Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 07:11:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 108194 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 19, 2013, 15:25:31 »

Рататуй, не се отчайвай, че имаш много да сваляш! Аз през бременността качих неимоверно много предвид теглото, което до тогава съм поддържала - стигнах 85 и толкова ни изписаха от болницата  NO Обаче със спорт и хранителен режим свалих твърдо 13 кг (но бавно и плавно, за около 7-8 месеца). 90-дневната я почнах началото на януари, за да досваля останалите килограми и вече съм минус 21 кг, тоест 64. Остава ми още килце до първата ми поставена цел, и още 3, дай боже, до 60-те килограма, които бих искала да бъда. Та, исках да те стимулирам, че можеш! good
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #241 -: март 19, 2013, 15:39:23 »

Всеки може, стига да има воля, не е трудно, ама и моята воля се изчерпва, одеве нападнах чипса а сме на плодов днес, добре че успях да се спра преди да видя дъното.

Да си кажа честно ми омръзна вече,
да се чудя какво да готвя,
да готвя вечер за да може Тон да има за ядене, а дали ще става за ядене ако е студено.
Кантара хич не ме стимулира и ми е още по тъпо.
Нямам воля вече, за малко щях да тегля една майна и да изкарам кремверши от фризера.

Сънрей, ако не нея, то поне мен стимулираш
а къде изчезнаха всички диетуващи, покриха се, свършиха ли режима?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #242 -: март 19, 2013, 15:51:46 »

О, тук съм, чакам си втория воден ден. Ще сменям кантара- стрелката не мърда. Като съм закиснала на тези -6 и няма мърдане. Явно трябва да намаля порциите драстично. Сега много пътувам и пиенето на вода /съответно изпускането и/ ми са голям проблем. Коремът ми пак се бунтува от многото целулоза, но пък гладна ли да стоя......Толкова съм гладна, че ме е страх да седна на тревата, да не вземе д- то ми да я изпасе Wink. Съответно съм в лошо настроение.....
Активен
achi_mm
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #243 -: март 19, 2013, 18:56:04 »

Мале тоя водния ден е ужасен!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #244 -: март 20, 2013, 13:42:54 »

 Хей момичета, няма да се отказвате, че  beating Толкова добри резултати имате! Прави сте, че никак не е лесно да се пренасочи организма към нов режим на хранене. Ала за мен тази диета ни учи как да се ориентираме към редовен и правилен режим. Дори може да се нарече частично и промяна в начина на живот към по-добро.
 Поне при мен е така  smile Откакто я започнах, се интересувам по-активно от начина на комбиниране на храните, от подбиране на по-здравословни продукти и рецепти.
 И...трябва да призная нещо. Наложи ми се да прекъсна диетата за 10 дни, поради здравословни причини и едно пътуване (можете да ми се карате много, заслужавам  blum ) Не качих свалените килограми  smile И което е по-хубавото, установих, че съм запазила и навика за правилно хранене. След паузата я продължавам и вярвам, че дори да нямам много свалени килограми (впрочем, теглила съм се 3-4 пъти от началото на диетата досега и не почти не поглеждам кантарчето), след 90-дневната диета ще живея по-добре и ще съм по-здрава.
 Така че, не се отчайвайте, а продължавайте напред и съм сигурна, че накрая ще сте много, много доволни от себе си  Wink
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 20, 2013, 22:34:28 »

И аз съм тук,но не ми остава никакво време да пиша. За мерки незнам колко съм свалила,но стягащите гащи които в края на декември месец закопчавах на първото копче,вече се закопчават на последното и са ми широки. Свалила съм 8кг общо от началото,сега съм 63 кг,е целта беше 60,но ми остават 2 седмици от диетата и едва ли ще я стигна.Но мисля след като я спра да не се нахвърля на всички боклуци по пазара и да продължа с леко захранване ,а след това може и с друга диета или вега тест,за да не ми отслабне организма от диета на диета. Желаните от мен кг са 57-58,за да бъда отново във форма и да ми се прибере напълно корема.( но за това си трябват коремни преси и нищо друго). Общо взето съм много доволна от диетата и мисля да я повторя след 3 месеца,но Fibi аз не се затормозявам толкова какво да готвя и ям,повтарям някои яденета,по простички ги правя( аз не съм голяма готвачка и не го мисля много много,че така ще се затормозя,даже покрай диетата се научих да готвя някои неща и съм горда със себе си.) Не се отказвай,ти даже имаш и фитнес вкъщи,още по-голямо удобство.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 26, 2013, 22:24:18 »

Аз все още си диетувам smile
На финалната права си чакам последния воден ден на 1-ви април. Ще видим кой кого ще излъже Wink.
Та, в това трепетно очакване си спретнах баница с кисело зеле, по случай, че взехме доста зелки от баща ми миналата седмица. Отново много ми хареса и проблемът ми е, че вече е късно и не мога да изям още от нея Torte. Пак ще чака 4 дена, но ще има за какво да си мечтая.

Не съм се теглила поне от 12 дена и не знам какво е положението, но в други ден, след плодовия, ще проверя.

За омръзването - не ми омръзва, защото ако не спазвам някакви сериозни ограничения (систематични, не просто да си мисля, че не ям) пълнея. Ако не е това ще е постене или протеиновата диета. Та, имам стаж в такъв тип ограничения, но от тази диета най-не ме е страх, защото ям всичко, включително и всякакви мазнини, които са си мнооого важни, въпреки мнението на Cosmo.
На приключващите, като мен, да кажа, че е много важно да се продължи режима, като се разделят храните на хранене, не на дни. Редуването не е важно, закуската е плод, вечеря се рано, спазват се интервалите между храненията. И така още 3 месеца. Първият път качих около 1 кг, което го смятам за пренебрежимо, като се има предвид, че беше зимата и включваше празниците. Сега може даже да сваля още нещо, както обещават официално.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 02, 2013, 21:28:49 »

Пак съм аз pardon
След водния ден съм 63 кг, което значи към 5 кг за трите месеца свалени. Звучи малко, но съм доволна, а съм убедена, че качвам мускули и затова резултатът в килограми не е толкова впечатляващ. Вчера си легнах съвсем рано, да скъся деня без ядене, и бях супер доволна, че и тази диета я свърших (имам още 2 дена, но тях даже не ги броя). Не че ще стана изведнъж слаба, само защото е свършила диетата, но си е още една победа.
Кураж и не се отказвайте, безплатен обяд няма и всяка облечена къса пола и тясна рокля искат своите жертви Wink
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #248 -: април 03, 2013, 11:38:34 »

ние изкарахме вторият воден без проблеми на 28-ми май беше, но кантара не ми показа нищо особено, даже бях с 400 грама по тежка.
Писна ми и вчера теглихме чертата.
Не съжалявам че не продължавам с диетата 3-тият месец, Тон ме подкрепи този път.
ще продължим със спорта, водата, плодчето сутрин, просто базиса на режима и някой ден не пречи да сме само на плодчета или зеленчуци.
Няма да се оправдавам с умора и т.н., всеки с бебе знае как е

За тези 2 месеца режим Тон свали 11кг
а аз 8кг

Ели и аз повтарям и потретвам храната (не правя нищо завъртяно, макар че обичам много да готвя), даже редовно ги върта, но просто лягам като пребита вечер, едва заспивам и ако малката не спи то аз съм като сумнамбул, на следващия ден незнам къде се намирам. От тук няма къде да купя готова салатка или т.н. Всичко сама си правя и готвя.

 :offtopic:Трябва да се упражнявам за тортите, а с диетата не мога да опитвам, последната торта за Великден не ми се получи, вкуса беше хубав, но не е това което исках.
Реших какъв да е модела на тортата на Изабел и ще е доста трудна изработка, трябва да започна да се упражнявам, а не да си хабя времето да мисля какво да готвя.

pebbles  Bravo give_rose
« Последна редакция: април 03, 2013, 11:47:48 от fibi » Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #249 -: април 03, 2013, 11:50:01 »

И аз да се включа. Не че имам да свалям много килограми, само 2-3 кг които ги качих тази зима както и всяка друга. Тъй като колегите ми от работа всичките са на тази диета на мен ми допадна идеята и аз да се включа да не ги дразня на обяд. И така вече 3 дни съм на диета, утре ми предстои ден на плодове. Не ме претиснява режима, обаче обичам да похапвам сладичко  cray Има ли някой като мен и как се справяте с това ?
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 03, 2013, 12:22:04 »

Момичета ,аз на финала. Днес ми е последният воден ден и после с леко захранване. Много съм доволна от диетата,а аз не съм човек които може да спазва режим,не ме затормози изкарах си я цялата ,мисля да я повторя след 3 месеца. Цялостният резултат е 9кг за 3 месеца.,до желаното от мен тегло,което бях няколко години преди да забременея остават 5 кг. Мисля,че са препобирими,очаква ни прохождане,лято,по-лека храна и надявам се да намирам повече време за спорт.
Магито,как е при теб,изгуби се - предполагам,че и на теб ти е последен ден днес. Какъв е резултата при теб и доволна ли си от него?
Успех на всички момичета които все още правят диетата или са решили да я почнат.
 ira_milanova ,аз много обичам сладко,но след първата седмица се свиква -да не ядеш всеки ден,а само в позволеният.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #251 -: април 03, 2013, 13:31:18 »

Здравейте момичета и ние правим тази диета от 30 дни! Да бъда по-точна, аз съм солидарна с милото, който имаше нужда да свали 8-9 кг, заради кръвното и тн. Аз лично само вечерята спазвам с него вечер за да не го дразня, така че не мога да говоря за остлабване, при мен няма и какво толкова да отслабва, но при него за 30 дена днес направи 9 свалени килограма, аз съм изумена или той има супер метаболизъм или тази диета е наистина страшна, като се има в предвид че водните дни не е правил и уикендите се разваля диетата, защото сме винаги някъде навън с приятели, хапване пийване, вечери, брънчове и т.н.
Мисля че диетата наситина е супер и прави чудеса, тъй като изобщо не е необходимо човек да гладува, напротив храни се доста здравословно и заедно с това отслабва!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #252 -: април 03, 2013, 13:41:09 »

Мрявка, сигурно бая си е хапвал преди, резултатът му е изумителен при това неспазване в почивните дни Wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #253 -: април 03, 2013, 13:51:15 »

Да това се питах и аз и съм се замисляла мнгоо пъти, но всъщност разликата не е чак толкова фрапантна, просто не пиеше изобщо вода например, сега най-накрая успях да го накрам да пие по повече от два литра вода на ден, другото е че ние си пийваме и двамата особено вечер вино по една две чаши, от четвъртък се почваше винаги с афтъруърк партита и пак повече алкохол, а от 30 дни заради диетата, това се случва смао в събота са партитата. И накрая според мен нещото, което мнгоо му се отразява е НЕяденето на шоколад. Той е шокоман и яде постоянно, няма спиране, не съм виждала човек ядящ толкова огромни количества шоколад. Иначе останалото хранене, при нас е подобно, храним се доста здравослно с много зеленчуци и плодове и без никакво пържено, тестено (стомаха ми не понася добре тези неща), джнъкфоод напълно липсва от хранителния ни план по принцип. Аз отдавам успехите му най-вече на почти липсата на алкохол и шоколад.

А да и спортуването сме го засилили, и чакаме да се стопли и ще го засилим съвсем, аз си бягам 10км 3 до 4 пъти в седмицата, но на него му е студено да бяга при -2 :-)
И също кръвното му се нормализира, за което не мога да спра да се радвам!!!!!
« Последна редакция: април 03, 2013, 13:56:28 от Мрявка » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 04, 2013, 10:55:41 »

Мъжът на Мрявка е още едно доказателство колко е несправедлив светът  blum.

Имам предвид, че при мъжете тези работи са безсрамно лесни. Аз наистина си мисля, че основното при такъв тип диети, при които си ядеш колкото искаш е спирането на похапванията, които никой не си брои. А това с кръвното е страхотен ефект, поздравявам ви и двамата!

Фиби, това с диетите е за слабохарактерни и недисциплинирани хора като мен. По-добрата част от човечеството (имаме си жив пример тук, Мрявка) се храни здравословно постоянно и тича по 10 километра 4 пъти в седмицата, без някога да са ставали дебели или нещо друго да ги е принудило. Имам предвид, че ако продължите да се храните сравнително рационално и да се движите, но без да ви създава толкова неудобства покрай малкото човече, ще си имате пак резултати, а това е важното.
 Offtopic и на моя мъж все му е "стуьену" - човекът е варненец - и когато това се случи при 10 градуса слънчево време през януари просто ми идва да му зашлевя един   pardon
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines