Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 14:21:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица преди месеца на любовта 28.01-03.02.2013  (Прочетена 27234 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 30, 2013, 12:18:40 »

Случи се!!! yahoo yahoo yahoo chee chee chee dance dance dance Eeager Eeager Eeager cleopatra cleopatra cleopatra Aviator Aviator Aviator
Най- после! Най-после вече имаме апартамент!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нашият собствен дом! heart heart heart heart heart
Толкова съм щастлива и още не мога да повярвам, че нещото, за което мечтахме през последните 3 месеца вече е факт!!!
Момичета, никога не се отказвайте от мечтите си - те се сбъдват! heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 30, 2013, 12:28:00 »

Честито!! Сподели повече информация за семейното огнище! Колко е голямо, кредит ли теглихте? Обзаведено ли е или ти пъвра ще го обзавеждате?
А и с какво те изненака половинката за празника?  blum
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #47 -: януари 30, 2013, 12:31:09 »

Честит нов дом мила Муунче. Да си го направите много уютен и в него да изживеете много вълнуващи моменти. Това е страхотна новина. Поне ви падна една огромна тежест от плешките. Поздравления.  yahoo yahoo yahoo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 30, 2013, 12:31:39 »

Честитоооо сладуркеее  yahoo yahoo yahoo yahoo...много се радвам за вас..ето, че след вчерашният специален ден ви се случват още хубави нещааааа... пожелавам ви да го обзаведете с много любов и да отгледате там чак и внуци  heart
« Последна редакция: януари 30, 2013, 12:34:20 от cveta_d86 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: януари 30, 2013, 12:32:44 »

Честито и от мен! Обещала си да пишеш книга good. Дишай спокойно вече. yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 30, 2013, 12:34:44 »

браво Муун, най - после сами (доколкото си спомням преди това не бяхте  blush )
да си го ползвате със здраве!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 30, 2013, 12:37:14 »

Скъпа Муун, тъй като предполагам, че сте минали през Ада последните месеци, ви пожелавам от тук нататък да изградите вашият дом, пълен с уют, топлина и дай Боже скоро детски смях. Много се радвам за вас  yahoo give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #52 -: януари 30, 2013, 13:11:31 »

Привет, мили дами!

Надявам се да сте в слънчево настроение и бодър дух  smile

Муун, ЧЕСТИТО!! Нека Новият ви дом бъде огнище на много щастие, любов и красота, където с много обич и всеотдайност да отгледате прекрасни дечица!!



* home-sweet-home.jpg (45.38 KB, 400x400 - видяно 2159 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 30, 2013, 13:30:16 »

Благодаря ви, милички! Сгрявате ми душата с прекрасните си пожелания heart
Честно казано не знам колко свързано ще го напиша и опиша, извинете ме за което, но толкова много се вълнувам, че поредната ни мечта е осъществена! Окрилена съм от щастие и вълнение! Aviator
Така... апартаментът е по БДС, т.е. си няма нищо освен врати и дограма smile Всичко предстои тепърва - ще има част усвояване, обзавеждане и чак след това нанасяне. Ще бъде бавничко, но важното е,че си е наше и ще си го направим с много любов! heart Още повече, че обзавеждането ни е хоби(и не само) и нямаме търпение да стигнем до този етап, защото имам много идеи кое как къде... И най- хубавото - апартаментът е опасан целия от тераса, от която има прекрасна гледка - вижда се морето, Варненското езеро ...  а вечер целият град свети! heart
Свекърва, книга мога да напиша и тя доста дебела ще стане - все пак 3 месеца са си това Wink
Еми, ние и сега сме си сами, в смисъл квартирата е самостоятелна, но вече мечтая за момента, в който никой няма да ни тропа отгоре и да прави земетресение Xixixi
Ох, момичета, бягат ми думите, не мога да се изкажа така, както ми се иска... много неща пропускам - питайте ме give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 30, 2013, 13:38:51 »

Муунче, много романтимно звучи тази голама тераса! Аз си имам мечта на нашета да сложа малка масичка за кафе и люлка и да е послана с изкуствена зелена трева. И праз хладните летни сутрини да пием кафе с бебо там  Wink!
Колко е голам иначе апартамента? Със една или два спални е?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #55 -: януари 30, 2013, 14:23:35 »

Нищо, че тепърва предстои ремонт. Така поне ще си го направите както вие си искате. Аз все викам една стая да имам готова останалото малко по - малко ще си се нареди. Още 1-2 месеца и времето се стопля, така че е идеално време за ремонт.  Имате си чудна гледка. В кой квартал е ако не съм прекалено любопитна  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 30, 2013, 15:30:45 »

Ох, днес няма да се работи, то е ясно! yahoo
Пънки, страхотна мечта си имаш и ти heart Аз също си мечтая летните вечери да прекарваме на терасата - ще има място за шезлонги, люлки и каквото се сетиш! Иначе апартамента е с две спални разбира се blum Като ще е гарга, нека да е рошава! Wink Така и така сме се хванали на хорото, поне да е нормален апартамент с нормална площ и разположение. Пропуснах да кажа, че е с ипотечен кредит ... няма как ... необходимото зло - ако не бяха ипотечните кредити не знам как щяхме да се сдобием с нашето така мечтано жилище heart
Мишенце, на лични ще ти пусна района, защото все пак е адрес, не ми се иска да се вижда така свободно в публичното пространство
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #57 -: януари 30, 2013, 16:18:48 »

Ейййй сладуранки!  girl_wink Уж нямаше да пиша повече тук, но не можах да се сдържа да не кажа по едно голямо честито!!!   за хубавите новини на бременните, отличничките и новодомците  yahoo
« Последна редакция: януари 30, 2013, 16:24:05 от sunbunni » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 30, 2013, 18:03:52 »

Ех Муунче много се радвам за вас, толкова отдавна я чакаме тази новина, че направо и нас зарадва безумно днес. Честито вия е сега по-спокойно, имате време за всичко , за ремонти и т.н. Да построите както казваш домът на мечтите ви и да сътворите най-големите чудеса в него ви желая smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #59 -: януари 30, 2013, 19:56:45 »

Хайде, сладурки!

Имайте една топла, уютна и красива вечер!!  smile



* 9a01eb5ce0a2.jpg (74.33 KB, 600x586 - видяно 209 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines