Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:49:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 108872 пъти)
 
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #30 -: февруари 08, 2013, 22:07:18 »

добър вечер дами,
с огромно съжаление ще ви съобща че Ви напускам в борбата с килограмчетата.
Не мога да смогна, бебе, Тон, храна да мисля ли, да готвя ли. Все бързам, часовете на хранене и готвене се преплитат с това на бебка, а и на нея трябва да сготвя и нахраня, тя си иска все повече внимание, а не мога да се раздвоя.
На обяд му стана криво, защото закъснявахме за майка му с цял час, храната не беше готова, Изабел трябваше да нахраня и ми дойде на нагорнище.
Не мога, раменете ме болят, врата, имам нужда да си почина, а не да мисля кое е по диета и кое не е.
Страшно съм разочарована, защото тези 10дни все едно ги хвърлям на вятъра, но няма как

успех на всички
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #31 -: февруари 09, 2013, 10:42:15 »

Привет от мен! Днес кантарчето отново беше благосклонно към мен -500гр. Много се изненадах, защото предните два дни прегреших (то и затова не писах какво съм яла, че ме е срам), но и срашно много се зарадвах. Тъкмо си мислех "като нямам достатъчно воля, защо изобщо се захващам", но навреме се качих на кантара. Утре ми е плодов, а в понеделник воден. Добре, че съм на работа, та по-лесно да се справя. Фиби, сигурно ти е много трудно, но всеки има моменти, в които му се струва, че "изпушва". Аз си купувам готвено от магазина за мен, в зависимост от дните, а за домашните готвя, каквото им се яде. Вчера например си купих картофена салата, а на челядта пържих кюфтенца. (след картофите хапнах шоколадово десертче и не защото ми се ядеше, а защото съм стръвна). Ох, отплеснах се за мен... Фиби, почини си два дни, успокой нервната система и опитай пак! Не е моя работа, но половинката не се ли включва да помага, все пак готвиш и за него, нали и той е на диета?
« Последна редакция: февруари 09, 2013, 10:43:57 от Dara88 » Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 09, 2013, 10:44:46 »

Fibi, не се притеснявай,след всичко това което изброи на никои не би му било до диета. Нека нещата се поуспокоят малко и ще имашна ново нагласата да я почнеш. !0 дена не са загуба,ти каза че не си пазила диета досега,ето че видя че тази не е толкова строга,така че ще успееш да я започнеш пак.
Момичета дайте някаква рецепта с топено сирене,може с месце или друго( спаначеното руло на Gucci,срещна отпор от страна на мъжото и търся нещо друго)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: февруари 09, 2013, 10:52:20 »

Фибс, не се притеснявай, нека Изабел стане поне на годинка. Много килца ще се стопят сами, без да правиш нищо специално.  heart
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 09, 2013, 10:59:39 »

Фиби мило силно гуш.Кат омине време ще се пробваш пак.
ellimink -пилешки късчета с топено сирене,,пиле с броколи и сирена,пълнени пилешки рулца с кашкавалено руло.свинско месо с лук и гъби,свинско с лук и домати,свинско/пилешко с кисело/прясно зеле,свинско с тиквички и гъби,кюфтета по гръцки.Ох има още много неща които мога да изброя.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #35 -: февруари 09, 2013, 12:28:23 »

ellimink , ето една рецепта от мен: в йенски съд слагам нарязани късчета месо (свинско, пилешко или и двата вида, може да добавиш и дробчета), не ги обработвам предварително. Върху тях слагам нарязани гъби, замразени зеленчуци, топено и обикновено сирене, настъргвам кашкавал. Понякога слагам и заквасена сметана. Заливам с една чаша червено вино, много малко мазнина, подправям и пека за 1 час.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 09, 2013, 16:52:26 »

Фиби, мисля че гледайки диетата сама можеш да прецениш какво да намалите като храна и какво да вкарате ново, за да можете с малко усилия да подобрите храненето си и от там килограми.

Аз вчера прегреших, но днес съм стриктна.На белтъчини съм.

З: Кафе и банан
О: яйце на око Wink
В: Печени свински късчета
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #37 -: февруари 10, 2013, 00:15:08 »

нямах куража да се откажа,
продължаваме с две прегрешения,
снощи филе Елена
днес на обяд пилешко с филаделфия и бекон и бъркани яйца
иначе днес трябваше да сме на въглехидрати
ядохме постни палачинки за вечеря

трябваше да избирам между Макдоналдс или КФС   
като си помислих че толкова се старах през тези 10 дни и с един бургер да разваля всичко, не си заслужава, особено Тон като обяви днес че е свалил още 1 килце и е под 100кг. Реших и аз да се претегля, не съм качила нищо за моя радост, но и не вярвам да сваля след тези прегрешения.

Вечерта бяхме изрядни спрямо храната, ама вечеряхме в 21:00

Dara, аз нямам от къде да купя готова храна, трябва сама да си сготвя.
Тон може да готви единствено по рецепта, а аз докато му обясня и сама ще си го направя. Иначе мерак има.
Маги и аз така си мислех като обявих че се отказвам и наистина нямах намерение да почвам пак, ама само като спомена Тон думичките "fast food"  и ми се обърна нещо, веднага събух обувките и се хванах да правя микса за палачинките, а Тон хранеше Изабел.

та пълен напред дами, да оформим хубави баджаци и малки дупета yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: февруари 10, 2013, 09:25:42 »

Фибс, хубавото дупе не е малко дупе  Wink.
И аз вчера ядох готова пица. По- добре готова, отколкото да прегладнявам....Ами като се мотахме 4 часа в МОЛ-а непредвидено, така става. Беше вегитарианска пица, но пак беше с яйце и кашкавал. Ама много голям светец и Богу не е угоден  Wink
Днес съм на плодове, утре на вода  angry, няма да променям дните. Между другото, пия си Калмацина и вит Д-то, малко калций приемаме с диетата. Аз имам 2 см. още свалени от талията. За съжаление, вече взеха да ми се показват бръчките по лицето - отиде ми изпънатата кожичка от подкожна мазнина. Ама нали казват "или лицето, или дупето". При мен се налага да е жертва лицето, много почнаха да ми тежат килцата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 10, 2013, 11:46:20 »

Фиби, радвам се че не си се отказала, особенно като виждаш резултата.Бързата храна е най-вредната, всички знаем колко много вреди на организма.Много се радвам, че сте намери сили и баланс двамата.

Аз днес въобще няма да съм по диетата, майка има РД и сме на гости, така че няма как да ям варива, а другите да ядат месо и торта Wink
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #40 -: февруари 10, 2013, 11:58:30 »

Фиби, радвам се,че не се отказа. Както казах, всеки има гадни моменти. Аз например имах адски апетит (оказа се заради МЦ) и по едно време си казах "защо се захващам, като не я спазвам стриктно" и мислех да се откажа. Добре, че кантара ме зарадва, настроението ми се повдигна и си казах "Никакво отказване"! Така че, смело напред. Ти и без това трябва да готвиш и дали ще е по диетата или не, е все едно. Плюс за теб е, че и двамата сте на диета, т.е. готвиш боб или ориз за варивата и ядете двамата. Аз трябва да готвя на другите отделно (те например си обичат месо с картофи, а за мен подобна комбинация е немислима) затова си купувам готвено от близкия магазин и то порция само за мен. Смело напред Фиби и дори това, че сваляш по-бавно от Тон да не те демотивира. И ти ще започнеш, но малко по-късно, всеки организъм е различен.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #41 -: февруари 10, 2013, 13:54:55 »

 Ето ме и мен в тази темичка smile Нямате си и идея колко мотивиращо действате! И аз се реших да опитам тази диета, макар че го приемам по-скоро като хранителен режим  smile
 За моя изненада се оказа, че наистина, когато закусвам само плодове и до 12 часа не приемам нищо освен тях и течности, действително се чувствам по-добре.
 Засега съм едва на 5-ти ден  blush Единствената промяна е, че коремът ми се прибра, т.е. не се подува. Отдавам го на това, че си наложих строги граници в часовете за хранене, както и на това, че задължително се храня по три пъти дневно (преди беше много нерегулярно, а понякога направо си гладувах). Със сигурност влияе и несмесването на храните от различните дни.
 Разлика във вида и килограмите, естествено няма засега  blush Обаче съм убедена, че ако не друго, ще си сложа основите на по-правилен режим на хранене.
 Другото, което ме изненада, беше, че най-тежък ми е въглехидратния ден  sad Може би, защото съм си наложила въобще да не ям сладки неща, а пък тестените не са ми особено любими. Признавам, че се чувствах много гладна  sad
 Не знам дали ще мога да съм от полза с рецепти, но ако имам добро попадение с удоволствие ще споделя  smile
 
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 10, 2013, 18:32:13 »

Момичета,ето една рецепта от мен.Доста е сполучлива.
Аз тези дни съм в някво прегрешение и то най-вечече снощи излизах с приятелки и пих твърд алкохол,ама... Върнала съм обратно 1,5 кг от свалените и от тук ставам стриктна,да не стане накрая че всичко е назалудо. Ходя на фитнес от мин седмица ,ще гледам да е по 2 пъти,но последният път ме позаболя малко раната от секциото. Дано не съм направила беля.
http://www.1001recepti.com/recipe/?recipe_id=1500-pileshki-gurdi-na-furna-s-domaten-sos-i-sirenca&ref=facebook#axzz2KVsYssoT
Дайте идея за някакъв крем които стяга и не е мн калоричен,че съм решила да изненадам нашият татко за Свети Валентин с торта. Torte
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #43 -: февруари 10, 2013, 22:19:10 »

Приключих плодовия за днес. Утре ми е тежък ден - воден, стискайте палци. Елиминк и половинката ли ще тормозиш с нискокалорични ..... торти. Малко ми е несъвместимо нискокалорично и торта. Празник е, хапнете си от сърце и не му мисли толкова. За теб едно парче, за него колкото му душа иска. Лека вечер от мен!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 11, 2013, 08:14:32 »

Мишел, добре дошла smile Наистина това си е хранителен режим за мен не е диета.

Аз вчера прегреших, но днес съм на въглехидрати, а утре плодов ден smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines