Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:59:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 109080 пъти)
 
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #165 -: февруари 25, 2013, 01:07:01 »

Пак ще се хваля biggrin Днес ходихме на шопинг с една приятелка и умишлено мерих разни неща, просто, за да видя разликата... Преди носех дънки размер 30, сега 27-ми са ми големи, бях изумена и мерих доста, за да се уверя biggrin Днес, каквото и да мерих, все добре ми седя, но си взех само блузки, които да стават да носене, дори и да отслабна още, сега не смея да пазарувам дънки, панталони, поли и т.н. Много съм доволнаааааа  Bravo Днес малко сгафен ден  blush Сутринта с 300 зора половин портокал изядох, после цял ден се скитахме по улиците и магазините и чак после седнахме на кафе и пих кафе със сокче (доколкото знам сокът се смята за 1 ядене и за това да го кажем, че е бил обядът ми) и вечерта, обаче чак към 9  huhhuh.gif хапнах ориз със зеленчуци, по-рано просто нямаше възможност да хапна, защото бях навън... Това ми е първият гаф от началото на диетата, но мисля, че не е фатално, оризът беше дори без подправки и съвсем малко хапнах... Днес съм на бобов, забравих да отбележа... Неделята винаги ми е трудно с диетата, защото ми е единствения почивен ден и все съм на вън и малко кофти, както с хапването, така и пиенето на вода, но нищо, всичко е 6 за сега  good Не сте активни особено напоследък, дами, дано не сте се отказали повечето girl_wink  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #166 -: февруари 25, 2013, 08:53:12 »

Няма отказване Wink, има забавяне....При мен нещата със стомаха доста се влошиха. Колитът ми премина на другия полюс - драстичен запек. По лекарски съвет, сутрешната ми закуска ще включва известно време хляб. Теглото ми е в застой, поне не съм качила след многото РД. Лошото обаче е, че пак започнах да се чувствам зверски гладна.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #167 -: февруари 25, 2013, 11:37:07 »

Не се притеснявай свекърва, здравето е по важно.

и аз бях с запек, 4-ри дни не бях ходила, та до днес
Аз му се карам на Тон, че някой път се вманиачава, направи в компютара чак графика за да се види по ясно кога се губят най вече кг. Съответно графиката показа застоя на 14 февроари - Китайския blush

иначе тази сутрин се обличаше и възкликна, при което стомаха ми се обърна
- какво пак ли ти е тесен панталона и той
- Неее, широк е, ако не сложа колан ще падне shok
барнах, има поне 3 пръста, ако не 4-ри свободни

аз още не съм пробвала дънки да видя, карам с анцуга
не искам да се вманиачавам ако видя примерно че са ми свободни
стига ми че взех да си фантазирам и да се надявам да слезна под 80, по точно мечтая си за 75, а това е прекалено

Маги, не се притеснявай, когато можеш, хехе не е спешно
не мога да го направя в следващите 2 месеца, така че само ще се облизвам на картинката
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #168 -: февруари 25, 2013, 14:08:15 »

И аз в началото на диетата не можех да ходя редовно до WC , после проблемът отмина, сега си ходя всеки ден, или през ден  smile Много ми помага зеленият чай за това, не знаех, аз го взех да ми спомага отслабването, пък то и друго разхлабвал biggrin Може да пробвате, пък и то по принцип, чаша топла вода сутрин, също знам, че доста помага за ходене до WC  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 25, 2013, 14:15:48 »

А на мен много ми се реглира организма точно с този режим.В белтъчния ден топло мляко идеално ми помага, във въглехидратния и варивата плодове хапнати около час преди вечеря вършат същата работа, а и ние наблягаме много на цитруси.Не знам аз не мога да се оплача.

Днес белтъчен ден:
З: забравих я, че ме емнаха на работа.
О: зелеви сърми
В: Омлет
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #170 -: февруари 25, 2013, 14:41:05 »

 Здравейте, момичета  smile

 fibi, не му се карай на Тон. Миналата седмица ми беше попаднало едно приложение за телефон, с което да си следиш дните в 90 дневната диета. В него си имаш графики, диаграми...Така че Тон явно гледа практично и напредничаво  Wink Дано ти се сбъднат и най-големите и хубави представи за крайния резултат.
 zUzinKa , ползвала ли си преди зеления чай? Аз не смея, понеже имам малко лош опит с него. При мен доведе до прекомерно изтегляне на течности от организма и като го спрях ходенето до тоалетна стана невъзможна задача (а преди това си бях горе-долу добре). Иначе и при мен като при Маги нещата вървят към регулиране на организма. Освен топло мляко бих препоръчала и кисело.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #171 -: февруари 25, 2013, 15:05:11 »

Аз си имам хроничен колит - точно в това му се изразява действието Обостря се на нервна почва, в ранна пролет и късна есен, както и при грешки в храненето. Може да е от всичко, но и един плодов ден, после воден, сигурно са допринесли. По принцип имам много редовен стомах. Ще видим, дано мине, защото е твърде неприятно.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 25, 2013, 18:13:48 »

zUzinKa ,браво ,явно при теб са страхотни резултатите. Ти още колко кг искаш да свалиш?
Fibi,браво и на теб,май стремглаво са тръгнали нещата надолу.При мен нещата са в застой 6 кг надолу за 50 дена. Направо ужас. sad Имам още 6 да свалям до желаното от мен тегло,но едва ли ще успея. До някъде намирам причината и в себе си,имам някои прегрешения и малко или много си дават отражение.Но съм решила да се стегна и оставащите дни да съм на по строг режим,поне кожата започна да ми изглажда,но найвероятно това се дължи на фитнеса и масажите на които ходя,малко и с водата изоставам тези дни. Абе лоша работа.
« Последна редакция: февруари 25, 2013, 18:20:08 от ellimink » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #173 -: февруари 26, 2013, 15:01:07 »

Ели, малкото кг най трудно се свалят, а аз си ги имам доста.

Рулото го направих както Гери ме посъветва със фолио, но бишкотите изобщо не омекнаха. Може би конфитюра не е достатъчно мокър.
Имам снимки де, изглежда доста апетитно и както бях прегладняла, едва дочаквах Тон да се пребере от работа.

Опитахме го, беше страшно сладко, поне за моя вкус. Тон изяде 2 парчета, а аз метнах на бързо едни палачинки снощи.
Аз не обичам прекалено сладко и хапвам много рядко, веднъж на месеца. Иначе сладкишчета и тортички които леко сладнеят, да.
Те са ми слабост, но пак не ги ям всяка седмица.

Имам въпрос
утре ни е водният, трябва ли да закусим плод?

по моята логика би трябвало, за да се стартира метаболизма. Нали в това е цялата работа за плода сутрин

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 26, 2013, 15:47:30 »

Не не трябва, цял ден сте на вода, чайове и евентуално фреш, ако много огладнеете.

Варива:
з: банан
о: картофи на фурна
в: мисля я още

Турско пиде

15 г прясна мая
1 ч. л. захар
1 ч. ч. хладка вода
... 500 г брашно
1 ч. л. сол
2 с. л. зехтин
2 с. л. кисело мляко
1 разбито яйце
2 ч. л. сусам и семена от лук
брашно за наръсване


Маята се смесва със захарта и 2 с. л. от водата. Оставя се за 10 мин. на топло.
Брашното се пресява и се разбърква със солта. В средата му се прави кладенче, където се сипват маята, зехтинът, млякото и останалата вода. Омесва се тесто. Меси се 8 - 10 мин. върху набрашнен плот, докато стане еластично и престане да лепне. Тестото се слага в купа намазана със зехтин, покрива се с фолио за свежо съхранение и се слага на топло за 2 часа или докато удвои обема си.
Тестото се премесва отново за 2-3 мин., разделя се на 4 топки, които се разточват на плоски питки. Натискат се с пръсти, намазват се с яйце и се поръсват със сусам и лучено семе. Оставят се да втасат 20 мин. на топло. Пекат се в загрята фурна на 220˚ C
 Обещаната рецепта която е идеална за въглехидратния ден.
« Последна редакция: февруари 26, 2013, 15:53:55 от магито » Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #175 -: февруари 26, 2013, 22:37:55 »

Привет момичета! Позагубих се малко, защото това, което правя не е за писане  pig. Събота (плодов) и неделя ги прецаках тотално. Вече се плаша от почивните дни, защото правя страшни неща! Затова реших да се накажа и в понеделник, вместо варива направих плодов ден. Днес направих воден, за да използвам и лунната диета. Утре пак ще ми е плодов, такъв ми се пада и по графика на 90 ДД. Сутринта след вчерашния плодов кантара отчете -1,100кг. (поне свалих качените 800гр. след голямото преяждане). Ще видя утре с колко ще ме зарадва след днешното наливане с вода. Успешна диета на всички и много минуси! Дано поне вие сте по-сериозни от мен.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 27, 2013, 09:46:45 »

Dara88  понякога се чудя дали спазваш 90 ДД или някаква друга твоя диета.Сори ако съм малко крайна-ама направо такава модификация правиш на диетата.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #177 -: февруари 27, 2013, 13:42:37 »

gucci, не си крайна, не се притеснявай да изразиш мнението си. Събота и неделя наруших крайно диетата, качих 800гр. и реших да наваксам, затова направих плодов - воден - плодов. Днес ми се пада плодов по график и продължавам в ритъм. Просто съм си такава, нямам силна воля в някои дни (предимно почивните). Стартирах на 83,500кг., сутринта бях 76,900кг. Дано и утре да сваля някой и друг грам!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #178 -: февруари 28, 2013, 09:38:45 »

И на мен ми се струва малко драстично това което правиш Дара и съвсем не е здравословно да си държиш стомаха празен и после да се натъпчеш уикенда.

ние успешно минахме водният ден без никакви прегрешения и двамката
изпихме по 3 литра вода с лимон и по 0,5 литра зелен чай, общо 3,5 литра

ето и  резултатите след първият цикъл

аз стартирах режима 99,8кг - сега съм 93,3: свалила съм 6,5кг
Тон стартира 104,2кг - сега е 96,6 ама пи кафе и изяде банана и тогава се премери, така че го смятам 96,2: свалил е 8кг

днес ще сме на лек режим след водния. Имаме салатка на обяд с опушена сьомга, а за вечерта риба треска със сметана и броколи

за утре бобов менюто е:
супа от спанак и ориз
за вечеря мисля картофена салата

Благодаря Маги за Пидето
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 28, 2013, 09:58:59 »

Браво Фиби, страхотни резултати smile Аз днес съм на плодов ден, от сега да кажа че събота и неделя съм на гости в друг град, на непознати хора и на детски рожден ден, та диетата я отписвам тия два дни, просто не мога да карам хората да се съобразяват с мен и да се чувстват неудобно.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines