Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:29:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица преди месеца на любовта 28.01-03.02.2013  (Прочетена 27249 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #60 -: януари 30, 2013, 20:39:54 »

Тази седмица темата се е напълнила със стари муцуни smile Радвам се да ви видя тук всички!

Мууун, честита придобивка smile Много романтично е като разположение! Чак се замечтах за море.... ще посрещате изгрева там! Много, ама много количествено и качествено щастливи моменти в новия дом пожелавам!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #61 -: януари 31, 2013, 08:40:37 »

Bonjour smile

Слагам една регионална закуска днес, да се отсрамя за отсъствието си.



Муун, честито за жилището! Пожелавам ви да го изпълните с домашен уют, разбирателство и любов!
Ние пооглеждаме тук-таме, но все още не сме се решили на тази стъпка.


Момичета, не знам за вас, но аз вече нямам търпение да дойде пролет. След невероятните студове цял месец, от понеделник температурите стигнаха 8-9 градуса и направо ми е пролетно на душата, макар и да знам, че си има още зима. Искам да е топло вече и да си пия кафе на терасата с книжка в ръка.

Пожелавам ви много приятен и ползотворен ден, на мен ми е последен работен за тази седмица, утре съм 1 ден отпуска smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 31, 2013, 08:51:35 »

Добро утро и от мен...днес пак е мрачно и съм се навлякла с половината гардероб върху себе си и искам вече и аз като Алекс пролет...просто нямам търпение да мога да се разходжам на приятно време...и все си казвам айде сега и февруари за мине и март вече ще е по-топличко  yahoo

Тони тези котета са много сладки..аз зимата само така я харесвам--с любимия човек и една каминка..топлина и уют  give_rose

Алекс това е една много френска закуска с кроасанчето  blum

Хубав ден от мен момичета  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 31, 2013, 09:12:16 »

Муун, много се радвам за вас, многоо yahoo
Ние след сватбата ще живеем в къщата на свекърите, но на отделен етаж, но пак няма да сме си отделно,защото стълбището е общо и като слизаш или се качваш се почват с въпроси "къде,как,защо"...Но пък и много помогат,не мога да си кривя душата.
Имаме вариант за апартамент в Пловдив, но има много време докато задействаме нещата. Но след като прочета такива новини от вас,все повече се надъхвам danceg
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #64 -: януари 31, 2013, 09:26:54 »

Добро утро и от мен!
Alleksia, закуската ти е много апетитна...ммм...Благодаря ти!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #65 -: януари 31, 2013, 10:07:35 »

Привет, дами!!

Алекс, благодаря за закуската! От твоя отбор "Чакащи пролетта и хубавото време" съм. Обичам зимния аромат, но ми е малко дълъг. За месец нямам нищо против, но не повече. Южняшка натура съм  Sunshine

Цвете, това е и моето усещане за приятни моменти, плюс романтични филми (които, естествено не са по вкуса на половинката, но понякога се примирява, за да има мир  Wink )

Да ви е хубаво и усмихнато през целия ден!  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 31, 2013, 10:15:04 »

Муун, много се радвам за вас, многоо yahoo
Ние след сватбата ще живеем в къщата на свекърите, но на отделен етаж, но пак няма да сме си отделно,защото стълбището е общо и като слизаш или се качваш се почват с въпроси "къде,как,защо"...Но пък и много помогат,не мога да си кривя душата.
Имаме вариант за апартамент в Пловдив, но има много време докато задействаме нещата. Но след като прочета такива новини от вас,все повече се надъхвам danceg
мариелка, като сутрешно веселяшко предложение- изкарайте си външни стълби, на много къщи има smile. На мен такива въпроси ми идват малко в повече, така че успех с идеята за Пловдив!
успешен ден на всички, аз тръгвам по задачки .
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 31, 2013, 10:30:57 »

Оф ние сега сме при нашите докато ремонтираме новото жилище. Е ми друго си е да си самостоятелно. Нашите не ни се бъркат много, ама все пак не може да си се скараме като хората. Друго си е да си в своето, пък каквото и да е. А в случая на Мариелка дори да имат отделен вход, пак ще си намерят начин да се качват и да питат разни работи. Аз за това исках новия ни апартамент да е на прилично разстояние от родителите. Не много далече, но не и на две крачки, че постоянно да са в нас!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 31, 2013, 10:45:38 »

Добро утро и от мен! Муунче, радвам се за вас, бъдете много здрави и с щастие изпълвайте този дом  give_rose give_rose give_rose Аз също очаквам топличкото време (даже направо лятотот  pardon ), ама има време; Днес съм кратка, че още ми се спи и мисля да свърша малко задачки и една важна - да си почина, че утре пак на работа  good blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: януари 31, 2013, 10:52:45 »

Ей, страхотна закуска! Bravo
Утре отиваме да зарязваме на Бачковския манастир лозята. Студено ми е, дават го валежно, но....ще се прежаля!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #70 -: януари 31, 2013, 11:07:24 »

И аз веднага се включвам в клуба на чакащите лятото. Мразя зимата. Тя е гадна студена, мрачна. За капак трябва да се навличам със сума ти и дрехи и приличам на търкаляща се топка. Все си казвам, че ако продължава зимата да е така гадна и аз като птиците ще ходя да зимувам по топлите страни Wink
Свекърва хубаво да си изкарате на Бачковския манастир. Ние може от тази вече да ги зарежем, че половинката си взе последния семестриален изпит и скоро ще е магистър. Та няма начин да не го отпразнуват подобаващо.
 
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #71 -: януари 31, 2013, 11:18:45 »

Определено и аз чакам нетърпение лятото, да ми стане едно топличко на душата.
Аз също съм против живеенето с някои от родителите, било то моите или тези на съпруга ми.Свиканала съм на самостоятелност и не бих си представила да има други хора около мен.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 31, 2013, 13:20:36 »

Здравейте, милички! /щях да кажа 'добро утро", но то станало обяд blush/
Много, много благодаря на всички ви за пожеланията - много мило ми става като ги чета Flower yea
Пънки, Миши, Цвете, Свекърва, Еми, Инловче, Тони, Сънбъни, Емето, Киви, Алекс, Мариелка - благодаря, много ви благодаря за всички прекрасни пожелания! give_rose

Аз днес съм тотално размазана и грам не мога да си събера мислите, защото вече втора седмица ставам изключително рано и това хронично недоспиване просто ме убива. Снощи бяхме на годишното парти на БГ радио и уж ми беше много готино и разпускащо/заслужено празнуване/ и изведнъж просто направо се отрязах! Когато много ми се спи и в един момент ставам пълен блокаж - ни приемам, ни предавам. Мъжът ми вика "май ще трябва на ръце да те нося" biggrin Иначе беше много приятно, а Орлин е много земен човек, на всеки обърна внимание, остана след изпълнението си/докато другите до сега винаги си тръгваха веднага след това/. Мечтая си вече да е петък, че да се наспя и да си почина малко, защото цялото това борене и напрежение си оказаха влияние.Довечера стискайте палци - ще се срещаме с агенцията, за да им дадем комисиона/само че те не знаят, че ще е по-малък заради несвършената работа/, така че пак ще има преговори и ми трябват последни сили за да извоюваме справедливост Clover
Говорите за топло време - аз веднага също се присъединявам към клуба danceg Хич не обичам да се навличам, а съм и зиморничава, пък и ски не мога да карам biggrin Ако може цяла зима носа навън да не си показвам и само да си стоя с моето любимо момче на топличко в прегръдките му heart ...
Мариелка, пожелавам ви да си намерите вашето самостоятелно жилище и да си живеете спокойно и щастливо, защото с родата...не си е работа nea няма значение чии роднини са
Свекърва, внимавайте с това зарязване - да не се отрежете и да не можете да се приберете после biggrin
Езра, мисля че вчера видях съпруга ти - мина покрай нас, тъкмо когато излизахме от банката smile
Мише, отпразнувайте повода повобаващо give_rose
Успешен ден на всички Sunshine
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 31, 2013, 13:31:13 »

Какви постове сте напускали ,че се сетих за "Всички обичат Реймънд" и ми стана весело smile Ние до сега живеем със сестра ми, зет ми и двете им деца, малко ни е тесничко, но на тях им остана още малко да си оправят апартаментчето и до края на февруари ще се изнесат,точно преди бебо да дойде (надяваме се да не дойде по-рано), и в къщи е веселба, ама все пак по друго си е да си със сестра или брат, отколкото със свекърва или тъща, въпреки че има и добри такива, но все пак винаги идват разногласия smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #74 -: януари 31, 2013, 15:07:06 »

Здравейте и от мен blum Много сте изпописали, не сварих да прочета всичко...
Муунче, честито ви ново жилища give_rose Хубаво е когато мечтите се сбъдват heart

П.П. А в кой район е ... като разказваш за гледката ме стане интересно blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines