Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:25:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предпразнична февруарска седмица 04 - 10.02.2013  (Прочетена 41260 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 09, 2013, 11:33:22 »

Емииииии, това не беше честно  blum Сутрешно - обедно ме ококори.  shok  Свекърва и според мен това е магазин, но човек си струва да си помечтае за такъв гардероб  smile
Езра, благодаря за страхотното еспресо, в момента пия точно такова  smile
Нас ни питаха за бебе още преди да се женим, как можело 5 години без бебе  crazy Включително и свекърите питаха, но тях ги режех, че без сватба няма бебе. Сега сме с друго обяснение - без наше жилище - няма бебе  Bravo Най-интересното е, че вече обяснения, като : искаме да сме финансово обезпечени и все още не сме на тази вълна или искаме да поживеем още малко само двамата, не се приемат и започват едни убеждения  beating Българите не сме толерантни. Аз пък никога не съм питала приятелите си за бебе и се радвам, че е така - едната двойка наистина имаха проблеми  angry , но ето че сега се радват на близнаци  yahoo
Днес милото е по задачки с колата и аз се мотая. Довечера ще отидем до нашите да ги видим.
Утре е форумската среща в Бургас, надявам се всички за се съберем, че и Росито ми липсва отдавна .
Хубав ден пожелавам на всички!  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #151 -: февруари 09, 2013, 13:03:35 »

Добър ден give_rose

Аз от сутринта съм с голям проблем biggrin Харесах си прахосмукачка (че нашата е за смяна, според мен biggrin ) и ютия на Тефал (че отдавна я искам) на промоция 50%, но се чудя дали да рискувам да кажа на мъжа, че ги искам за Св.Валентин, че да не съм много "нахална", но пък от друга страна ме е "страх" да не почне от тук насетне да ми купува само тенджери и тигани biggrin Моля за съвети give_rose Дали има шанс ако го поискам да почне само да ме "обзавежда" по празниците blush Или пък направо да си кажа какво ми е на сърцето, а Св.Валентин да оставя в друга графа... blum
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 09, 2013, 22:08:38 »

casky, според мен кажи, че са на промоция и че са необходими за дома, а подаръкът си е подарък.  girl_wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 10, 2013, 07:46:47 »


Доброооо утро!
Когато вече седнете с чаша горещо ароматно кафе мисълта ви да бъде насочена към хубави неща..

Ние вчера си направихме една мн. хубава разходка (ходихме до едно заведение до Девня - Вълшебното изворче), хапнахме, правихме си снимки, имаше животни - кози, овце, зайчета, направено като дворче... различни природни неща  heart
Но пък вечерта не спах изобщо добре... сега съм мн изморена, а съм на работа. После ще си почивам явно.
 good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 10, 2013, 08:48:40 »

Добро утро и от мен. Аз пък си седя с чаша вода с оцет и мед- специални поздрави на Еми, която пусна мухата за този коктейл biggrin
Днес ми е единствения почивен ден и съм запълнила графика, за да ми е по-смислен и дълъг деня biggrin

Хубава неделя на всички, дано грейне малко слънчице  Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #155 -: февруари 10, 2013, 09:00:25 »

Привет на всички работещи и почиващи!
casky, предлагам ти логиката на малкия син "не ми подарявай неща, които така или иначе трябва да ми купиш". Хубава е, но когато му избирам подарък, направо се изправям на нокти. Wink
Вчера обиколихме Ню Йоркър, видяхме намаленията. Сигурно е доста късно, защото всичко голямо е свършило. Касите бяха пълни с ученички от долните класове. Имах обаче късмет в H&M, та двамата със съпруга се обзаведохме с пуловери. Това, че там първо и с едри цифри пишат цената в Е, отново причини гаф на касата. Имаше хубаво семейно скандалче на семейство с дете - поскараха се кое да оставят и кое да вземат, направили си грешна сметка хората. В крайна сметка останаха предимно нещата на детето.
Моята програма за днес също е пълна, сега главата ми е боядисана и чакам да мине времето, та мога да седна на компа.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 10, 2013, 09:56:04 »

Някой знае ли как се чисти тиксо от секция girl_impossible. Реших лека полека да махам следите от тинейджърските години в моята стая, че оттам ще ме взимат на сватбата и няма нужда да гледат всевъзможни щуротии biggrin. Та ще падне търкане,ама въпроса е с какво blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 10, 2013, 10:02:57 »

Мариелке, ако ги знаеш тия ножчета за чистене на керамични плотове? Може би и препарат Медикс за почистване на котлони ( смей се, ама при мен подейства ). Ако ти се рискува, пробвай.
черпя ви една пица :


И аз си пия водата с оцета и след малко  едни овесени бисквити ще ям. danceg
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 10, 2013, 10:05:58 »

Олее с тази пица- как можа biggrin
Не ги знам тези ножчета, но ще пробвам с каквото намеря  blum . Надали ще стане нещо фатално, в краен случай мога да лепна цветно фолио.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #159 -: февруари 10, 2013, 10:06:14 »

Добро утро дами give_rose

Благодаря за съветите, menyanthe оставих Валентинчо в друга графа blum

Свекърва, въпроса е, че на мен нито едно от двете не ми трябва....т.е. не ме блъска blum Само, че по женски като ми влезе нещо в главата ела го избий biggrin Ютии имаме две, а прахосмукачката си е що годе нова blush

Почнах отдалече, като вариант Б щеше да е Валентин, ако се наложи да давам откат biggrin Но той пък моя мъж много бързо се съгласява като искам нещо, че и този път така стана blum За ютията му припомних, че като беше в Белгия можеше да ми купи 5 пъти по-хубава Тефал на 5 пъти по-добра цена и той се съгласи blum blum blum (А той след като се върна и ми показва една на Тефал в Техномаркет и ми вика - ако знаеш там колко бяха и аз отворих една такава уста Oh my ... И му викам - що не ми взе, а той - ами ти що не каза че искаш, аз - ами ти каза ли какви има и колко струват diablo ) А прахосмукачката я изкарах жизнено важна, защото тази вече не ми харесва  Girl_hide
Та така тия дни ще отидем да ги видим дали и на живо ще ми харесат...или по-точно прахосмукачката, ютията е ясна danceg

А по повод Св.Валентин имате ли някакви планове girl_wink heart
« Последна редакция: февруари 10, 2013, 10:09:45 от casky » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 10, 2013, 10:10:24 »

Олее с тази пица- как можа biggrin
Не ги знам тези ножчета, но ще пробвам с каквото намеря  blum . Надали ще стане нещо фатално, в краен случай мога да лепна цветно фолио.
продават ги  в железариите и в немските магазини. Ако имаш остър нож или бръснарско ножче пак става, ама тр да е накиснато петното вече с някъв препарат. А иначе пробва ли обилно да сложиш спирт?
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 10, 2013, 10:27:04 »

Добър ден! smile
Най-накрая да драсна и аз нещо в темата, преди да е свършила седмицата.
Сега си пия кафето и след малко отивам на митинг-протест пред сградата на ЕВН, срещу ненормално високите сметки за ток. Надявам се само да не сме една шепа народ. За сетен път се убеждавам, че ние българите сме изключително заспал и смотан народ, ей затова ще си правят с нас гаври. Всеки си мрънка пред приятели и познати, ама да вземе да се направи нещо съществено по въпроса - не. Айде, спирам дотук, че започвам да се ядосвам.

Чакам с нетърпение днешната среща с момичетата, че и Ади не съм я виждала от доста време и направо си ми е домъчняло за нея. smile

Скайче, аз пък винаги си искам каквото ми хареса, ако милия не ми го вземе, си го взимам сама biggrin
Да ти се падне най-хубавата и здрава прахосмукачка, щото в днешно време май е до късмет, не толкова до харесване.
За Валентинов ден, нямам нищо намислено, най-малкото щото ми е адски захаросан този празник и не ми е на сърце. Другия пък пиянския не го отразявам хич... Ама и аз съм една, хората си търсят поводи за ядене, пиене и подаръци евентуално, аз все гледам да ги избягвам.

Мариелка, пробвай с тампонче с олио, така съвсем успешно свалям етикети от буркани и бутилки.

Хайде милички, оставям ви! Приятен ден ви желая!  give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 10, 2013, 10:52:03 »

Росита, и аз не съм много по празниците, особено по измислените/присвоените такива.  blush Не си единствена.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #163 -: февруари 10, 2013, 10:57:59 »

Мариелка и аз мисля, че с олиото може да стане girl_wink А и не рискуваш да си надереш секцията...но пък ако не стане, имаш втори вариант pardon

Росита то е ясно, че аз ще си го взема biggrin Ама в случая не върви първо да питам "може ли", той да каже "не" и аз след два дена да ги домъкна в нас biggrin А то след като мине промоцията файдата, аз на реална цена мога да си ги взема винаги girl_impossible Но пък до сега ми е казвал "не" само за едни чаршафи и то защото наистина не ни трябваха, а и тъкмо бяхме взели пасатор biggrin Не знам вие как сте, ама аз като видя спални комплекти и едва се спирам...а ако са лилави или зелени съвсем  Girl_hide
Иначе дано изкараме късмет наистина give_rose
Пожелавам ви весело изкарване на срещата danceg


Свекърва, пропуснах да питам  blum Я сподели какво друго има в H&M, че те са ми любима марка за сака и палта Girl_hide Girl_hide Girl_hide

« Последна редакция: февруари 10, 2013, 11:38:12 от casky » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #164 -: февруари 10, 2013, 13:24:25 »

casky, в Пловдив хич го няма H&M по отношение на горни дрехи. така и не съм видяла палта и по- зимни, явно са решили, че тук е вечно лято. Wink. Има намалени блузи, дамски жилетки и шарени панталони, а от мъжката част - също пуловери и тениски. Мисля, че е много стара колекция, чистят европейски непродадени дрехи.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines