен лук) или палачинки. Та да вземем да разнообразим малко

аз купих днес от Турския агнешка плешка с бутче, та ще се облажим другият белтъчен, за тази вечер вече бях изкарала риба треска да се размразява
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 08, 2013, 21:31:13 »

Баницата я направих с 400гр точени кори, не фини, по-вкусни са ми; 500гр гъби, 2-3 големи глави лук, още толкова праз, сол, чубрица, джоджен, зехтин. Задушавам праза и лука в зехтин, прибавям гъбите и когато са напълно сготвени посолявам и слагам подправките. Малко мазнина в тавата, слагам 1/3 от корите така, че да покрият и стените на тавата, слагам половината плънка, другата трета от корите вътре в тавата, останалата плънка, останалите кори и накрая краищата на долните кори ги загръщам отгоре. И накрая малко зехтинче. Така написано мазнината звучи много, но изобщо не стана мазно, просто на всяка от стъпките е било достатъчно малко. Другото, което направих е, след като я извадих от фурната веднага я напръсках с вода и я завих за 5-10 минути.

Лятото захарният ден ми беше любим, защото си правех една голяма доматена салата и я ядях с хляб, такова мога да ям всеки ден на всяко хранене. Сега е малко по-сложно с този ден.
« Последна редакция: март 08, 2013, 21:35:43 от pebbles » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #234 -: март 12, 2013, 09:53:00 »

щастлива съм danceg
кантара най сетне отчете в положителна посока след 12 дни. Вече се бях отчаяла и се ядосвах че започнах да спортувам.
Като казах спорт вече караме по 35мин и двамката, еее на Тон отчете още на 8-ят ден с 200грама по малко, а на мен цял 1,1кг горница ( смятам ориентировачно по водният ден, тогава се измерих 93,3)
не мислех че някога ще го изрека това:
преди издъхвах след 4 мин на степъра, а сега карам по 15мин, 20мин на кроса и се чувствам толкова заредена, че мога да изкарам още час на степъра, само стъпалата да не ме наболяваха.
Преди бях кльощава и не ми действаше така стимулиращо, даже се чудех как викат че се чувстват хората енергични след това, аз гледах как да легна и цял ден не ставах от умора.
За това и го ползвах спорта, за да се уморя и изхабя бликащата енергия.
Това го пиша защото мисля че резултатите сега се дължат на това, че просто се храня горе-доло здравословно, с много зеленчуци и много вода

Та комбинацията от спорт, много вода и рационално хранене му е майката

За книгата, еее струва ми се малко противоречива
-първо пишат няма значение какво количества хапваш, а по нататък вече има значение
-за плодовете, уж казват че не трябва да се смесват, а рецептите са пълни с плодови салати
-не трябва да смесваш въглехидрати с белтъчини, но видях рецепти във Въглехидратният с яйца.
Избрах някои рецепти да пробваме и разнообразим менюто, но болшенството ми се струват страшно безвкусни
Да си кажа честно, ако бях попаднала първо на книгата, то никога не бих започнала диетата, в нея нещата ги изкарват толкова екстремно или поне на мен така ми изглеждаше като четях.
Сега резултатите: 12 ден + спорт
Тон беше 96кг а сега е 94,9
аз бях 93,3 а сега съм 92,6

Приятен ден дами и много, много минусчета
Активен
petar232
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #235 -: март 15, 2013, 12:00:10 »

Много ефективна диета. Но и много тежка smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 18, 2013, 11:18:29 »

От днес и аз почвам диетата. Дайте предложения за третия ден /въглехидратен/ за другите съм го измислила, но този ми е най-труден за измисляне, а и крие най-голяма опасност от "злоупотреби"  smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #237 -: март 18, 2013, 11:54:50 »

ratatui , успех мила.
За въглехидратния си зависи от теб и колко кг имаш да свалиш. За съжаление сама трябва да си контролираш количествата.

Хапни за да се наядеш, за да не посягаш към храна извън часовете на хранене.
Аз за въглехидратния правя постни палачинки, постен лучник, пица с зеленчуци, мисля за този да направя Тиквена баница.
Уж казват да не се смесват белтъчини и въглехидрати, но в рецептите в книгата бликат с яйца, та ако нещо ти се прияде драстично, си хапни, не се ограничавай


и най важното, не се вманиачавай, за да не се разочароваш, всяко свалено килограмче или грамче е в кяр
както казват, капка по капка - вир става

Аз да кажа че Тон закръгли, вече има 10кг свалени, вече всички виждат, корема се е смалил драстично, като манекен е
аз още тъпча на 8-мото кг, кантара отчете само 300 грама надоло, но ми дойде МЦ, та може би за това, нали организма се запасява с вода
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 18, 2013, 11:58:44 »

Много благодаря!
А баница с праз може ли да си направя?
Аз имам доста за сваляне и се надявам с диета и спорт да успея поне 10кг. да смъкна. Лятото я пазих и докъто спазвах режима и всеки ден спорт бях много доволна /8кг./
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #239 -: март 18, 2013, 12:08:49 »

Може и с праз, аз заради лучника, не правя с праз, но следващият път ще го заменя.

Браво за хубавите резултати предният път, пожелавам ти още по хубави резултати сега

За свалянето си е до човек, вторият цикъл включихме спорт и запецнах аз вече 16 дни само с 1 кг, но вече не съжалявам. Знам че е за по добро.
минах бариерата на застояването и се надявам сега като започна да отчита спад, да започне по бързо да пада стрелката, ще видим, ако ли не, здраве да е, стягам дъто поне!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines