Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:29:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица преди месеца на любовта 28.01-03.02.2013  (Прочетена 24308 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 28, 2013, 17:25:45 »

Здравейте, милички! heart
Езра, страхотна темичка Bravo Ех, каква сладка раздумка сте отворили, много ви се радвам! give_rose Честно да си призная преди да срещна мъжа ми изобщо не исках и да чувам за романтика - беше ми прекалено лигаво. Ей, този човек преобърна целия ми свят! heart Толкова много мили жестове ми е правил, че винаги успява да ме просълзи от умиление - много си го обичам! heart И в същата тематика - предстоят ни най-важните дни - последните от месеца, но пък смятаме вечерите да си ги отпразнуваме, както сме си запланували. Утре вечер ще си спретнем една вечеря само двамцата - специален повод! heart На 30-ти смятаме да посетим годишното парти на БГ радио и тази година - смятаме да разпуснем и да отпразнуваме краят на един сложен, дълъг и тежък за нас период!  danceg Някой друг ще ходи ли на годишното парти на БГ радио?
Честито на отличничките! Пожелавам ви попътен вятър Flower
Тук вали тихо, но цял ден. Обикновено не обичам, когато вали сняг, защото винаги духа и снежинки няма, а хвърчат направо ледени капчици nea Сега обаче е различно - много красиво! heart
Пънки, не мога да си представя колко пък ще ти е голям корема, та чак да ръкомахаш и грохтиш/читат/ blum Аз винаги много съм се радвала на познати и непознати бременни. Като ги видя с изпъчените тумбачета и винаги съм усмихната зад уши biggrin Много им се радвам! heart
Цветенце, надявам се да не ни забравиш и да ни посещаваш, че много ми е мъчно като не се включваш give_rose Знаете ли вече пола? Извинявай, ако вече си писала и не съм видяла.
Поздрави на всички ви и извинявайте за объркания ми пост kiss2
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 28, 2013, 17:33:19 »

Езра благодаря за темичката , браво на теб браво и на Цвети, като ви чета чак и на мен ми се учи пак , даже знам и каква втора магистратура искам да запиша, но...сега няма да има време...иначе ми се учи Логистика, аз нали съм си по икономическите образования и май все натам си клоня smile
Пънки какво говориш, просто все едно ми взимаш думите от устата, аз съм вече края на 7-ми месец и всички тези неудобства присъстват sad, а да не говорим и за болежките, но както се казва още малко остана smile Радвам се , че си се оправила сега да се пазиш здрава smile
   За 14-ти сигурно нищо няма да правим колкото и да ни се иска, а и милото има РД на 07.02 и става на 30, така че мисля че тогава ще отпразнуваме подобаващо всичко smile, а и за нас 14-ти е РД на мама, нищо че е далече , но и тя има юбилей става на 50 (жива и здрава да ми е), та ако се почерпим ще е за нейно здраве smile
« Последна редакция: януари 28, 2013, 17:35:44 от emetoem » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 28, 2013, 17:48:54 »

Муунче то "грохтя" идва от грохот  smile pig
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 28, 2013, 18:01:11 »

Муунчееее миличка и на мен ми е мъчно и понякога дори и да не пиша редовно си ви чета и преживявам с вас нещата нищо, че си трайкам.  Sunshine :yea:За пола още не може да се каже, защото бебчо си слага крачетата под дупето и се крие...но сега на 07.02 съм на Фетална морфология и там ще го огледат хубаво от всякъде и вече няма да може да се скрие  tease

Миши не се отчайвай мила..сигурна съм, че ще излезе нещо подходящо, но явно сега е такъв период, че да намериш работа си е цяло предизвикателство  give_rose

Езра според мен ще се справиш..даже направо съм сигулна  give_rose

Еме аз да ти кажа искам вече почивка и не планирам в скоро време никакво учене  tease

Пънк то сега бъка от вируси и аз само се моля сега след бъбречната криза да не пипна някой вирус, че ако легна и болна ще изтрещя тотално..радвам се, че ти се оправяш  give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: януари 28, 2013, 18:08:12 »

Езра учих Стопанско управление - Мениджмънт в туризма. Ама аз сериозно ще си помисля, май май ще отпадне като вариант тази специалност. Благодаря Ви за мненията  give_rose
Муунче мила хайде да свършват вече тези тревоги покрай теб и да се похвалиш с хубава новина.
Цвети аз не съм се отчаяла. Вярвам, че ще се намери нещо подходящо и за мен. Просто ме побъркват непрестанните въпроси от роднини и приятели дали съм намерила нещо, какво още съм чакала и подобни изказвания. Но се научих да не обръщам много внимание.
А тук наистина е много приятно снежно, както споменаха Езра и Муунчето. Не е така студено, както обикновено. Чак ми се прииска да излезна и да се пързалям някъде  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: януари 29, 2013, 08:56:12 »

Здравейте! По повод моя плодов ден, една прекрасна френска закуска  heart
Искам поне порцелановите чаши........
Днес по радиото чух нещо, което ме успокои, че съм от 80% негласували на референдума. Една журналистка беше на мнение, че не сме имали достатъчно информация за екологичната част на проблема, причината, поради която останах вкъщи. Хахаха, за мен е доста необичайно да нямам мнение /че даже и се опитвам да го налагам/по някой въпрос.
Миши , кофти е като те питат непрекъснато дали търсиш работа, изпитала съм го.  sad. Последния път, когато ме съкратиха на 52 години, казвах "Не ме питайте, а търсете с мен!". Още по- гадно е като ти кажат обаче "Не можеш ли да си позволиш да не работиш?" Казвам го по повод на това, че все по- рядко има хора, които не са оставали без работа и много добре знаят за какво иде реч.
Хайде, спорен ден, че задачките чаааакат!


* zakuska kafe.jpg (36.54 KB, 400x300 - видяно 1801 пъти.)
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #21 -: януари 29, 2013, 10:27:42 »

Добър да е денят на всички!!
Свекърва, благодаря за френската закуска, която като се допълни от слънчевото ти излъчване, което видях миналата седмица, става още по-приятна.  smile Ето защо не ми се иска да задълбавам болезнената тема за търсенето на работа... мога много да пиша, но никак няма да е позитивно, а това едва ли е от полза. Тук времето е сиво и мрачно, но нека се усмихваме.  smile  Хубав и успешен ден, дами!!  good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 29, 2013, 10:30:58 »

Относно референдума...свекър ми има много хубаво мнение. Спиред него трябва да се инвестира повече в енергодобива от природни източници като вятър и слънце. Говорихме си онзи ден, че ако на всички високи блокове в пловдив се постъвят слънчеви батерии, всеки блок съм ще си се електрифизира, че може и до други обекти да доставя. Само че това бърка много интереси и няма как да го позволят. Аз лично исках да гласувам, но мъжа каза "не" и така и не отидохме. Според мен България трябва да инвестира в енергетика, но не задължително ядрена!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 29, 2013, 10:38:31 »

Добро утро!
Днес е прекрасен ден за нас с мъжа ми, дори и слънчице пече!!! Sunshine Преди две години на този ден моето момче ми предложи да споделим живота си заедно! heart heart *INLOVE*Искам да ви почерпя по този повод с крем брюле. Да, точно с крем брюле, защото преди да ми предложи закусвахме в леглото на хотелската стая и аз питах за десерта(който се оказа пръстенът) какъв е, да не би да е крем брюле. Оттогава винаги го свързваме с този повод, дори и сватбената ни торта беше с крем брюле heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 29, 2013, 10:46:51 »

Честито муунче, много години щастие и все така да се сещате за този ден!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 29, 2013, 11:04:36 »

Привет и от мен сладурки...завеждам на Муунчето за слънчицето /това сигурно е заради вашият прекрасен  празник Муунче и ви пожелавам да бъдете завинаги така влюбени и обичащи се  heart/..тука в София е мрачно и гадно и прехвърчат снежинки, но гледам, че все пак може и слънчице все пак да изгрее  tease

Свекърва много хубава закуска..аз с малко глупав въпрос ама това вътре какво е..плодове или зеленчуци  pardon

Пънк и аз мисля, че трябва да се мисле от къде да се проидвежда енергия..но както и ти казваш не е задължително да е АЕЦ  Wink

Хубав ден от мен  give_rose
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #26 -: януари 29, 2013, 11:06:20 »

Здравейте, момичета! Реших и аз да се отбия за едно "хелоу". smile От време на време ви чета, но нещо не ми се пише, освен днес. Ами, радвам се да ви "видя". В тая тема и аз мога да се запиша към завършващите. Юни ще ми е защитата на бакалавърската теза. Сега пиша от сутрин до вечер. Понеже и аз съм безработна. Много добре ви разбирам, тези които сте или сте били на този хал. Кандидатствам за какви ли не обяви в интернет, търся и чрез познати, но всъщност откак съм на възраст годна за работа, такава безработица не е било. Просто е ужасно. Пък не е да нямам трудов стаж, компютри, езици и дрън-дрън... Който не е бил в това положение, просто не знае. От друга страна ученето върви, наточила съм се за магистратура есента, ама да видим, не смея да си правя толкова далечни планове, т.е. като си ги правя, не смея да им разчитам, че то я камилата, я камиларя, пък аз в главната роля на камилата, нали... biggrin

Но малко по-позитивно, нали сме здрави!

Пънк, да те питам, защо спомена, че "не пълнееш" от фолиевата киселина? От нея пълнее ли се? Че аз какви дози пия! И качих някое и друго кило, но то си е от следновогодишно папкане, както всяка година.

Тони, радвам се да те видя толкова активна във форума! smile Много романтика и от твоите, и от на другите момичета постовете! Умилявате ме чак. Аз съм неромантична натура, айде, практична да кажа. Не помня да съм празнувала св.Валентин. Даже и годишнините от началото на връзката не сме празнували никога. smile За какво? Че то всеки ден е празник и годишнина някаква! Ей сега се изниза преди половин месец половин година от сватбата... е, усетих се... със закъснение от две седмици. biggrin Съвсем в мой стил. Та на празнуващите романтичния празник ви пожелавам много хубаво да си прекарате с любимите същества!

Здрасти и на Свеки, на Муунчето, на Инловчето и на всички "Love-чета" тука!  blum На Муунчето специално "честито"! smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #27 -: януари 29, 2013, 11:07:09 »

Честито, m0onlight!
Бъдете много щастливи!! Спомням си вълнуващия ти разказ за предложението  smile. Отбележете този ден  по най-хубавия за вас начин и нека имате още безброй красиви емоции и сладки "брюле-спомени"!!  smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 29, 2013, 11:20:05 »

Честито муунче и от мен  give_rose винаги да се обичате и подкрепяте както до сега  give_rose

Весело празнуване!!!

Аз днес се наспах до късно, че ме чакат доста работни дни (който учи, сега ще отработва  girl_impossible )

хубав ден  witch
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: януари 29, 2013, 11:23:01 »

Честито! Да ви върви по крем брюле  heart още по много поводи. Помня как разказваше за тези мили моменти и как те отвлякъл от работа.
cveta_d86 , кой ги знае какво са пъхнали в джоба. На мене ми прилича на спанак и домати /може и босилек да има/. Снимката ми хареса заради порцелановите чаши. Аз съм правила омлет /разбити яйца само/ и после, когато  е почти готов, още в тигана съм добавяла нарязан пресен кромид, за да поомекне и да не му е толкова остър вкусът. На спортиста правех само от белтъци 6-7 и магданоз, цяла китка.
DaBulka , здрасти! Тони е много ценен човек, много е усмихната и и свалям шапка, че пише без правописни грешки Bravo. Ще си спретнем с нея пак някоя среща да си побъбрим, че последния път обърнахме заслужено внимание предимно на бебетата.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines