Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:19:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица преди месеца на любовта 28.01-03.02.2013  (Прочетена 27264 пъти)
 
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #30 -: януари 29, 2013, 11:24:27 »

Охоооо, кой се е появил, докато пишех?! Булчице, мила  smile Много се радвам!!!
Относно твоята НЕромантика, позволи ми да се съмнявам, сещайки се за красивата морска приказка, която имахте лятото. Толкова хубаво, романтично излъчване не може да е заслуга само на фотографа, човек го вижда в очите ти. Така че, мила, или не го осъзнаваш или си "под прикритие"  girl_wink
Много се радвам да те видя отново. Права си, че напоследък съм се "активизирала", но то от хубава компания, човек не бива да бяга.  smile А ти в "междучасията" се разписвай от време на време тук, знаеш колко ти се радваме.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 29, 2013, 11:32:25 »

Пънк, да те питам, защо спомена, че "не пълнееш" от фолиевата киселина? От нея пълнее ли се? Че аз какви дози пия! И качих някое и друго кило, но то си е от следновогодишно папкане, както всяка година.
Ами четох някъде, че се пълнеело от нея, та затова споменах, че аз не съм напълняла. Чувала съм теории, че бебето ставало голямо от фолиева киселина. Абе твърдения колкото искаш!
Вие ще бебетворите ли с мъжа ти, или за сега изчаквате?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #32 -: януари 29, 2013, 11:34:50 »

Ех че хубаво слънчицеее. Аз се чудя как така се е излъгало да пекне, а то имало и причина Wink
Муунче честита годишнина. Все така да си се обичате и да се радвате един друг. Довечера да си изкарате многооо добре.
Свекърва и ние не гласувахме. Много объркваща ми дойде тази информация, която получих. Добре ли е , не е ли добре... то ще си покаже.
Приятен и усмихнат ден Ви пожелавам smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 29, 2013, 12:01:14 »

Ех, момичета, колко ме разчуствахте като ми припомнихте милите ни спомени butterfly Много ви благодаря за милите пожелания! kiss2 Помня го толкова ясно, сякаш беше вчера, а не преди цели две години heart Аз досега полу-летях, полу-търчах, че уж се бях подготвила, но сметките ми излязоха криви и се наложи да опаковам подаръка на милото тук в офиса blush Е, можеше и по-добре да стане, но важното е, че отдавна искаше тази книга, а и съм я надписала със специален надпис heart Така че мисля, че ще ми прости да бързото опаковане blum Wink Сигурна съм, че и той е приготвил някоя изненадка за мен - нали си го знам какъв е heart heart heart
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #34 -: януари 29, 2013, 12:13:13 »

Ех, тук си е все толкова сладко и приятно....
Привет-мривет smile
Муунче, направо ме изби на романтика щом прочетох за празника ви - честита годишнина! Цял живот да се обичате и изненадвате така...ох, избягаха ми думите от вълнение  girl_impossible

Цвети, да се пазиш много и изобщо не му мисли за болничен. Прегръщам те силно smile

Свекърва, толкова е приятно да те чете човек....а откакто те и зърнах на снимките на Фиби все едно си приказваме сладко накафенце smile

Пънки
, и аз за пръв път чувам да се пълнее от ФК - аз пих през цялата бременност, пък не качих много....сега продължавам да пия, а са ми останали само 3 кг да свалям до теглото си преди да забременея.

Миши, да се порадваш на слънчицето и вместо мен smile

Аз исках да гласувам, но така се стече деня, че не успяхме. Като инженер в близка сфера имам мнение по въпроса, но като цяло този референдум беше ужасна пародия и отбий номер. Язък за похарчените пари.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #35 -: януари 29, 2013, 12:29:00 »

Тони, сигурно съм неосъзната романтичка. smile Много се радвам да те видя пак.  heart
Пънк, ние творихме, каквото твоирихме и нищо не сътворихме. Ходих на доктор заради едни проблеми, имам разни хормонални и генетични причини да не се получава... но засега не ми пука особено. Е, пия си редовно шепата хапчета. Някак си не се съмнявам, че ще стане, но когато си му дойде времето. Животът си има собствена логика, а моята е "да не се бъркам на Господ у работата"!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: януари 29, 2013, 13:20:15 »

DaBulka , когато имаш време и вдъхновение, разкажи ни за ремонта - какво направихте, какво предстои. Имам и обещана нова снимка от терасата.
Аз пък да си призная, много обичам да слушам и да си измислям романтични изненади, обаче не съм сигурна дали ще ги понеса, приложени на мен. Предпочитам май да ми се казва бързо, точно и ясно, да не взема да разбера нещо погрешно.
Без връзка с романтиката, да се похваля, че снощи се заредих за Първи Април от Кауфланд. В момента има на промоция най- различни дивотии, като големи уши, носове, падащи очи, п....щи възглавници, миризливи цигари и др.
« Последна редакция: януари 29, 2013, 13:32:34 от svekarva » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 29, 2013, 14:45:01 »

Еххх, момичета едва ви изчетох! yea Много сладко сте се разписали тази седмица!
Честито на отличничките и завършващите! Вие сте гордостта на форума! Bravo Bravo
Пънк, аз започнах да я пия вече, не съм забелязала да огладнявам повече от нея, ама ще видим с времето... аз съм предразположена. Но всичко е без значение, що става въпрос за здравето на бъдещ бебчо heart
Относно референдума - напълно съм съгласна с мнението на свекъра ти - ние за това гласувахме с "НЕ".
Тонина, историята ти е много романтична heart Много мило ми стана като я прочетох, защото аз съм от Габрово и театъра и градинката до него ми бяха любимите места за срещи и разходки, както и за бягане от часове в гимназията (тя е съвсем близо до театъра).
ДаБулка, добре дошла отново give_rose
Муун, честита годишнина от предложението! Много романтично е било! heart
Само се чудя за кавко слънце говорите, днес при нас цял ден мъгла и облаци и ... бръмчене с бормашина в съседния офис angry
Да ви се оплача - три седмици ще съм самичка в офиса, че колежката е в отпуска заради очни! И сега съм затрупана от работа за първи път откакто работя тук! Но така поне ми минава бързо времето smile
Хубав следобед на всички  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 29, 2013, 15:08:36 »

Здравейте и от мен, ех много се радвам виждам повече муцуни тази седмица тук.
Свекърва благодарим за френската закуска, изглежда доста апетитно smile
Муунче честита ви годишнина, завиждам,че си имате повод за хубав празник :)бъдете здрави и се обичайте мнооооогооо smile
ДаБулка много се радвам да те "видя", хубаво е ,че се появяваш от време на време smile, звучиш ми добре, какво завършваш сега?
Сноуче, не е голяма болка за умиране , че не си гласувала , ние като ходихме с милото какво стана....пак нищо, както казваш язък за 14-те милиона, можеха да вдигнат майчинските хихихих, нещо ме е обзело гадно чувство за хумор днес diablo
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 29, 2013, 15:14:08 »

Еме ми то си е смешно. Правителството реши, че човек трявба да получава поне 310 лв. заплата, но едногодишните бебета, понеже са малки и 240 лв. им стигат, че даже охолстват с тях! А тия 35 лв. детски да се чудиш къде да ги похарчиш, че чак ти остава някой лев да спестиш!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 29, 2013, 15:38:41 »

Езра учих Стопанско управление - Мениджмънт в туризма. Ама аз сериозно ще си помисля, май май ще отпадне като вариант тази специалност. Благодаря Ви за мненията  give_rose
Муунче мила хайде да свършват вече тези тревоги покрай теб и да се похвалиш с хубава новина.
Цвети аз не съм се отчаяла. Вярвам, че ще се намери нещо подходящо и за мен. Просто ме побъркват непрестанните въпроси от роднини и приятели дали съм намерила нещо, какво още съм чакала и подобни изказвания. Но се научих да не обръщам много внимание.
А тук наистина е много приятно снежно, както споменаха Езра и Муунчето. Не е така студено, както обикновено. Чак ми се прииска да излезна и да се пързалям някъде  pardon
миши, разбирам те отлично. смятам че хората са мн несъобразителни и мен ме питаха така доскоро. след последния път вече никой не смее да ме пита, защото ги наредих .. beating Казах им че се надявам също така, че това което правят не е бъркане в работите на моето семейство с мъжа ми, защото аз не се меся никога в техните! А  на по-далечните им казвам нарочно на инат:" че кой ти каза че си търся работа?"
аз съм доста склонна да съм дипломатична, но ми дойде до гуша от този махленски манталитет.  angry

за тия детски пари пък всеки път се смея, какво ли се предполага че ще си купиш на детето за 35 лв...
Ама нали сме храбри български жени, от нищото нещо правим.
Дабулка, добре дошла и по-често да пишеш! smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #41 -: януари 29, 2013, 16:01:49 »

Еми направо ти крадвам идейката. Аз на роднините вече се чудя как да обясня, че реално е трудно в големия град сам без познати, но нищо. Баба снощи вика " я постой още малко на топло, пък като се стопли тогава почни ". Ех добре , че е тя да ме разбира.
Аз нямам дете, но искрено съчувствам на майките, които се чудят кое по напред. 35лв.... та дори и за новородено няма какво да купиш. Аз използвам бебешка козметика и виждам какви  са цените. Ама нищо нали правителството си увеличи заплатите, че за тях им се виждат много малко 2 - 3 000 на месец. Като сложим и откраднатите парички.... Ама ние си ги избираме и ще си им търпим подигравките.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 30, 2013, 07:01:42 »

добро утро

в тая връзка с детските, пък колко пари отиват за лекарства не е истина... поне по 20 лв на рецепта изфърчат ей така... ама `умна ` държава какво да се прави;
Аз днес съм 12ч на смяна и с нетърпение очаквам утрешния свободен ден, ще се прибера малко при наш`те и ще нагушкам котката  heart
Пожелавам ви хубав ден  pc-mainiak
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: януари 30, 2013, 09:04:10 »

Благодаря за кафето на ранобудната _Ezra_ !
Как издържаш 12 часа напрежение, хич не е лесно Bravo. Под котката онзи рижкрасавец ли разбираш? Ако е той, погали го под гушката от мен, че моята трябва да е на кеф за да не избяга. Сега си е намерила ново забавление - събира килима, яха го и започва да го трепе. Добре го е кардирала с предни и задни лапи. Килим от преди 25 години, ще му види сметката. Хайде, килима ще го прежаля, както прежалих мебелите, ами ще вземе да се спъне майка ми, че е с два бастуна. Нещо в последно време тръгна да ми върви с наежена опашка, ще си имаме проблеми.
Обещават днес да има слънце, но при нас е студено. В офиса е 16С, до обяд дано стане 20С.
Приятен и ползотворен ден!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 30, 2013, 09:26:01 »

Добро утро и от мен мили дами  blum

Езра мерси за кафенцето и дано днес на работа да не ти е много натоварено  give_rose

svekarva на мойте свекъри котката е като вашата...тя си има собствен характре и не може да я галиш когато ти поискаш, а когато тя реши, че ще ти позволи..но иначе е толкова сладка и много обича да лежи върху мен и си се гушкаме двете  heart

Сноучее пазя се мила колкото мога и така....целувки за вас двете с малката красавица Ема и се отбивайте по-често в темичката  give_rose

Дабулка радвам се да видя, че пак се включваш при нас..много ми е приятно така, че ни навестявай повече  give_rose

Миши и според мен идеята на Еми е супер и си е точно така  good

Иве аз също пих фолиева киселина и даже сега пак си я пия, защото я има във витамините, но да ти кажа не съм забелязала да съм напъбняла от нея...така, че не се притеснявай  give_rose

Успушун ден на всички и повече слънчево насторение...че слънце за сега поне няма  tease Girl_hide Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines