Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:43:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета! - 3  (Прочетена 115747 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #150 -: февруари 20, 2013, 19:23:00 »

 Дара, браво, ти си герой  Bravo Справяш се чудесно. Не си мисли за по-големи ограничения, я виж при мен как става, че реално ефект не дават, а май само затормозяват.
 Аз си взех бележка и увеличих до нормалното за мен количество порциите. Постепенно ще намалявам към втория месец. Днес ми беше въглехидратен ден  с постна баница с праз и гъби за обяд и вечеря, а за закуска - от любимите ябълки "златна превъзходна"  smile Утре явно ще е ябълков ден. Замислям се да избирам за закуска отсега нататък ананас (както направих първите 4 дни), понеже действа много засищащо. Както и да купя от любимия си чай оолонг, понеже тези билкови отвари (билкови чайове, де  blum) нещо не са ми от най-любимите. Между другото се води, че този чай е много подходящ при диетичен режим, освен че има естествено леко сладък вкус.

 Момичета, май някъде го пишеше (извинявайте, ако е така, за повтарянето), но в кой ден може да се яде хомос?
« Последна редакция: февруари 20, 2013, 19:26:05 от michelle » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #151 -: февруари 20, 2013, 20:02:40 »

 michelle, хомос /аз го знам хумус/ Wink е нахут с орехов или сусамов тахън. Нахутът е от семейство бобови, значи е за деня на варивата, ако пренебрегнем по- малкото количество ядки. Мисля, че тук /във форума/ го препоръчваха за въглехидратния ден, ама не ми се рови назад в темата. Даже май беше като "филийка хляб с х.....с" в примерното меню. За мен е вариво.
Ананасът е страхотна закуска. Аз обаче имам горчив опит от ядене на ананас в плодовия ден - съсипа ми стомаха. Пък така да го обичам......
Моля, кажи нещо повече за този чай, чувам го за първи път. Аз пия отвара от мента, заради стомаха.
моето меню днес беше:
з. - киви 2бр.
о. - извара с тиквички, чесън, белтък и копър
в. - пилешка пържола и салата от домати
Хихихи, вдигнах си ципа на още един панталон yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 20, 2013, 20:13:01 »

Хумус във въглехидратния може.
Свеки браво за ципа.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #153 -: февруари 20, 2013, 20:22:40 »

gucci, мерси! Сега остава и да седна, без да се цепне и съм пушка! Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #154 -: февруари 20, 2013, 20:28:09 »

 gucci, благодаря за отговора  Flower Значи в следващия въглехидратен ден ще се порадвам на хумус  danceg
 svekarva, браво за напредъка  Bravo За този чай съм чела, че е полезен при хора със сърдечно-съдови проблеми, стомашни неразположения, помага при проблеми с нивата на кръвната захар, при наднормено тегло. Иначе на мен ми допадаше още преди да знам тези неща, понеже има по-мек вкус и аромат. Ободрява като черен, но е по-лек и нетръпчив. Не е толкова лек и свеж като зеления и белия, по-плътен е на вкус.

http://chai.bg/oolong
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: февруари 21, 2013, 08:24:31 »

Аз ви изоставих от към писане само, но си продължавам с диетата smile Вчера ми беше плодов ден и имам изядени 3 банана и един фреш за вечеря.Водата си върви то е ясно.

Свекърва, Дара, браво на вас smile

Мишел, бавно но славно ще стопим килограмите.
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #156 -: февруари 21, 2013, 09:02:00 »

Здравейте, днес - плодчета  yahoo утре ..... ВОДА !  blush Стискайте палци да мине безпроблемно първият ми воден ден! good
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 21, 2013, 10:02:42 »

Момичета аз не съм се разписвала скоро,вчера бях на плодов,но съгреших с малко парченце от постният кекс за въглехидратния ден,защото бях на зъбар и от упойката ми стана лошо. Реших да боцна от него малко. Иначе бях на 2 круши,ябълка и няколко кивита за вечеря и 100гр сурови ядки. Със свалянето не вървим добре- 6 кг общо от началото на диетата на 7.01. и сега съм 65 кг. А много ми се иска да го докарам до старите ми 57-58кг. Но колкото успея за този период,доволна съм и на този резултат,защото се чувствам по-лека и по-добре ,прибра ми се корема след раждането, а и всички ми повтарят чакай да проходи малкият и тогава ще достопиш другите. Ходя 2 пъти в седмицата на фитнес за по час ,час и половина,записала съм се на масажи за да пооправим малко вида на кожата.
Днес съм си приготвила лозови сърмички с кайма,любимо мое ядене.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #158 -: февруари 21, 2013, 10:52:08 »

Браво Дара за хубавите резултати
Свекърва, много се посмях, Браво за напредъка
пожелавам ти още много панталони да си вдигат ципчето и да не се цепкат

Мишел, Браво мила

вчера на Бобовия ядохме на обяд ориз с зел фасул, а за вечеря картофено пюре
днес е въглехидратен, направих лучник за обяд, а за вечеря палачинки

Гери за другия въглехидратен ще правя Диетичното ти руло, намерих шипков мармалад, но обикновени бисквити нямам особено "закуска", за това взех от дългите пръсти (бишкоти ли им викате) където се слагат в тирамисуто.
Надявам се да се получи, от проба глава не боли.
мислех да пробвам в ринг форма, от тези където стените се махат, как мислиш?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 21, 2013, 13:24:13 »

Фиби ако я правиш с бишкоти използвай савоярди че са по твърдички .Може и с други бисквити да се пробваш.От опит да ти кажа че в правоъгълна форма за кекс става много лесно за събиране и подреждане.Застилаш с фолио и редиш.Като постегне вадиш и заливаш с шоколада.
Активен
Dara88
Ентусиаст
**
Публикации: 93



« Отговор #160 -: февруари 21, 2013, 16:46:20 »

Свеки, браво на теб, а ти се беше отчаяла... Мой съвет е, на първо време да не сядаш biggrin biggrin  и да не се возиш на moto. Днес ми е ден за варива:
10.30ч. - портокал;
13.00ч. - ориз със зеленчуци + 2 ръжени филийки.
За вечеря ще е пак ориз, ако не ми се е развалил, защото ми е от неделя... (от предишната четворка ми остана, а мойте глезльовци не ядат ориз). Ако е сдал багажа, ще отичам до СВА и ще си купя нещо - боб на фурна, картофена салата, ще видя.
Фиби, стана ли сладкиша? Аз веднъж правих торта с бишкоти, а те едни леееки... Аз ги заливам с крем, те изплуват нагоре... Направо ме вбесиха тогава.
Активен
zUzinKa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #161 -: февруари 22, 2013, 23:13:54 »

Здравейте, дамииииииииии  give_rose Малко късно включване от мен, но исках да приключи деня, зa да пиша biggrin Днес ми е 29-тия ден - ВОДЕН biggrin Много съм щастлива, защото мина безпроблемно  yahoo Сутринта пийнах 1 чаша зелен чай и после за целият ден съм пила 2 кафета, останалото вода... общо 3 литра (имах много работа, иначе можеше и още biggrin ) И от сутринта до сега никакъв глад, ама никакъв и се чувствам що годе добре, даже и стомахът ми не къркори, примирил се е и той, че днес нищо няма да получи biggrin Само дето трудно качих баира към къщи, нямах сила особено, ама то е нормално blush Но ми е интересно как така изобщо не съм гладна  huhhuh.gif Както и да е... днес имах и голям стимул, защото сутринта се чувствах доста добре и реших да претършувам шкафа да видя какви дрехи имам, наизвадих стари дънки, които не нося, заради изкачане на паласки  pardon и какво да ви кажа  shok широки в кръста, не само , че се закопчават лесно ами и половин човек може да влезе още и установих, че след тази диета, ако продължавам така ще трябва да си сменя цялостно гардероба biggrin Много съм радостна, въпреки, че не се тегля разликата вече е ОЧЕВАДНА  yahoo Хубава вечер, дами  give_rose
« Последна редакция: февруари 22, 2013, 23:18:21 от zUzinKa » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 23, 2013, 11:35:29 »

Браво Зузинка, много се радвам за теб.

Ние влязохме в сериоя от рожденни дни и аз не съм много стриктна, но ако наруша нещо си продължавам после със следващия ден.Поне за сега не виждам да съм качила нещо от неспазване на диетата.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #163 -: февруари 24, 2013, 17:45:32 »

Зузинка Bravo

и ние да се похвалим с тегленето миналия ден
тъй като по принцип се мерим вечер след плодовият, реших да видим разликата ако е сутринта на белтъчният
24дни от началото
Аз   - вечер-95,2, а сутринта-94,3, ако съда по сутришните мерки съм свалила 5кг
Тон се надрънка с половин литър вечерта че му се скарах че не си е изпил водата, та при него е драстична разликата.
вечерта-99,3, а сутринта 97,4. Ако се смята сутришните мерки, то той е свалил 7кг до сега.

ние малко прегрешихме снощи, хапнахме в 22:00 по 3 шоколадови бисквитки. Забравихме шоколадчето на последният въглехидратен, а аз тази сутрин си забравих да хапна плодчето за закуска
В сряда ни се пада водният ден и ще дам на сутринта отчета от първият цикъл

исках да питам за Булгура,
исках да направя салата Табуле, намерих Булгур в Турския, но станах разногледа.
Има брашнян, има малко по едър, по едър, най едър и най най едрия е като морската сол на кристали

А сега, какво да взема, има ли значение
и в кой ден може да се яде тази салата, аз мисля че в въглехидратния

Маги прочетох че имаш рецепта за Пиде от темата за готвенето, но никъде не видях продуктите, абе изобщо рецептата, Моляте ако можеш да я напишеш отново

Дара, сега го правя десертчето за утрешният въглехидратен
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 24, 2013, 22:41:47 »

Фиби, Табулето във въглехидратния, булгура си е жито.

Утре ще ти драсна рецептата за пиде, аз не съм го правила отдавна, но май ще трябва да го пробвам скоро пак smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines