Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:53:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотоепилацията!!!  (Прочетена 137733 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 18, 2013, 21:12:45 »

Елена, би ли споделила повече за тези капки? Трябва ли да си си правила фото/лазерна епилация, за да действат или може и направо след кола маска?
Благодаря!
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #61 -: октомври 22, 2013, 14:37:36 »

Виждам,че никой не е писал скоро,но да питам-някой има ли този уред за фотоепилация?Аз си го взех и вече съм правила 2 продцедури,но искам да чуя мнения,понеже за сега не виждам голям ефект.

 give_rose



Аз си купих този уред преди няколко месеца. Но за съжаление не виждам ефект. Вече 4 процедури направих на една зона и нищо не се е променило. А преди няколко години съм пробвала фотоепилация в салон и бях много доволна. Още от първата процедура там имах ефект. Затова и си купих този уред, но явно не е трябвало. Иначе отговарям на всички условия за повлияване - тъмен косъм и светла (но не порцеланова) кожа. Спазвам времето между процедурите стриктно. Phillips са ми любима марка и почти всичко вкъщи е на тях и не са ме разочаровали досега. Но явно дойде и този миг sad Нека някой друг ако ползва домашна фотоепилация да каже мнение. Може пък да е от самия уред.
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #62 -: септември 22, 2015, 20:54:39 »

Аз започнах да ходя на фотоепилация, защото от много години имам проблем с окосмяването и сега събрах малко повече парички и реших да ги вложа в това. За сега съм доволна и има резултат дано до края всичко е ок, за тези, който не са наясно с този метод на обезкосмяване вижте https://www.youtube.com/watch?v=RCO-3H-F6-4 . Супер много се надявам най-накрая да съм намерила решение на проблема си.
Активен
lady_luck
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #63 -: октомври 30, 2015, 14:41:44 »

Май зависи от много неща, но и аз съм доволна като цяло от този тип процедури.
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #64 -: ноември 16, 2015, 21:41:27 »

При всеки човек е различно.
Активен
viadolce
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #65 -: април 05, 2016, 16:10:24 »

И аз се записвам в темата. Мъка са ми тези мои косми, по принцип посещавам козметичен салон от вече 8 години и съм доволна, но сякаш ми се иска да си взема уред за домашно ползване. Но не знам какъв. Пазарът вече е залят и то четеш, четеш, но не мога да се реша. 
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #66 -: февруари 21, 2018, 20:06:54 »

Мисля, че този на Филипс е добра опция.
Активен
ivelena
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #67 -: април 29, 2018, 20:58:30 »

Не виждам как подобни уреди може да имат ефект. Аз ходих на фотоепилация, нямаше никакъв ефект. Сега ходя на лазерна и ефектът е видим. Космите са много по-тънки.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines