Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:14:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 108612 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 07, 2013, 14:03:25 »

Карол, ако задържаш течности диета не може да ти помогне.Има определени храни който помагат задържането на течности, по-солени и киселите например.Може да ги ограничиш.

Другия вариянт е хормонален проблем, щитовидната жлеза прави такива номера.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 07, 2013, 14:21:03 »

маги благодаря  винаги съм задържала но след раждането е ужасно.6те се опитам да спазвам диетата отивам да 4ета и да да се надъхам от вас
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #17 -: февруари 07, 2013, 20:37:28 »

Карол бих ти препоръчала билката гръмотрън. Миналото лято я пих и цял сезон краката ми не се подуха дори и в най-големите жеги. Той е за отводняване, при високо кръвно, при разширени вени, полезен е за бъбреците (заради тях го пих). Днес ми е белтъчен:
13.00ч. - 100гр. скумрия на скара, 120 гр. млечна салата + ръжен хляб, но няма да си казвам филийките, че ме е срам (Гучи заради теб исках да се постарая и да съм изрядна поне в този ден с хляба, т.е. да не го ям, ама явно съм си pig )
19.00ч. - кофичка кисело мляко + 100гр. зелева с майонеза.
Днес ме навести МЦ и разбрах защо ме гонеше такъв апетит, но от утре вече ще съм във форма и ще вляза в ритъм (надявам се). Между другото днес облякох блуза, която бях замразила от миналата зима, защото не ми отиваше на големия тумбак. Сега съм го поприбрала и ми стои значително по-добре, затова я извадих от нафталина. А задните ми части били "финни", според половинката, а той не е много по комплиментите.
« Последна редакция: февруари 07, 2013, 20:40:42 от Dara88 » Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #18 -: февруари 07, 2013, 23:00:55 »

Здравейте момичета! Много се радвам на ентусиазма на всички, аз като една бъдеща булка през лятото имам за задача да сваля 8 кг. Днес ми е 10-ти ден и мога да се похваля с минус 2 кг. Съчетавам диетата с много ходене пеша до работа и обратно + китайски зелен чай вечер. Проблема винаги ми е бил талията, която аз на практика нямам и корема, но гордо казвам, че за 10 дни съм го поприбрала. Успех на всички  smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 08, 2013, 08:25:02 »

Здравейте,
Днес се претеглих и за 4 дни резултата е -1,200, но аз имам много за сваляне, така че не е кой знае колко. Въпреки всичко се чувствам добре, защото щом съм свалила значи съм на прав път с режима  smile
Белтъчният ми ден днес:
З: ябълка
О: пилешко филе на скара със салата домати със сирене
В: ще ходим в свекървата, така че каквото приготви това  pardon

Успешен ден на всички  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: февруари 08, 2013, 09:06:10 »

Днес - варива
з. - 2 банана и чаша топла вода с лимон
о- ще направя картофите с пресни билки.
в - имам един буркан замразен стар фасул от миналия път
Салатите ще са китайско зеле с моркови, цвекло и целина.
Чудя се дали да не направя разместване на водния и плодовия ден по две причини: водният ми се пада в понеделник, имам тежък работен ден за наваксващи дейности, много по- спокойна ще съм, ако е в домашни условия в неделя; не ми се вижда здравословно, след целодневно гладуване, да скокна на белтъчен ден - по- добре е да е плодов поне. Какво мислите?
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 08, 2013, 09:14:41 »

Момичета, аз съм качила обратно 1,5 кг и ми я някак подут корема. Незнам защо така стана,имала съм малки прегрешения тези дни ,но не фрапантни. Може ли да е период на застой?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 08, 2013, 09:22:17 »

Свекърва, дните не могат да се разместват.Спокойно няма да нападнеш храната като хала, след водния.

Ели и аз съм с подут корем, за килата както всички знаете не съм мръднала.Но при мен трябва да идва цикъл, та преди и в първите му дни аз винаги задържам течности, да не би и ти да си така?
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 08, 2013, 09:37:59 »

Не, Маги има доста време до тогава,може би съм хапнала повече тези дни знам ли,ще трябва да се стягат редиците.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: февруари 08, 2013, 09:59:36 »

магито, не се притеснявам, че ще нападна храната. Разглеждам логиката на здравословното гладуване - 1:2 /един ден гладуване, два захранване/. Странно ми се вижда захранване да започне с протеини. Между другото, от кого е измислена диетата? В първите години се разпространяваше като диетата на Бед Кет, но коя е тя, какви източници е ползвала? Може да има обяснение защо е точно такъв реда на дните, това искам да науча.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #25 -: февруари 08, 2013, 10:16:20 »

и ние сме на бобов и никаква идея

на обяд сме при свекървата, тя не харесва ориз, така че и ние като тукашната ни свекърва ще сме на картофи с пресни билки

за вечеря суши с авокадо и краставица

добре дошли на новите дами
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #26 -: февруари 08, 2013, 10:44:36 »

Свекърва, доколкото помня, диетата е измислена от две чехкини и са издали книга, която можеш да си поръчаш по интернет. А ако се притесняваш за деня след водния, можеш да закусиш плод, а на обяд да хапнеш салатка с малко сиренце. Не е казано месо да ядеш. Аз лично предния път като спазвах диетата, нямах проблем с белтъчния след това. То пък и само един ден си на вода, а не три например. Днес апетитът ми е наред и трябва да изкарам деня режимно, без преяждане и ровене в хладилника.
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #27 -: февруари 08, 2013, 14:25:26 »

Здравейте, днес ми е 15-ти ден - Въглехидратен
з: пропуснах я, защото не почувствах глад и направо забравих да ям  blush
о: ще бъде към 15 часа и ще са спагетки
в. ще бъде към 18:30, 19 часа - отново спагетки + лентичката шоколад  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 08, 2013, 14:31:19 »

Плодов ден.

З: кафе и ябълка
О: зелева салата
В: фреш от грейфрут
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #29 -: февруари 08, 2013, 20:48:52 »

Да се похваля - днес 2.5 л. вода съм изпила, голямо постижение е за мен  girl_impossible  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines