Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:52:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 108311 пъти)
 
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #195 -: март 01, 2013, 14:58:25 »

Само да добавя нещо за подложените на диета, което ще им е полезно. Wink Последното ви хапване за деня (вечерята) не трябва да е по-късно от 18-19 часът. След това абсолютно нищо, само вода ( за предпочитане изворна и/или минерална). smile По този начин ще отслабнете - абсолютно гарантирано!  good
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #196 -: март 01, 2013, 15:37:29 »

Свеки, относно питането ти за водата, ако разрешиш да ти отговоря аз. За предпочитане е половината от водата да изпиеш до 12.00ч., когато организма са очиства от токсините. След това пиеш в позволеното време след обяда, ако вечеряш в 17.00ч., два часа по-късно пиеш пак. След 20.00ч. по правилата на диетата е забранено и пиенето на вода (тогава организма преработва храната или това е цикъл на храносмилане и с приемането на вода също го натоварваш). Ако приемаш вода най-късно до 20.00ч., ти ще я "изхвърлиш" до 22.00ч. и няма да ти се налага да ставаш през нощта. Дано съм ти била полезна.
« Последна редакция: март 01, 2013, 15:56:57 от Dara88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #197 -: март 01, 2013, 17:15:47 »

Благодаря за водната консултация. Ще опитам почивните дни. В работно време ми е доста трудно да се съобразявам кога къде ще излизам и все гледам да "поспестя" пиенето.
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #198 -: март 02, 2013, 07:50:03 »

Здравейте give_rose Аз днес съм на плодчета, а вчера изпих цели 3.5 л. вода + 2 зелени чая, направо се разбих, въпреки, че не ми е бил воден ден biggrin Вечевсички дрехи ми хлопат, като се замисля,ако се продължава така, може и да не изкарам диетата, че вечезапочнаха да ме съветват приятелки да не отслабвам повече, но аз си мисля, че още имам нужда, пък ще видим. Скоро дано имам възможност да се претегля някъде, че да видим какво се е случило  blum
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #199 -: март 02, 2013, 09:07:52 »

Привет и от мен и добро утро! Вчера ми беше бобов и хапнах:
09.00ч. - банан;
13.00ч. - малка консерва зрял боб, 180гр. картофена салата и ръжена филийка;
18.15ч. - 200гр. картофена салата, 1 печена чушка, 1/2 краставица.
Вечерята ми беше добре, но обяда... Не правете тази грешка като мен, да ядете зрял боб и картофи. Комбинацията е убийствена, хем ми стана супер тежко, хем замязах на газстанция. Сега си хапвам банан (малко ми е трудно да пиша и ям), за обяд съм решила постна пица, че имам една замразена платка, да я употребя. За вечеря съм решила да се почерпя шейк, но още не е сигурно.
Зузинка, не се отказвай от диетата, той организма си знае кога да спре да сваля. Ако я прекъснеш се губел ефекта и си връщаш килограмите. Колко свали досега и кой ден от диетата ти е?
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #200 -: март 02, 2013, 09:36:17 »

Ние вчера бяхме на Китайският
Тази вечер пак няма да сме в режим защото от 2 седмици братята на Тон ме препитват за пилешкото със сирена което приготвих на бързо за да ги употреба. Изглежда че на свекървата толкова и се е усладило че само за него говори. Та тази вечер ще го приготвям, иначе сме на въглехидрати, на обед ще метна палачинки, тъкмо да има за десерт довечера.

имам питане, при положение че ще прегрешаваме трябва ли да си изядем шоколадчето вечерта или следва да го пропуснем

зузинка, ти от колко време си на диета че всичко ти лопа? Интересно ми е

а ето и снимка на рулото на Гери, изглежда прекрасно, ама с нашите подръчни материали в НЛ не се получи


* IMG_3384.jpg (69.19 KB, 500x333 - видяно 239 пъти.)
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #201 -: март 02, 2013, 09:59:03 »

Да, и на мен ми е интересно какво се случва biggrin Както споменах още като се включих към вас, не се тегля, не съм се теглила изобщо - първо, че нямам кантар, второ, че не ми се щеше да се вманиачавам, а разчитах дрехите да си покажат, но в най-скоро време ще се изтегля, защото наистина всичко в шкафа ми хлопа... Нали ви казах, че уж нося 29-30 номер дънки, а вече се побирам в 27, даже малко са ми широчки biggrin Трябва да съм тръгнала от 60 и няколко кила - 63-4, там някъде, а когато успея да се изтегля ще ви кажа колко е минуса до тук... Иначе днес ми е 37-ми ден  smile Много вода пия, ама многооооо и хапванията са ми малки, бях ви споменала за липсата на апетит...  blush Дара , и на мен не ми се ще да я спирам, но наистина, ако видя, че ставам грозно слаба - ЩЕ !  huhhuh.gif Надявам се точно организма ми да си регулира нещата и да я изкарам до края  Wink

п.п. Бях решила да ви качвам снимка да видите как изглеждам сега, ама ми изписва, че са по-голям размер от допустимите и нз как да я направя малка, за да ви покажа  pardon
« Последна редакция: март 02, 2013, 10:06:11 от zUzinKa » Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #202 -: март 02, 2013, 14:53:59 »

Извинете, че пак ще ви досаждам, но намерих публикувани 4 страници от книгата, която се предлага от онлайн книжарница Store.bg и на една от тях пише за протеиновия ден. За съжаление не ми дава да копирам, но ще го напиша (всеки може да си свери на страницата на Store.bg):
"ПРОТЕИНОВ ДЕН
ОБЯД: Избирайте различни видове месо без мазнини (пилешко, пуешко, говеждо, свинско, заешко) или риба, морски дарове, тофу, сайтан (т.нар. житно месо или пшеничен глутен) или соево месо. Вместо месо можете да консумирате 2 яйца или парче сирене, или прясно сирене, но в същото количество като месото. Млечните продукти причисляваме към протеините (белтъчините), затова от тях можете да ядете само през този ден. Заедно с посочените храни си направете голяма салата от марули или от някой зеленчук, който можете да задушите, да сварите или запечете, но така че да стане хрупкав. Изяжте филийка пълнозърнест или черен хляб и изпийте 300мл. бульон без каквито и да е подправки. Може да си приготвите бульона от кубчета за супа или от зеленчуци. Изпивайте бульона след обяда, накрая. Не комбинирайте различни видове протеини (месо и млечни, месо и яйца и яйца и млечни продукти)".
Не искам да съм досадна, да не ме разбере някой погрешно. Нарушавам правилата, но иначе се интересувам какви са истинските правила на диетата. Много се замислям дали да си поръчам книгата. Всички се учим в движение, в което няма нищо лошо.
« Последна редакция: март 02, 2013, 15:31:00 от Dara88 » Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #203 -: март 02, 2013, 15:02:08 »

А иначе днес ми е ВД. Закусих банан, хапнах постна пица (ама много постна наистина, не ми се свидя да отварям буркани заради една краставичка и печена чушка и после да изхвърля останалото) на обяд. Още не съм измислила вечерята. Толкова неща искам да изям  popcorn Ice_cream Birthday, че незнам кое да избера. Най-вероятно ще е шейк и една-две бисквитки.
ФИБИ, щом ще нарушиш режима, мой съвет е да хапнеш само пилешко, без въглехидрати. Така и така ще си в нарушение, поне не смесвай видовете храни. Направи си белтъчна вечеря, а въглехидратна ще ти бъде на следващата четворка. Аз поне така правя, когато нарушавам.
« Последна редакция: март 02, 2013, 15:06:59 от Dara88 » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 02, 2013, 15:12:12 »

Здравейте,

днес ми е плодов ден преди втория воден. При мен няма такива зашеметяващи резултати като при zUzinKa, но все пак дънките са ми по-широки от преди  smile.

Пиша за да ви осведомя по въпроса за хляба. Предният въглехидратен си правих хляб от ръжено брашно. Тогава го ядох доста топъл - хубав беше, но нищо особено. Доста по-малко бухва от пшеничния, между другото. Но вчера си доядох каквото ми беше останало на обяд и беше супер вкусен, въпреки че беше доста твърдичък. Ще си правя пак, със сигурност.

И аз съм твърдо против прекратяването на диетата предварително. Просто може да направиш като мен и да си ядеш повечко. Аз просто ям колкото съм гладна, а апетит си имам, но от определените неща и в определеното време. Процесите в организма са доста сложни и превъзпитаването му, със сигурност, изисква време. Да се надяваме, че авторите на книгата имат повече знания от нас и са открили начин за трайно превъзпитаване. Освен това за плодовия ден някъде четох, че се ядат плодове през час - два и аз така правя, не ги ям само 3 хранения. Закуската си е закуска, преди 12 е само тя. Ще трябва да се претегля, но ще е утре или други ден.
Успех на диетуващите, правилно и неправилно Wink!
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #205 -: март 02, 2013, 15:36:40 »

pebbles успешен воден утре ти желая. В този ден няма нищо страшно, всичко зависи "от главата", както обичам да казвам, т.е. както се настроим. В плодовия храненията са поне пет, а не 3. Току що си свалих книгата, но на руски. Там пише, че в плодовия може да се ядат плодови пюрета и дори компоти, които са с малко захар, както и плодови и зеленчукови фрешове. До 12ч. не е само едно хранене - ако започнеш напр. в 9ч., после в 11ч., 13ч., 15ч. 17ч. и в 19ч. приключваш. И в първите дни е позволено две закуски с плод, а не само една, но през два часа да са и всяка закуска само от един вид плод. В плодовия само ядките и зеленчуците са след 12ч. На мен също ми харесва ръжения хляб. Купувам и един със зърна, без брашно и той ми е вкусен.
« Последна редакция: март 02, 2013, 15:57:12 от Dara88 » Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #206 -: март 03, 2013, 00:36:04 »

Стана ми интересно, понеже говорите за закуските... Вие кога закусвате? Знаете ли, че аз винаги съм закусвала след 12 biggrin Не знам, доколко е правилно, но нали до 12 трае друг цикъл и не трябва да се яде, за това закусвам в 12 аз или след 12... а после обяда ми е чак около 3, зависи на какъв ден съм, и гледам до около 19 да съм вечеряла, освен когато съм на плодове - тогава последното ми хранене е в 20, за да не огладнея пак smile
« Последна редакция: март 03, 2013, 00:37:51 от zUzinKa » Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #207 -: март 03, 2013, 00:45:25 »

Дара , за хляба, че е позволен в Белтъчен ден, на обяд по-точно, това за мен вече е ФАКТ , няма какво да го говорим повече smile Участвам и в една голяма група във фейсбук, пак разни мацки са на тази диета, и да ти кажа всичките почти хапват по 1 или максимум 2 филийки хляб на обяд, към останалото, което са си нагласили... но, както каза ти, НЕ обикновен бял хляб, а черен или зърнест. Аз хляб не ядях и преди диетата, но ти, като ти се яде, хапвай, режимно е, освен, ако ние с теб и още сумата му и хора не са в грешка, което ме съмнява biggrin Даже си писах с една мацка, свалила е 25 кила за 90-те дни, и си е хапвала по 1 филийка хлебец на обяд, в Белтъчен, така че...  Wink
« Последна редакция: март 03, 2013, 00:53:40 от zUzinKa » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #208 -: март 03, 2013, 10:01:09 »

Незнам момичета вие как се чувствате, ама аз от 3 дни влизам в темата без желание и ми е глупаво че все още се обсъжда какво може или не може, цитати и преписки за да се докаже довод, всеки си има глава на раменете и може да вземе решение за себе си.

Тази тема не е направена за доказване и спорове, а предполагам че е създадена, за да може момичетата (мъжете) да си даваме кураж един друг в процеса, съвети и т.н.

Сега по темата:
прегрешени 2 дни
вчера включихме вече и физическо натоварване
5мин на степъра/Тон изкара 3мин, но степъра си е труден уред, 7мин на крос трейнера, упражнения, с гири и клекове.
ИЗДЪХНАХМЕ  хаха

днес пак ще тренираме
днес е плодов


приятен ден
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 03, 2013, 10:36:09 »

Абсолютно съм съгласна с Fibi,кои както иска да я спазва диетата,но не е нужно да убеждава,че неговията вариант е правилен. Всички сме грамотни и разумни хора ,сами си преценяваме за себе си под какъв вариант да я правим,кое е добре и кое извън рамките на диетата. Освен gucci,май и др ще спрат да влизат тук.
Аз влизам тук за стимул и когато прегреша да видя ,че не само мен ме стяга душата от това,да видя нови предложения за манджичка и да се порадвам на хубавите резултати.Хайде да спрем полемиката с хляба,изчерпа се вече.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines