Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:41:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 108645 пъти)
 
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #210 -: март 03, 2013, 11:01:50 »

Момичета, никого не убеждавам как да спазва диетата. Цитирах това за хляба (за последен път пиша за него и нямах намерение пак да го споменавам), защото бях остро и грозно нападната, без да е проверено дали информацията ми е вярна! Допреди седмица и аз не бях сигурна, че филийката е режимна и според книгата задължителна. Написах го за да знаят и други, които за пръв път го чуват. Не съм казала никъде "от утре и вие да го правите така". Нападате само мен и то защото защитих мнението си (затова съм цитирала, да не помисли някой, че си измислям нови правила). И да, темата е да си даваме кураж, но и да обменяме опит и съвети. Ще ви оставя да си пишете спокойно, а аз яхам  witch и още веднъж ще помоля Гучи да се върне в темата. Аз няма да ви притеснявам повече за да не "напуснат и други форума", лек ден ви желая и много минуси до края на диетата! 
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #211 -: март 03, 2013, 11:33:26 »

Нужна ли е тази драма,
Цитат
Нападате само мен и то защото защитих мнението си
,
Цитат
Аз няма да ви притеснявам повече за да не "напуснат и други форума"

аз никого не обвинявам и нападам, даже не съм взимала отношение по въпроса

просто ми е банално парче хляб да се обсъжда вече седмица, Тон в началото също си хапваше хляб, дори за вечеря, така ме посъветваха тук в темата.
Като ти се хапва, хапни
разбирам че искаш да се защитиш, но нужно ли е да се разтяга толкова.
На мен дразги не ми идват стимулиращо, напротив

зузинка я се претегли да те видим как ще ни мотивираш. Вземи си увеличи порцийките, че щом приятелки те съветват да спреш значи има защо.
Съгласна съм че не е добре да я спираш предварително обаче, това си е режим на хранене, а не точно диета. Учиш се да се храниш правилно и така подпомагаш храносмилателната система.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #212 -: март 03, 2013, 17:53:06 »

 Здравейте, момичета  smile Виждам как скоро-скоро с хубавото време навън ще излезете като фини и стройни мацки  smile
 fibi, браво, че сте включили и упражнения  Bravo Така ще се получи още по-добре. Напълно съм съгласна с теб, че
това си е режим на хранене, а не точно диета. Учиш се да се храниш правилно и така подпомагаш храносмилателната система.
 smile
 При мен в началото имаше по-приятни и по-трудни дни. Сега всички започнаха да ми харесват точно, защото всеки е различен от предходния.
 В последния въглехидратен прегреших с "научна" цел  blush Понеже трябва да подготвя нещо за почерпка за 8-ми март за работата,  пробно направих един сладкиш и не можах да устоя на две парчета. Стори ми се страшно вкусно, но ще да е било, тъй като ограничавам много сладкото (идеята е да го спра напълно).
 За сметка на това плодовият мина без засечки, а днес и белтъчния - с голяма чаша портокалов фреш сутринта, пилешко и салата на обяд и пилешко със задушени зеленчуци на вечеря.
 Спрях да се тегля, за да не се демотивирам  smile Ще видим кога ще се изкуша за нещо такова  smile

 Dara88, би ли дала линк към книгата, за която пишеш? И на мен ми стана интересно как се описва по-подробно режима там. Благодаря!
« Последна редакция: март 03, 2013, 18:03:57 от michelle » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #213 -: март 03, 2013, 18:17:08 »

http://www.book.store.bg/search?srchstr=90+%E4%ED%E5%E2%ED%E0+%E4%E8%E5%F2%E0&sin=0&p=s
michelle, чудя се и аз дали да си я купя.....
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #214 -: март 03, 2013, 20:09:21 »

 svekarva, благодаря ти много  give_rose
 
 zUzinKa, резултатите ти са просто фантастични! Даже и да не се теглиш, от сега мога да предположа по размера дрехи колко е разликата в килограмите  smile 27-ми размер би означавал не повече от 50-53 килограма (грубо казано в зависимост от височината), а може и по-малко, ако си нисичка. Което ще рече, че за този един месец си свалила най-малко 10-12 килограма.
 Мога ли да те помоля да споделиш някои неща около това как спазваш диетата? Доколкото си спомням сега си във втория цикъл от 30 дни (преди около седмица ти беше първият 29-ти ден, нали). Ако въпросите ми са много лични, не се чувствай длъжна да отговаряш. Какъв е двигателният ти режим през деня? Спортуваш ли? Какви по размер са порциите, които приемаш. И накрая  blush - на колко години си? Благодаря ти за отговорите!
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #215 -: март 04, 2013, 08:39:41 »

Бързо включване от мен  girl_wink Момичета, днес вероятно ще се изтегля, защото ще си пътувам към родния град, да видя баща ми, а там има кантар biggrin С голямо вълнение ще стъпя на него, но ЩЕ СТЪПЯ, време е да разбера резултатите biggrin michelle , мила, ще ти напиша всичко подробно, въпреки, че не мисля, че съм пример за подражание поради малките ми хапвания и липсата на апетит през цялата диета  blush Само че, сега гоня рейс и се знам, че ако почна да пиша, ще се олея, както винаги, така че ще ти разкажа за мен като се прибера, утре, понеже там няма да имам достъп до интернет, а тъкмо ще зная и резултатите вече какви са  good Иначе днес ми е 39 ден - Бобов, какво ще ям в родния ми град е пълна мъгла biggrin На 24 години съм, висока съм 1.60 smile А сега се омитам, че ще изтърва рейса biggrin Хубав ден, момичета  give_rose
« Последна редакция: март 04, 2013, 08:47:18 от zUzinKa » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 04, 2013, 10:07:15 »

И този път оцелях след водния ден, даже мляко в чайчето не съм си сложила, много се гордея blum.

Вчера сутринта бях 65,3, тази сутрин - 63,8. Общият резултат не е зашеметяващ, като се вземе предвид, че тръгнах от 67-68кг и това ми е вторият воден ден, но аз видимо отслабвам и най-вече започва да се вижда доста хубава мускулатура и приличам на жена  yahoo

Днес смятам да ям свинска пържола и зелева салата на обяд и свинско с праз за вечеря, ако съпругът няма някакви други планове. Все си мисля, че гадостите, които слагат в свинското са по-малко от тези в пилешкото и затова предпочитам дебела, но с що-годе нормални хормони. Или поне аз така си мисля pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 04, 2013, 12:27:03 »

МОя воден ден предстои в сряда и от днес си мисля, как ще го изкарам.Обаче като гледам последните дни какво тъпкане беше с тия гостита и рожденни дни, все ми е на ума, че няма нищо страшно, а и ще урегулирам малко храната и корема smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 04, 2013, 14:23:38 »

Писала съм глупости утре ми е водния ден, но не мога да си редактирам.Нещо съм мислела за сряда явно.Днес съм на два банана, кафе и вода.Довечера мисля да направя една прясна салата да не съм съвсем без нищо.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 04, 2013, 18:25:22 »

Маги,тъкмо щях да ти пиша че си утре на вода ,нали заедно вървим,ама видях че си писала. Ще мине и утре аз не го мисля мин път го изкарах,даже и на др ден не бях гладна,то тия пусти кила не се махат бе. 6 си седят и толкова ,а вече 2/3 от диетата мина.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 05, 2013, 08:32:35 »

Ох Ели и аз това си мисля.По-голямата част от диетата мина, килата са се закотвили и няма мърдане.Наистина в ханш и кръст се свих, отделно правя йога и започнаха и някакви мускули да се оформят тук там  blum но искам и кантара да покаже нещо по-надолу.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #221 -: март 05, 2013, 08:45:25 »

Даааааа, не мърдат angry. Пише, че при някои жени се налага да прескачат протеиновия или въглехидратния ден за да имат успех - с две думи, на плодова диета  Wink. Поне да не ми се ядеше, ами то.....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 05, 2013, 08:51:38 »

АЙде въглехидратния да го прескоча и да го заместя с плодов пак?Ми то да караме на чайчета?!Ще го измисля, може последния месец така да го направя, че де факто аз качвам най-много от хляб и тестени и затова по принцип ям много рядко такива.
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #223 -: март 05, 2013, 14:10:11 »

Дами, нещо сте се демотивирали, значи тъкмо навреме се включвам, за да ви вкарам здрава мотивация biggrin Вчера се изтеглих, както обещах biggrin Леле, толкова се вълнувам още, че не знам biggrin biggrin biggrin Нали ви казах , че тръгнах от около 65, то какво около толкова си бях... Вчера ми беше 49-ти ден и кантара показа 55 килограма, закотвени здраво!  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo Е, какво ще кажете, не е ли пълна лудница, че за кажи речи месец, съм надолу с 10 килограма biggrin Чудооооооооооооо  blum Много съм щастливааааааа, както май ви бях споменала, че съм чела, че за моят ръст - 1.60, за да изглеждам добре, трябва да бъда 50-55 кг. и какво излиза, че вече съм го постигнала biggrin Но няма да я спирам, продължавам, с малко по-стабилни порции, че до сега не мога да се похваля с особено хапване  blush Дано успея да стигна до 50 кг. и ми стига толкова, клечка не искам да бъда... Е, какво ще кажете?  tease Не се отказвайте и се опитайте маалко по-стриктно да спазвате и с по-малко прегрешения, аз смело мога да кажа, че нямам нито едно за този период, може да ми се е дояждало нещо, ама трайкам си, като съм се хванала на хорото, ще го играя както трябва и до край  Wink Иначе, днес ми е въглехидратен, взела съм си пакет малки кроасанчета, това ще ми е и за обяд и за вечеря, пакета е от големите, да уточня, че да не ми се карате, че пак не ям biggrin Успех, надявам се да съм ви дала стимул  give_rose
« Последна редакция: март 05, 2013, 14:15:39 от zUzinKa » Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 05, 2013, 20:15:50 »

Браво,Zuzinka,имаш добър метаболизъм явно.Но ми се струва че ти ядеш доста малко като количество и това се отразява на свалянето на толкова мн килограми,но после....? Нали диетата е за разумно консумиране,ти ми се струва че си на минимума та даже и под него. Не я спирай диетата,просто увеличи яденето. А за днес-на мен ми се струва доста малко като храна,но може и да не съм права.
Маги ,как си днес в края на водният?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines